Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
08. Október , 2024, 00:25:19
Strán: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 42 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Brankove prstíky :)  (Prečítané 137879 krát)
0 užívateľov a 4 Hostí prehliada túto tému.
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4299


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #240 kedy: 24. Október , 2009, 11:37:58 »

ja by som urctite poprosil internetovych virtuozov s receptom na dlhovekost a mastou proti hemoroidom sposobenych sedavym konickom aby opatovne perhodnotili nazor na to, ci je dobre natacat Jarosovi gitary (pripadne hocikomu dalsiemu) pretoze neviem napriklad o tom ze by niektory z nasich rockovych alebo metalovych virtuozov (a tym myslim aj starsie rocniky) boli zname od senca dalej  Žmurk

Ja som aj tak z najkrajsej dediny, najlepsie hram, mam aj drievka najlepsie a moja mamka vari najlepsi granatir.  Zdravíčko
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #241 kedy: 24. Október , 2009, 11:39:51 »

a odpovedi sa vyhibas schvalne ci ta to len nezaujima? alebo skonstatovanie ze vidno kto len picuje patri mne? lebo ja nepicujem
No... takze:

To, co ma bavi hram stale. Bez rozdielu nato, ci z toho nieco mam, alebo nie.
To, co ma nebavi, nehram. Bez rozdielu nato, ci z toho nieco mam, alebo nie.

Chces to este inak ? Bavi ma hrat aj pop, rock, metal, fusion, funky, hocico... nedavam si pred seba znacku, ze "METALISTA", a pod. Mozno preto som viac v studiu, nez na skuskach...  Žmurk
Zaznamenané

yeah
Hosť
« Odpoveď #242 kedy: 24. Október , 2009, 11:40:01 »

 Bavím sa skvele ja si skor myslim, ze vela ludi len proste chce nieco povedat aj s rizikom, ze to bude jalova blbost  Bacha na vec kamo!

Inak musim povedat, ze brano je za kazdu srandu, kedze zhodou okolnosti po celodennom nahravani tej pesnicky, nasledne skuske s kapelou sa nechal nahovorit este na cestovanie 180 km a odohral s nami festakovy koncert o jednej v noci na Siravafeste  Bavím sa skvele
Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #243 kedy: 24. Október , 2009, 11:41:52 »

...
Inak musim povedat, ze brano je za kazdu srandu, kedze zhodou okolnosti po celodennom nahravani tej pesnicky, nasledne skuske s kapelou sa nechal nahovorit este na cestovanie 180 km a odohral s nami festakovy koncert o jednej v noci na Siravafeste  Bavím sa skvele
facepalm  Bavím sa skvele Bavím sa skvele
Zaznamenané

udry
Hosť
« Odpoveď #244 kedy: 24. Október , 2009, 11:45:29 »

.. takze..  ja by som urctite poprosil internetovych virtuozov s receptom na dlhovekost a mastou proti hemoroidom sposobenych sedavym konickom aby opatovne perhodnotili nazor na to, ci je dobre natacat Jarosovi gitary
Prehodnotil som.  Na zdravie! Nie je dobre natačat Jarošovi gitary. S takou referenciou bude o teba zaujem len u dalších "skrachovanych"  superstaristov a regionalnych interpretov. :) EDIT. To môj nazor,pre prípad dalšich B reakcíí. Žmurk
« Posledná zmena: 24. Október , 2009, 11:49:49 od udry » Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #245 kedy: 24. Október , 2009, 11:47:26 »

Tak tak, netreba. Treba sedavat doma a picovat kde sa da.  Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele
Zaznamenané

kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #246 kedy: 24. Október , 2009, 11:49:59 »

Prehodnotil som.  Na zdravie! Nie je dobre natačat Jarošovi gitary. S takou referenciou bude o teba zaujem len u dalších "skrachovanych"  superstaristov a regionalnych interpretov. :)

co ja ti viem.. ako.. viemako to myslis..ale podla mna to mas ako so zivotopisom, co v nom mas to sa ti rata.. cim viac vies, tym si zaujimavejsi.. tym padom dajme tomu ze mame situaciu kedy sa robi zaujimave zoskupenie hudobnikov, uchadzas as o miesto v takomto zoskupeni a ked sa ta opytaju ze ake mas skusenosti tak povies ... nahraval som gitary ABCDEF, live som ucinkoval s XYZQ a podla mna neni sanca aby si neuspel..
Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2309



« Odpoveď #247 kedy: 24. Október , 2009, 11:55:11 »

neni ziadna hanba nahrat hocikomu hocijake gitary, to zase urcite nie.
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #248 kedy: 24. Október , 2009, 11:57:32 »

neni ziadna hanba nahrat hocikomu hocijake gitary, to zase urcite nie.

presne tak!!! kebyze ma oslovi niekto ci mu nenahram gitary tak nevaham ani minutu asi...
Zaznamenané

musicman
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4903



« Odpoveď #249 kedy: 24. Október , 2009, 12:03:50 »

rudy, jaros  je umelec 4 kategorie to je pravda ale napis ktorym by si isiel nahrat gitaru ty ?   Na zdravie!
« Posledná zmena: 24. Október , 2009, 12:04:17 od musicman » Zaznamenané

http://www.999th.eu         RIG:  2x DIGIDESIGN PRO TOOLS HD3, 3 x DIGIDESIGN 192 I/O ANALOG , DIGIDESIGN PRE, Focusrite, UAD, J&T       http://www.facebook.com/pages/999th-studio/124192809296?v=wall&ref=ts
udry
Hosť
« Odpoveď #250 kedy: 24. Október , 2009, 12:04:04 »

neni ziadna hanba nahrat hocikomu hocijake gitary, to zase urcite nie.
Samozrejme,že to nie je hanba. Ale na druhej strane netreba brat všetko,čo príde pod ruku.
Zaznamenané
Krtko
*** BACHAR ***
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2659


« Odpoveď #251 kedy: 24. Október , 2009, 12:04:18 »

[quote kaolko]
presne tak!!! kebyze ma oslovi niekto ci mu nenahram gitary tak nevaham ani minutu asi...
[/quote]

ani tymto?  Bavím sa skvele http://bandzone.cz/dyspnoe

Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #252 kedy: 24. Október , 2009, 12:05:52 »

Samozrejme,že to nie je hanba. Ale na druhej strane netreba brat všetko,čo príde pod ruku.
Na Slovensku zial ano.
Zaznamenané

kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #253 kedy: 24. Október , 2009, 12:06:12 »


taktomu ver ze ano chcel by som stretnut tych ludi.. urcite by ma to povznieslo  Bavím sa skvele
Zaznamenané

udry
Hosť
« Odpoveď #254 kedy: 24. Október , 2009, 12:07:30 »

rudy, jaros  je umelec 4 kategorie to je pravda ale napis ktorym by si isiel nahrat gitaru ty ?   Na zdravie!
Nikomu.  Na zdravie! Ja som sa učil hrat na krídlovku. Tak ak by mal niekto zaujem.... Žmurk
Zaznamenané
Strán: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 42 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.103 sekund, 23 otázok.