Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
29. Marec , 2024, 16:41:40
Strán: 1 ... 8 9 [10] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: DS1  (Prečítané 31286 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
tipek
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2847


tovarne na kolena home made is the king


« Odpoveď #135 kedy: 29. December , 2017, 16:54:15 »

 ha ha ha ha ha ha
Zaznamenané

kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #136 kedy: 29. December , 2017, 19:25:32 »

to je jarda jagr?  Fuuha zíram
Zaznamenané

futox
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 451



« Odpoveď #137 kedy: 29. December , 2017, 19:28:39 »

to je jarda jagr?  Fuuha zíram

haha to iste napadlo aj mna :D
Zaznamenané
Bhlokvva
stály hosť
*****
Príspevkov: 1031



WWW
« Odpoveď #138 kedy: 29. December , 2017, 19:42:07 »

to je jarda jagr?  Fuuha zíram

Gdo je jagr? Ten fodbalista?
Zaznamenané

Aky je rozdiel medzi vranou?
tipek
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2847


tovarne na kolena home made is the king


« Odpoveď #139 kedy: 29. December , 2017, 20:14:28 »

Gdo je jagr? Ten fodbalista?

 ha ha ha ha ha ha jaguár :D ne jagr
Zaznamenané

kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #140 kedy: 29. December , 2017, 20:29:21 »

zvejkacka big babol, pro muze ktery se umej rozhodovat. kdyz mam hlad utrhnu si kousek
Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #141 kedy: 29. December , 2017, 21:36:08 »

hlavne bol dobry ojebavac akurat tak, miso mi vcera bokom pisal ze - s tym predatorom to bolo o tom, ze on stiahol ukazku z diezel stranky ze mu hentak hra gerhat a ked sa na to prislo tak sa vykrucal, ze nikde nepisal ze to je gerhat  Bavím sa skvele a to uz ho potom poniektori tu poslali do pice expresne, ach to boli casy  Bavím sa skvele

nechcem sa hadat, ale nebol v tom zamontovany priamo Gerhat osobne ? on tu bol vtedy registrovany a prispieval  a zda sa mi, ze Predator sa potom v tej teme len motal okolo ....  Neviem a argument bol, ze kedze je to okopcena schema, zvuk bude takyto nejaky ako ta ukazka z webu.  Popiskujem si
Zaznamenané
Sanchez
stály hosť
*****
Príspevkov: 802



WWW
« Odpoveď #142 kedy: 29. December , 2017, 21:37:54 »

a takhle konci dalsi forum, motor ide upratat :)))
za par let zdechnou i ostatni (i to slavne lespaul), protoze malokdo je zvedavy na jine nazory, jenom si chce nechat verejne potvrdit svoje (viz Stevo)

Tenhle trend uz trva dlouho a nemluvim nejakem ceskoslovenskem minipísečku, ale treba o Sneap foru, ktere sveho casu bylo nejprogresivnejsi v badani okolo tvrdeho zvuku, recordingu, impulse responses, a melo i primy vliv na vyrobce gearu atd
A fakticky skoncilo kdyz se ruzni "stevove" zacli stejne a dementne navážet např. do kytaristu z Clawfinger, Meshuggah nebo samotného Andy Sneapa.... maji tihle lidi zapotrebi neustale vysvetlovat "nepoučeným dětem" ze se bohužel mýlí? A poslouchat záplavu urážek, že co si nějaký trapný clawfinger kdyz moje lokální zábavovka produkujici šrot na šrot má přece stejné práva!!!
Diktatura proletariátu a demokracie naruby.

Dříve platilo, každému podle jeho práce a schopností.... dnes to zdegenerovalo na každému podle jeho potřeb!!!
a každý druhý loser chce mít podmínky a status jako hvězda a přitom nezahraje ani hoří, o realitě ví ho*vno a ještě se rozciluje kdyz si mu to někdo  dovolí říct.

a nejhorší je, že nás tyhle nesmyslné přestřelky vlastně baví, protože jinak už není co řešit  Na zdravie!

Absolútny súhlas... toto je tretie fórum na ktoré som prispieval a už neprispievam. Tých mojich príspevkov asi ani nie je škoda, ale všimol som si, že zo všetkých troch diskusných fór najskôr odišli príspevky ľudí, ktorí niečo produkovali a vedeli písať k veci a VECNE. Pripadá mi to ako taký fenomén Superstar, alebo Xfactor. Tiež tam niektorým ľuďom doma nikto nepovedal, že radšej nespievaj, nehraj - nemá to cenu...:-)
Len na rozdiel od takýchto diskusných fór, je tam porota, ktorá to nakoniec vyrieši namiesto rodičov, frajerok, frajerov...:-)
Zaznamenané

Strán: 1 ... 8 9 [10] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.036 sekund, 22 otázok.