Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
29. Apríl , 2024, 08:36:30
Strán: 1 ... 41 42 [43] 44 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Je počet poslucháčov merítkom kvality  (Prečítané 84761 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Iggy
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3139


full-time obzer


WWW
« Odpoveď #630 kedy: 07. Apríl , 2009, 18:25:26 »

Ale pokial sa na to chceme divat z objektivneho hladiska,tak musime mat presne zadefinovane,čo je umenie,čo je kvalita / v hudbe/.A musime mat presne určene kriteria, podla ktorych to budeme hodnotit
mame
uvedomil si uz niekto, kto tvrdi, ze pocet posluchacov je meritkom kvality, ake absurdity vyvolava toto tvrdenie?
ziadne.

uz po treti krat opakujem vzorec: (pocet posluchacov) x (narocnost na vytvorenie)
mozno, aby to bolo korektne, malo by sa tam nejak zohladnit casove hladisko (pretoze posluchaci prichadzaju novi, odchadzaju), resp. teda dlzka "posluchacstva", cize (posluchac)x(dlzka priemerneho posluchu).

takze to dpolnujem:
(pocet VSETKYCH posluchacov od vzniku skladby) x (dlzka priemerneho posluchu) x (narocnost na vytvorenie) = hodnota skladby

schvalne si skuste dosadzovat rozne skladby, ze to vychadza  Beeee

hlavne je dolezity operator "x", pretoze ak nieco ma nulovu narocnost na vytvorenie, tak hodnota bude nula, aj keby to pocuval uplne kazdy.

jednotka sa bude volať norris alebo johnzo?
jednotka sa samozrejme bude volat podla mna. maximalne som ochotny ucinit ustupok v podobe 1 rastisa, pretoze na zaklade jeho postu som to vymyslel  Bavím sa skvele

« Posledná zmena: 07. Apríl , 2009, 18:29:03 od Iggy » Zaznamenané

Citácia: Rastis 07. August , 2007, 18:46:25
ale hosi no tak - sa neposerte. o nic nejde.

ked ti baba povie, ze si ju na chuja opichal, tak co? vynadas jej, ze ta nemoze kritizovat lebo nema vtaka?
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #631 kedy: 07. Apríl , 2009, 18:31:38 »

...
jednotka sa samozrejme bude volat podla mna. maximalne som ochotny ucinit ustupok v podobe 1 rastisa, pretoze na zaklade jeho postu som to vymyslel  Bavím sa skvele



jak to ja vidim, tak si mi to jednoducho ujebal, a nie vymyslel na zaklade mojho postu.
Zaznamenané
Iggy
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3139


full-time obzer


WWW
« Odpoveď #632 kedy: 07. Apríl , 2009, 18:42:00 »

jak to ja vidim, tak si mi to jednoducho ujebal, a nie vymyslel na zaklade mojho postu.
ty si tu svoju myslienku zdaleka nedocenil, normalne si ju zanechal zhnit so zmazanym threadom (co je presne blizky osud tohto Bavím sa skvele ) a navyse som ta priznal, takze ako kradez sa to vobec nema sancu kvalifikovat  Beeee
Zaznamenané

Citácia: Rastis 07. August , 2007, 18:46:25
ale hosi no tak - sa neposerte. o nic nejde.

ked ti baba povie, ze si ju na chuja opichal, tak co? vynadas jej, ze ta nemoze kritizovat lebo nema vtaka?
johnzo
stály hosť
*****
Príspevkov: 1051


A ČO SI TY UROBIL PRE DOBRO SOCIÁLEHO ŠTÁTU?!


« Odpoveď #633 kedy: 07. Apríl , 2009, 19:02:51 »

a v čom sa meria náročnosť na vytvorenie?  ha ha ha lebo nejaká popová hopsačka sa bude tvoriť úplne ľahko mozzartovi(obtiažnosť 0 až 1) a inak sa bude tvoriť zdegenerovanému mongolskému delostrelcovi, čo nevie vymenovať tóny(obtiažnosť 99-100)  Bavím sa skvele

Zaznamenané

keby som mal hrat na gitare, nemal by som cas tak pekne Vam sem vypisovat  Zdravíčko
gitara bez paky neni ani gitara ale plavacie prkno
[/quot
yeah
Hosť
« Odpoveď #634 kedy: 07. Apríl , 2009, 19:26:15 »

uz po treti krat opakujem vzorec
Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele
Zaznamenané
Iggy
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3139


full-time obzer


WWW
« Odpoveď #635 kedy: 07. Apríl , 2009, 19:26:57 »

a v čom sa meria náročnosť na vytvorenie?  ha ha ha lebo nejaká popová hopsačka sa bude tvoriť úplne ľahko mozzartovi(obtiažnosť 0 až 1) a inak sa bude tvoriť zdegenerovanému mongolskému delostrelcovi, čo nevie vymenovať tóny(obtiažnosť 99-100)  Bavím sa skvele
dobra otazka, ale to, ci sa to tazko robi mongolskemu delostrelcovi, alebo lahko mozartovi, este nehovori tak vela o narocnosti ako takej. cize daju sa stanovit objektivne kriteria, to uz by nemal byt taky problem, ked to mas rozmenene na drobne. napriklad akoze postupnost C-D-E-F je menej narocna na vymyslenie ako C-E-D-F; vytvorit komplikovany system je narocnejsie ako vysypat nahodne tony, atd...  chcelo by to celkom premakany soft na vypocet  Bavím sa skvele
« Posledná zmena: 07. Apríl , 2009, 19:29:52 od Iggy » Zaznamenané

Citácia: Rastis 07. August , 2007, 18:46:25
ale hosi no tak - sa neposerte. o nic nejde.

ked ti baba povie, ze si ju na chuja opichal, tak co? vynadas jej, ze ta nemoze kritizovat lebo nema vtaka?
joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4783


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #636 kedy: 07. Apríl , 2009, 19:33:24 »

najvacsia sracka je, ked sa stretnu 3ja znami dobri gitaristi na podiu pred publikom par neznamych zlych gitaristov a zacnu si honit gitary, pardon - zacnu jamovat Hey Joe (nic proti Hajsovi  Popiskujem siBavím sa skvele
nahodou tu som dobre zložil akurat mi ju dojebkavaju  Bavím sa skvele
Zaznamenané

johnzo
stály hosť
*****
Príspevkov: 1051


A ČO SI TY UROBIL PRE DOBRO SOCIÁLEHO ŠTÁTU?!


« Odpoveď #637 kedy: 07. Apríl , 2009, 20:27:49 »

dobra otazka, ale to, ci sa to tazko robi mongolskemu delostrelcovi, alebo lahko mozartovi, este nehovori tak vela o narocnosti ako takej. cize daju sa stanovit objektivne kriteria, to uz by nemal byt taky problem, ked to mas rozmenene na drobne. napriklad akoze postupnost C-D-E-F je menej narocna na vymyslenie ako C-E-D-F; vytvorit komplikovany system je narocnejsie ako vysypat nahodne tony, atd...  chcelo by to celkom premakany soft na vypocet  Bavím sa skvele

toto zas kríva, mala by byť zahrnutá aj nejaká veličina pre krásu, lebo ja vyplujem 12 poltonov rôzne medzi seba a hneď to chytí X bodov  Bavím sa skvele
Zaznamenané

keby som mal hrat na gitare, nemal by som cas tak pekne Vam sem vypisovat  Zdravíčko
gitara bez paky neni ani gitara ale plavacie prkno
[/quot
Iggy
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3139


full-time obzer


WWW
« Odpoveď #638 kedy: 07. Apríl , 2009, 22:22:01 »

toto zas kríva, mala by byť zahrnutá aj nejaká veličina pre krásu, lebo ja vyplujem 12 poltonov rôzne medzi seba a hneď to chytí X bodov  Bavím sa skvele
sak prave pisem, ze nemoze byt nahodny. ale v zasade to nemusis riesit moc do hlbky, lebo tuto uz je to o posluchacoch, ktori akoze posudzuju tu krasu. no proste je ten vzorec genialny  ha ha ha jediny problem je v tom, ze nikdy nezozenies presne cisla, aby si ho dosadil. ale aspon princip sa da pouzivat.
Zaznamenané

Citácia: Rastis 07. August , 2007, 18:46:25
ale hosi no tak - sa neposerte. o nic nejde.

ked ti baba povie, ze si ju na chuja opichal, tak co? vynadas jej, ze ta nemoze kritizovat lebo nema vtaka?
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #639 kedy: 08. Apríl , 2009, 07:19:38 »

no proste je ten vzorec genialny  ha ha ha jediny problem je v tom, ze nikdy nezozenies presne cisla, aby si ho dosadil. ale aspon princip sa da pouzivat.
v jednej vete si nieco vyslovil a zaroven aj poprel  Bavím sa skvele

musis sa zmierit s tym, ze tvoja ubergenialita stratila jednu bodku nad u  ha ha ha mozes ju ziskat naspat, ked tie veliciny vo svojom vzorci vyjadris cez nejaku aproximaciu :)
« Posledná zmena: 08. Apríl , 2009, 07:19:55 od styrioci » Zaznamenané
Zvuk
stály hosť
*****
Príspevkov: 957


...hudba je zmysluplne prerušované ticho...


« Odpoveď #640 kedy: 08. Apríl , 2009, 08:13:14 »

sak prave pisem, ze nemoze byt nahodny. ale v zasade to nemusis riesit moc do hlbky, lebo tuto uz je to o posluchacoch, ktori akoze posudzuju tu krasu. no proste je ten vzorec genialny  ha ha ha jediny problem je v tom, ze nikdy nezozenies presne cisla, aby si ho dosadil. ale aspon princip sa da pouzivat.
Tak vysvetli privrzencom aleatoriky, ze to vlastne poriadne dojebkali... Bavím sa skvele
« Posledná zmena: 08. Apríl , 2009, 08:15:05 od Zvuk » Zaznamenané

Tak aj ty, nehodný druh môjho smutného života, podobáš sa verejnosti, ktorej nikdy neslobodno ponúknuť delikátne vône, čo ju poburujú, ale starostlivo vybrané odpadky.
Yaro
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 692



WWW
« Odpoveď #641 kedy: 08. Apríl , 2009, 11:58:31 »

 Pomoooc! Clovek aby si tu nosil vykladovy slovnik  Bavím sa skvele
Zaznamenané

Mesa Boogie Mark V head, 4x12 MB Rectifier, Fender Custom Shop Deluxe Tele, B.C.Rich Exclusive, Warwick Thumb Bolt On 5 string
Iggy
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3139


full-time obzer


WWW
« Odpoveď #642 kedy: 11. Apríl , 2009, 00:21:52 »

v jednej vete si nieco vyslovil a zaroven aj poprel  Bavím sa skvele

musis sa zmierit s tym, ze tvoja ubergenialita stratila jednu bodku nad u  ha ha ha mozes ju ziskat naspat, ked tie veliciny vo svojom vzorci vyjadris cez nejaku aproximaciu :)
genialny != dokonaly, ty mudrlant  Som frajer
skus tu aproximaciu ty, mne sa nechce. mozem ti ju potom zvozit, alebo odobrit  Bavím sa skvele
Zaznamenané

Citácia: Rastis 07. August , 2007, 18:46:25
ale hosi no tak - sa neposerte. o nic nejde.

ked ti baba povie, ze si ju na chuja opichal, tak co? vynadas jej, ze ta nemoze kritizovat lebo nema vtaka?
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #643 kedy: 11. Apríl , 2009, 07:20:17 »

genialny != dokonaly, ty mudrlant  Som frajer
skus tu aproximaciu ty, mne sa nechce. mozem ti ju potom zvozit, alebo odobrit  Bavím sa skvele
mne sa nechce, ja to mam v p-cku..ja nie som muzikant  Bavím sa skvele
Zaznamenané
ANTISOCIAL6661
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 127


Alex6661


« Odpoveď #644 kedy: 02. Máj , 2009, 07:38:21 »

UFF,tazka debata...ale vydrzal som citat 44 stran!Inac,doma si spravim lepsi hamburger ako v Macku,ale nepodarilo sa mi zatial predat ani jeden-asi nemam ten spravny look :(Ak je pocet predanych nosicov meritkom kvality,tak trebars najkvalitnejsou slovenskou kapelou je Senzus...
« Posledná zmena: 07. Máj , 2009, 15:55:17 od ANTISOCIAL6661 » Zaznamenané

ESP Eclipse II SW,Boss GT 10,,Marshall JCM 900 4100,Marshall 1960 AB,Ibanez western,Monster cable rock
Strán: 1 ... 41 42 [43] 44 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.08 sekund, 22 otázok.