Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
08. Október , 2024, 15:18:59
Strán: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 42 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Brankove prstíky :)  (Prečítané 138175 krát)
0 užívateľov a 19 Hostí prehliada túto tému.
Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #375 kedy: 09. Január , 2011, 20:40:50 »

Bavím sa skvele Dnes rano som si hral do nejakych jamtrackov a zfleku z prvej som nahral taketo solicko. Je tam pochopitelne zopar chyb, ale kedze zfleku nahrate, tak velmi neriesim.

Nahravane cez Zoom H4 ambientne, Axefx do malickeho komba a moja Ibanezka s BKP PK.

Pre DALEKOlepsiu kvalitu odporucam stiahnut.

http://www.ulozisko.sk/361791/Gitarovy_sladak.mp3

 Zdravíčko

Velmi pekne  Zdravíčko
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2309



« Odpoveď #376 kedy: 09. Január , 2011, 20:41:17 »

s naozajstnym zvukom by to bolo perfektne  Zdravíčko
Zaznamenané
tarquin
stály hosť
*****
Príspevkov: 815



« Odpoveď #377 kedy: 09. Január , 2011, 20:52:45 »

fuha, dost dobre  Žmurk
Zaznamenané

Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #378 kedy: 09. Január , 2011, 21:08:23 »

Vdaka chlapci, potesi. :)

 Na zdravie!
Zaznamenané

Vlado
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 198



WWW
« Odpoveď #379 kedy: 09. Január , 2011, 22:56:14 »

uplny brutal, taky styl mozem Nechajte ma vydýchať
tak hrat, ta som aky stastny, omg. Fuuha zíram
Zaznamenané

MiracleMan
stály hosť
*****
Príspevkov: 1292



« Odpoveď #380 kedy: 10. Január , 2011, 07:06:05 »

sumne branku sumne  :)

...len uz by si mohol toten deodorant pichnut do linky :D (a cca by ti to znelo ako sfoglimu :) http://www.marcosfogli.com/musica/TuscanyComp.mp3)
« Posledná zmena: 10. Január , 2011, 07:30:08 od musicman1411 » Zaznamenané

frakos
stály hosť
*****
Príspevkov: 1379



WWW
« Odpoveď #381 kedy: 10. Január , 2011, 13:34:31 »

...zfleku parada take solo, skvela hra...  Zdravíčko

Inak zaujimavy sposob prace, ze stiahnes jamtrack a z fleku solujes a nahravas. Odvaha jak hovado. Keby som ja stiahol jamtrack, tak by som nedal take temy ako ty ani keby som sa posral a uz vobec by ma nenapadlo z fleku to este aj nahravat. Inak cisto zo zvedavosti.... ma to nejaky dovod, ze to robis takymto sposobom? Cize stiahnes jamtrack, zapnes nahravanie a zprevej solujes. Predpokladas podla typu jamtracku, dobry vysledok alebo tym, ze si to potom vypocujes nejak cibris improvizaciu? Mas takych nahravok viac?
Zaznamenané

Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #382 kedy: 10. Január , 2011, 13:56:44 »

...zfleku parada take solo, skvela hra...  Zdravíčko

Inak zaujimavy sposob prace, ze stiahnes jamtrack a z fleku solujes a nahravas. Odvaha jak hovado. Keby som ja stiahol jamtrack, tak by som nedal take temy ako ty ani keby som sa posral a uz vobec by ma nenapadlo z fleku to este aj nahravat. Inak cisto zo zvedavosti.... ma to nejaky dovod, ze to robis takymto sposobom? Cize stiahnes jamtrack, zapnes nahravanie a zprevej solujes. Predpokladas podla typu jamtracku, dobry vysledok alebo tym, ze si to potom vypocujes nejak cibris improvizaciu? Mas takych nahravok viac?
Hmm... Neviem posudit, ale jamtracky som si stiahol niekedy v nocnej hodine, urcite bolo po 22:00. Zacal som si ich postupne pocuvat a tento sa mi zapacil, tak reku skusim nieco zajtra pohrat do toho. No a vzdy ked si improvizujem, zvyknem sa nahravat kvoli opätovnemu posluchu a pomaly odstranovat chyby - inak odporucam, velka skola. Neni to odvaha, je to skor ucenie sa hrat a zaroven pocuvat sa. Treba sa uvolnit, skusat rozne melodie do hocicoho a raz pride aj takato "vypalovacka". Ved na to sa cvici, aby si to vedel uviest do praxe. :) Inak velakrat sa mi stava, ze uz v hlave mam melodiu, ktoru priamo hram. Potom sa sam sebe cudujem, ze "kks, teraz si si to v duchu spieval".
Zaznamenané

kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #383 kedy: 10. Január , 2011, 13:57:24 »

predpokladam ze si nacvici dopredu par dobrych fraz a zvysok je pocitova improvizacia  :) to je to co oddeluje chlapcov od muzov v gitarovej hre v tomto zanri heh
Zaznamenané

Iggy
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3139


full-time obzer


WWW
« Odpoveď #384 kedy: 10. Január , 2011, 14:32:10 »

Inak velakrat sa mi stava, ze uz v hlave mam melodiu, ktoru priamo hram. Potom sa sam sebe cudujem, ze "kks, teraz si si to v duchu spieval".
no konkretne tuto melodiu mame v hlave viaceri: dream theater - surrounded (1:25)... este aj ten zvuk je charakterom velice podobny  Som frajer

a specialne sa mi to lubi ako podpichnutie pre vsetkych, co sem napisali "wow, popici" a zaroven maju niekde v teme o petruccim nadavacky, ze jak ten chlap nevie hrat pekne Žmurk
« Posledná zmena: 10. Január , 2011, 14:48:28 od Iggy » Zaznamenané

Citácia: Rastis 07. August , 2007, 18:46:25
ale hosi no tak - sa neposerte. o nic nejde.

ked ti baba povie, ze si ju na chuja opichal, tak co? vynadas jej, ze ta nemoze kritizovat lebo nema vtaka?
reeller_sk
stály hosť
*****
Príspevkov: 1432


My best friends are Jim, Jack and Johny


« Odpoveď #385 kedy: 10. Január , 2011, 14:45:58 »

no konkretne tuto melodiu mame v hlave viaceri: dream theater - surrounded (1:25)... este aj ten zvuk je charakterom velice podobny  Som frajer

a specialne sa mi to lubi a podpichnutie pre vsetkych, co sem napisali "wow, popici" a zaroven maju niekde v teme o petruccim nadavacky, ze jak ten chlap nevie hrat pekne Žmurk
a ja som nevedel čo mi to tak sakramentsky pripomína, nechcel som písať pokiaľ som si nebol istý. :)
Ale aj tak to je super Braňo  Na zdravie!.
Zaznamenané

I love my VHT!
"proste, vzdy ked si ten final pustim, tak si spomeniem na ten regresivny bordel (kazdy hral iny rytmus, ale nie ako dream, ale ako metallica)"
:D:D...
killo
stály hosť
*****
Príspevkov: 1353



« Odpoveď #386 kedy: 10. Január , 2011, 21:50:55 »

Branko si král :-D
Zaznamenané

Captain SEXXX !!
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #387 kedy: 10. Január , 2011, 21:53:51 »

no konkretne tuto melodiu mame v hlave viaceri: dream theater - surrounded (1:25)... este aj ten zvuk je charakterom velice podobny  Som frajer

a specialne sa mi to lubi ako podpichnutie pre vsetkych, co sem napisali "wow, popici" a zaroven maju niekde v teme o petruccim nadavacky, ze jak ten chlap nevie hrat pekne Žmurk
No niesom Petrucci, takze s tym druhym odstavcom by som jednotlivcom nevycital.  Žmurk

A tu melodiu som pocul uz x krat, nielen v DT. Ak myslis zaciatok teda.
Zaznamenané

Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #388 kedy: 10. Január , 2011, 21:54:12 »

Branko si král :-D
Cize ides mi hrat podklady ?  Bavím sa skvele
Zaznamenané

killo
stály hosť
*****
Príspevkov: 1353



« Odpoveď #389 kedy: 10. Január , 2011, 21:56:32 »

Cize ides mi hrat podklady ?  Bavím sa skvele

Jasne pošli tracky, dodám klávesy :-D po skúškovom nebudem mať čo robiť, musím popracovať opäť na svojej rockovej hviezdnosti trocha :-D
Zaznamenané

Captain SEXXX !!
Strán: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 42 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.067 sekund, 23 otázok.