Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
08. Október , 2024, 23:26:55
Strán: 1 ... 35 36 [37] 38 39 ... 42 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Brankove prstíky :)  (Prečítané 138329 krát)
0 užívateľov a 20 Hostí prehliada túto tému.
PanTau
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1883



« Odpoveď #540 kedy: 10. Júl , 2013, 20:09:21 »

Kombinacia by mohla byt zaujimava. Ja som teda neskusal tie co mas ty, ale presne to iste co pises ty pocujem z mojho boxu s creambackmi, vyborne repra, nepluje to a nedusi sa to pri vyssej hlasitosti ale ma to stale ten nadych greenbackov. Je to popici aj na cleany aj na drive, crunch a vlastne cokolvek. Uz som na to skusal vselico a tie repra hraju so vsetkym dobre.
Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #541 kedy: 10. Júl , 2013, 20:12:03 »

Kombinacia by mohla byt zaujimava. Ja som teda neskusal tie co mas ty, ale presne to iste co pises ty pocujem z mojho boxu s creambackmi, vyborne repra, nepluje to a nedusi sa to pri vyssej hlasitosti ale ma to stale ten nadych greenbackov. Je to popici aj na cleany aj na drive, crunch a vlastne cokolvek. Uz som na to skusal vselico a tie repra hraju so vsetkym dobre.
Dnes som to skusal s Plexi a s Mesou, oba dokonalo vyborne. Jak pises - nepluje to, nedusi sa, ziadny naznak nezvladania akehokolvek tlaku.
Zaznamenané

Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #542 kedy: 11. Júl , 2013, 12:06:04 »

http://snd.sc/12onxgv

Hyenik ma inspiroval tymi akustickymi impulzmi, tak som skusil nahrat cisty piezo signal z gitary Crafter CT120. Ziadny EQ, nic.
Zaznamenané

hyenik
stály hosť
*****
Príspevkov: 1406



« Odpoveď #543 kedy: 12. Júl , 2013, 08:26:54 »

bohuzel u takoveho Craftera to asi nebude moc fungovat Smútim
metoda je zalozena na kombinaci mikrofonu a linky, zjednodusene receno nahrajes oboji, rozdil, zjistis rozdil, a ten pak "prictes" pomoci impulsu k lince. Takze ten nastroj musi hrat nejak akusticky aby sel sejmout mikrofonem.
Zaznamenané

Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #544 kedy: 24. Júl , 2013, 20:21:36 »

Mam sice doma box s V30, ale nenahral som ho. Musim to napravit. :)
...
Napravene! :)

http://snd.sc/135ANH3 - Vintage 30 Orange box PPC412

http://snd.sc/182cY72 - Creambacky

Je pravda, ze V30 zneju stredovejsie, ale je aj pravda, ze Mark V je velmi citlivy na EQ zmeny a urcite som nemal ten faderovy EQ rovnaky ako pri Creambackoch. Urcite som ale mal 3. kanal a cca podobne nastaveny, mozno som ozaj pridal aj trochu stredov (coz je asi najcitlivejsi fader). Kazdopadne charakter "zrna" pocut a som rad, ze mam obe repraky. :)

Nahravane pri izbovej hlasitosti.
Zaznamenané

Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #545 kedy: 26. Júl , 2013, 22:53:08 »

Snad vas aspon bude zaujimat nova verzia kratkych ukazok v celkovom mixe.  Je to frajer

http://snd.sc/1e0Qkth
Zaznamenané

hyenik
stály hosť
*****
Príspevkov: 1406



« Odpoveď #546 kedy: 27. Júl , 2013, 07:45:55 »

realne kvqlitni vzorky? delas si srandu? o tom se prece neda beztrestne teoretizovat na nekolika stranach.
jake si pouzil snury? a co lampy? snad tam nemas JJ? a co kabel mezi zesakem a bednou? a je to nahravane aspon na 192kHz? protoze jinak to prece nema tu pravou dynamiku....

ja jsem samozrejme poslouchal, creamback je pro me zajimava volba na vsechno krome metalu, tam V30 porad vitezi.
little mix uz zni slusne celkove, to bude nova hitovka od knechtove? super Žmurk
Zaznamenané

pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #547 kedy: 27. Júl , 2013, 08:12:31 »

realne kvqlitni vzorky? delas si srandu? o tom se prece neda beztrestne teoretizovat na nekolika stranach.
jake si pouzil snury? a co lampy? snad tam nemas JJ? a co kabel mezi zesakem a bednou? a je to nahravane aspon na 192kHz? protoze jinak to prece nema tu pravou dynamiku....

ale no, zas pri kazdom prispevku ktory davas netreba pridavat aj kopanec (bohuzial beznym) forovym zvyklostiam a kecalkom (ajked tomu samozrejme rozumiem) Som frajer Na zdravie!
Zaznamenané

o-yep sro
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #548 kedy: 27. Júl , 2013, 08:21:19 »

realne kvqlitni vzorky? delas si srandu? o tom se prece neda beztrestne teoretizovat na nekolika stranach.
jake si pouzil snury? a co lampy? snad tam nemas JJ? a co kabel mezi zesakem a bednou? a je to nahravane aspon na 192kHz? protoze jinak to prece nema tu pravou dynamiku....

ja jsem samozrejme poslouchal, creamback je pro me zajimava volba na vsechno krome metalu, tam V30 porad vitezi.
little mix uz zni slusne celkove, to bude nova hitovka od knechtove? super Žmurk
Bavím sa skvele Bavím sa skvele Esteze sa rozumieme. :)  Na zdravie!

Uz nebudem davat nahravky, bojim sa miestnych zasahov priamo do srdca a hlavne silnych skusenych marketingovych inzinierov.  Bavím sa skvele

A teraz serioznejsie:
- pre mna osobne je tazko povedat, co je lepsie na metal, obe sa mi pacia na kazdy zaner, mozno inym snimanim/mikrofonom/atd... by to znelo opat inak, ale v zasade suhlasim, ze v30=metal.
- Nova hitovka od Knechtovej bude iny metal.  Bavím sa skvele
Zaznamenané

Majo Fero
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3686


večne usmiaty gitarista :-)


« Odpoveď #549 kedy: 27. Júl , 2013, 08:39:23 »

Aj ked z vlastnych skusenosti mam za to, ze V30 do metalu je idealna volba. Ale ani tie Creambacky nezneju vobec na zahodenie. Boli tam moc velke zmeny v EQ?
Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #550 kedy: 27. Júl , 2013, 08:44:15 »

Aj ked z vlastnych skusenosti mam za to, ze V30 do metalu je idealna volba. Ale ani tie Creambacky nezneju vobec na zahodenie. Boli tam moc velke zmeny v EQ?
Ziadny EQ - ani na gitarach a ani na nahravke.

Zas ja ten metal az tak nehram, co sa tyka ampu s boxom.
« Posledná zmena: 27. Júl , 2013, 08:45:21 od Branko » Zaznamenané

Majo Fero
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3686


večne usmiaty gitarista :-)


« Odpoveď #551 kedy: 27. Júl , 2013, 08:51:12 »

Ziadny EQ - ani na gitarach a ani na nahravke.

ja len ze pises:
Je pravda, ze V30 zneju stredovejsie, ale je aj pravda, ze Mark V je velmi citlivy na EQ zmeny a urcite som nemal ten faderovy EQ rovnaky ako pri Creambackoch.
Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #552 kedy: 27. Júl , 2013, 08:53:41 »

ja len ze pises:
jaaj... myslis aparat... ja som myslel, ze v konecnom mixe.

Velke zmeny ani nie. Ten prostredny fader som trosku vytiahol, ale fakt len trosku.  :)

Inak na tej bugine zboznujem to, ze si ju mozes prisposobit k barsjakemu boxu bez vacsich problemov ekvacom.
« Posledná zmena: 27. Júl , 2013, 08:54:33 od Branko » Zaznamenané

kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #553 kedy: 27. Júl , 2013, 08:59:58 »

presne tak.. na tych otocnych knoflikoch si nastavis 'pocit pod rukou'a na faderoch zas zvuk co ide von..  fakt ze s roznymi boxmi sa to da pekne prisposobit je parada.. pekne ti to hra v mixe.. mikrak bol umiestneny ako?

inak vcelku sa mi teraz paci co robi two notes torpedo live ten loadbox.. je to sice drahsie, ale z ukazok to hralo fajn..
Zaznamenané

hyenik
stály hosť
*****
Príspevkov: 1406



« Odpoveď #554 kedy: 27. Júl , 2013, 09:05:59 »

ale no, zas pri kazdom prispevku ktory davas netreba pridavat aj kopanec (bohuzial beznym) forovym zvyklostiam a kecalkom (ajked tomu samozrejme rozumiem) Som frajer Na zdravie!

tak to bylo pro branka, myslim ze mi rozumi.

ukazka zni dobre a vic takovych
Zaznamenané

Strán: 1 ... 35 36 [37] 38 39 ... 42 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.05 sekund, 22 otázok.