Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
07. Október , 2024, 12:19:50
Strán: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 42 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Brankove prstíky :)  (Prečítané 137579 krát)
0 užívateľov a 9 Hostí prehliada túto tému.
much
stály hosť
*****
Príspevkov: 762



« Odpoveď #90 kedy: 20. Február , 2009, 18:58:12 »

pamatam, je to na debatu ci polemiku, ale uz zase vidis akesi dvojake metre a uz zase nemas pravdu, ver tomu, ci nie...
okej v pohode
Zaznamenané
marianguitar
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 382



WWW
« Odpoveď #91 kedy: 20. Február , 2009, 18:58:17 »

ale nie...ide o to ze tie nedostatky v tej hre realne su...na druhej strane ich rozmer je minimalny oproti tomu aky je ich rozmer v inych ukazkach...takze vacsina  tych co reagovali na ukazku tieto chybicky vobec nespomenula. Ani ja. Proste som ho pochvalil. Chybicky som nespomenul, lebo pre mna boli minimalne a chcelo sa mi chvalit, lebo sa mi to v globale pacilo (prva ukazka)
Presne tak tvrdim aj ja s malym rozdielom, ze vzhadom na charakter a trvanie druhej ukazky mi bola sympaticka aj ta druha...  Na zdravie! Zdravíčko
Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2309



« Odpoveď #92 kedy: 20. Február , 2009, 18:58:25 »

rastis proste zistil,ze na fore je dalsi gitarista,ktory hra lepsie ako on a nevie sa s tym zmierit, sak je to uplne ocividne  Bacha na vec kamo!....

ze som Ta pred chvilou pochvalil za zmysel pre humor este neznamena, ze vsetko co napises bude odteraz automaticky vtipne  :)
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2309



« Odpoveď #93 kedy: 20. Február , 2009, 19:03:44 »

...ale je pravda ze branko je trochu mudrlant tak si zasluzi aby aj jemu niekto povedal :)....branko nic v zlom Žmurk

nemyslim, ze prave to by ma viedlo (i ked nehovorim, ze som to nenapisal prave preto s chutou  Bavím sa skvele ) - ja falosne vytahovancie vytykam vzdy a kazdemu - dobre, Penx, mozno som bol k tomu tolerantnejsi, kedze som to pocul asi 100x viac, ako vsetci ostatni dokopy...
Zaznamenané
jtakac
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1702



« Odpoveď #94 kedy: 20. Február , 2009, 19:05:58 »

ze som Ta pred chvilou pochvalil za zmysel pre humor este neznamena, ze vsetko co napises bude odteraz automaticky vtipne  :)

jaaj,tak prepacte ujo rastis..mozem vam vykat? nedate mi za to dufam dozivotny ban  No hanbím sa.. Bavím sa skvele
Zaznamenané

mam 3 cinske gitary a POD, ale to nevadi, lebo zvuk je vraj v prstoch
zakky
Hosť
« Odpoveď #95 kedy: 20. Február , 2009, 19:08:34 »

jaaj,tak prepacte ujo rastis..mozem vam vykat? nedate mi za to dufam dozivotny ban  No hanbím sa.. Bavím sa skvele

omg nebud citlivka  Som frajer
Zaznamenané
jtakac
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1702



« Odpoveď #96 kedy: 20. Február , 2009, 19:11:30 »

omg nebud citlivka  Som frajer

a som?  Bavím sa skvele
Zaznamenané

mam 3 cinske gitary a POD, ale to nevadi, lebo zvuk je vraj v prstoch
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2309



« Odpoveď #97 kedy: 20. Február , 2009, 19:17:23 »

Branko pride, sa potesi, ze super - 3 stranky o jeho ukazke, a to iba picung a kokotiny  Bavím sa skvele
Zaznamenané
marianguitar
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 382



WWW
« Odpoveď #98 kedy: 20. Február , 2009, 19:20:00 »

Branko pride, sa potesi, ze super - 3 stranky o jeho ukazke, a to iba picung a kokotiny  Bavím sa skvele
Vratane mojich a tvojich prispevkov ...  ha ha ha
Zaznamenané

jtakac
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1702



« Odpoveď #99 kedy: 20. Február , 2009, 19:20:40 »

Branko pride, sa potesi, ze super - 3 stranky o jeho ukazke, a to iba picung a kokotiny  Bavím sa skvele

podla mna bude rad, pretoze o kom sa hovori, ten je IN  Bavím sa skvele
Zaznamenané

mam 3 cinske gitary a POD, ale to nevadi, lebo zvuk je vraj v prstoch
Zeck
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1675


« Odpoveď #100 kedy: 20. Február , 2009, 19:22:48 »

najdi a odcituj to... a ano - ja osobne rozoznavam svojsku intonaciu a falosnu hru ako dve rozne veci... intonovat sa naozaj da vselijako, vsimni si ako intonuju cigani... ale falosne je falosne...

mne to neda :)
kde beries istotu ze nedokonala intonacia nie je chyba toho cigana? pretoze ja si myslim ze je mu to jedno, ze trosku, prip. aj vyrazne neladi... Zdravíčko
neriesi to.
Zaznamenané

"We're going to create something that they can't steal  because they can't play it." :-)   - Thelonious Monk
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2309



« Odpoveď #101 kedy: 20. Február , 2009, 19:27:47 »

mne to neda :)
kde beries istotu ze nedokonala intonacia nie je chyba toho cigana? pretoze ja si myslim ze je mu to jedno, ze trosku, prip. aj vyrazne neladi... Zdravíčko
neriesi to.

no kedze ti cigani intonuju zvlastne, ale vsetci rovnakym sposobom, tak usudzujem, ze je to ich prirodzeny sposob intonacie a nie iba nedbalost jednotlivca, ktoremu to je akoze iba jedno...
Zaznamenané
Zeck
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1675


« Odpoveď #102 kedy: 20. Február , 2009, 19:34:31 »

no kedze ti cigani intonuju zvlastne, ale vsetci rovnakym sposobom, tak usudzujem, ze je to ich prirodzeny sposob intonacie a nie iba nedbalost jednotlivca, ktoremu to je akoze iba jedno...

ja ti neviem... :) co hovoris na toto:

Zaznamenané

"We're going to create something that they can't steal  because they can't play it." :-)   - Thelonious Monk
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2309



« Odpoveď #103 kedy: 20. Február , 2009, 19:41:40 »

ja ti neviem... :) co hovoris na toto:



neviem - to ale neni Branko. ci je ?  Fuuha zíram
Zaznamenané
Zeck
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1675


« Odpoveď #104 kedy: 20. Február , 2009, 19:44:42 »

neviem - to ale neni Branko. ci je ?  Fuuha zíram

preco branko? ved rozpraval si o intonacii ciganov. Bavím sa skvele
Zaznamenané

"We're going to create something that they can't steal  because they can't play it." :-)   - Thelonious Monk
Strán: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 42 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.12 sekund, 22 otázok.