Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
08. Október , 2024, 23:26:41
Strán: 1 ... 32 33 [34] 35 36 ... 42 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Brankove prstíky :)  (Prečítané 138327 krát)
0 užívateľov a 21 Hostí prehliada túto tému.
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #495 kedy: 28. November , 2011, 21:00:25 »

cize si mohol vsetkym tu pritomnym usetrit cas klikanim a pokusmi o stihnutie ukazky, ktora nema ziadnu vypovednu lehotu a este je aj nahrata pochybnym sposobom
akym pochybnym sposobom je nahrata ? A vlastne, co ta trapi ? :) Sak obchadzaj tuto temu dalekym krokom, aj vsetci ostatni, ktorych to nezaujima. Ja si nehonim doma na tom, aby teraz niekto chvalil do nebies a ani neplacem, ak niekto napise, ze napicu.  Je to frajer
Zaznamenané

PanTau
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1883



« Odpoveď #496 kedy: 28. November , 2011, 21:01:56 »

Ale sak je to jeho tema, nech si sem dava ake ukazky chce.
Zaznamenané
Yugi00
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1951


ctrl+mouse scroll


« Odpoveď #497 kedy: 28. November , 2011, 21:03:51 »

musim uznat ze hras s takym citom ze by si stym bendovanim rozplakal minimalne jednu alebo dve osady ciganok co nemaju zaplatene dane  Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele fakt slusne  Zdravíčko
Zaznamenané

Im a little princess
yeah
Hosť
« Odpoveď #498 kedy: 28. November , 2011, 21:03:56 »

cize si mohol vsetkym tu pritomnym usetrit cas klikanim a pokusmi o stihnutie ukazky, ktora nema ziadnu vypovednu lehotu a este je aj nahrata pochybnym sposobom
vypovednu lehotu dostanes zajtra v robote ked si nevyberes ten kolik z riti co ti tlaci na mozog momentalne Bavím sa skvele
Zaznamenané
PanTau
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1883



« Odpoveď #499 kedy: 28. November , 2011, 21:05:10 »

 ha ha ha
Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #500 kedy: 28. November , 2011, 21:08:25 »

vypovednu lehotu dostanes zajtra v robote ked si nevyberes ten kolik z riti co ti tlaci na mozog momentalne Bavím sa skvele
sefov? nemyslim  Bavím sa skvele

A vlastne, co ta trapi ?
nic, len princip. inde prudis na niekoho, kto robi ukazky aspon poriadne a sam tu potom hodis nieco taketo. sice to uz zacina zavanat argumentom "a co si ty spravil pre slovensky romantizmus?" ale teba snad tiez niekto nenutil vypisovat jak su tie ukazky nahovno a nebavia ta, chapes .. Žmurk
Zaznamenané
vikur
VIP
stály hosť
*
Príspevkov: 1422


hejter


« Odpoveď #501 kedy: 28. November , 2011, 21:09:33 »

cize si mohol vsetkym tu pritomnym usetrit cas klikanim a pokusmi o stihnutie ukazky, ktora nema ziadnu vypovednu lehotu a este je aj nahrata pochybnym sposobom

a captavy lamb of god cez simulacie je na co dobry?   ?§!.

ale zas ano, dana ukazka nema ziadnu vypovednu lehotu, kedze asi nema pracovnu zmluvu  Bavím sa skvele
« Posledná zmena: 28. November , 2011, 21:10:04 od vikur » Zaznamenané

prs a bogner co ine?
http://jurajduc.com
PanTau
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1883



« Odpoveď #502 kedy: 28. November , 2011, 21:10:44 »

S tou lehotou 4oci pobavil asi kazdeho ako pozeram  Bavím sa skvele
Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #503 kedy: 28. November , 2011, 21:14:09 »

a captavy lamb of god cez simulacie je na co dobry?   ?§!.
nahovno, si to priznam rovno
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2309



« Odpoveď #504 kedy: 28. November , 2011, 21:32:33 »

zvucik tenucky a tonicek pretiahnuty do nebies, ale inak to je taky celkom zaujimavy charakter a viem si to asi predstavit aj v "naozajstnom" prevedeni. hra zo srdiecka, slape to jak ma  Zdravíčko
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #505 kedy: 28. November , 2011, 21:39:26 »

mne sa to paci jak to hra aj co to hra, nic mi v tom zvuku nejak nechyba  :)
Zaznamenané

Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #506 kedy: 28. November , 2011, 23:32:50 »

musim uznat ze hras s takym citom ze by si stym bendovanim rozplakal minimalne jednu alebo dve osady ciganok co nemaju zaplatene dane  Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele fakt slusne  Zdravíčko
oooo :) Dakujem velmi pekne  Na zdravie!

nic, len princip. inde prudis na niekoho, kto robi ukazky aspon poriadne a sam tu potom hodis nieco taketo. sice to uz zacina zavanat argumentom "a co si ty spravil pre slovensky romantizmus?" ale teba snad tiez niekto nenutil vypisovat jak su tie ukazky nahovno a nebavia ta, chapes .. Žmurk
Koho niekoho prudim zas ?  Bavím sa skvele To, ze poviem, ze mu to hra vsetko rovnako neznamena, ze negativne kritizujem alebo co. :) Kde som napisal, ze ma Ola ukazky nahovno ? Skus najst citaciu. To zaujima aj mna.

zvucik tenucky a tonicek pretiahnuty do nebies, ale inak to je taky celkom zaujimavy charakter a viem si to asi predstavit aj v "naozajstnom" prevedeni. hra zo srdiecka, slape to jak ma  Zdravíčko
Ano, je tenky, atd... ja viem, ze to je absolutne nepouzitelne na hocijaku nahravku, chcel som len priblizit charakter toho skreslenia. Pokusim sa najblizsie v co najrealnejsich podmienkach robit tie ukazky.  :) A dakujem taktiez, samozrejme. :)
Zaznamenané

Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #507 kedy: 02. Máj , 2012, 22:04:04 »

Kamarat nahrava nejake reklamne jingle do zahranicia, tak ma zavolal nahrat nejake gitary. Je to cele neupravene, nezmastrovane, nic. Len surovina, kratucka.

Musicman - Pod PRO (ano, rackovy pod pro  Bavím sa skvele , zvuk natoceny za par sekund a som velmi prekvapeny) - Tascam zvukovka, atd...


* solickozpodky.mp3 (503.06 KB - stiahnuté 228 krát.)
Zaznamenané

kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #508 kedy: 02. Máj , 2012, 22:05:25 »

co to bude za produkt?  Bavím sa skvele kravske mlieko?
Zaznamenané

much
stály hosť
*****
Príspevkov: 762



« Odpoveď #509 kedy: 03. Máj , 2012, 01:18:00 »

Kamarat nahrava nejake reklamne jingle do zahranicia, tak ma zavolal nahrat nejake gitary. Je to cele neupravene, nezmastrovane, nic. Len surovina, kratucka.

Musicman - Pod PRO (ano, rackovy pod pro  Bavím sa skvele , zvuk natoceny za par sekund a som velmi prekvapeny) - Tascam zvukovka, atd...



no pecka
Zaznamenané
Strán: 1 ... 32 33 [34] 35 36 ... 42 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.11 sekund, 23 otázok.