Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
29. Marec , 2024, 10:15:45
Strán: [1] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Peavey rage 158 vymena reproduktoru  (Prečítané 1813 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Rotanimod
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 290


on a journey to become a musician...


« kedy: 25. Február , 2009, 19:20:21 »

Zdar, chcel by som sa spytat ci niekto neskusal vymenit reproduktor na tomto malom kombicku(alebo aj na nejakom inom a aky to malo ucinok), lebo na harmony central zopar ludi pisalo, ze to zlepsilo zvuk(ktory uz je ale aj tak dost dobry na tu cenu) A rovno sa chcem opytat ci niekto nema Eminence Legend GB128 na predaj  :)
Zaznamenané

Tired of lying in the sunshine staying home to watch the rain
And you are young and life is long and there is time to kill today
And then one day you find ten years have got behind you
No one told you when to run, you missed the starting gun.
BrokenWings
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1539



« Odpoveď #1 kedy: 25. Február , 2009, 19:27:44 »

To sa ti neoplatí riešiť,kupovať do aparátu s reálnou cenou 40-50 E reproduktor,ktorý bude stáť rovnako.To repro tam nie je až také zlé a z toho komba aj tak toho veľmi veľa takouto zmenou nedostaneš.
Aj keď je podľa mňa na doma super. Žmurk
Mal som ho,len moc hučalo na môj vkus v izbe.
Zaznamenané
Rotanimod
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 290


on a journey to become a musician...


« Odpoveď #2 kedy: 25. Február , 2009, 19:40:10 »

Tiez som nad tym tak premyslal, ale zas dost ludi pisalo, ze najvacsou slabinou toho komba je to repro, tak rozmyslam  Žmurk asi si kupim uz konecne tu externu zvukovku a pojdem cez gitár rig
Zaznamenané

Tired of lying in the sunshine staying home to watch the rain
And you are young and life is long and there is time to kill today
And then one day you find ten years have got behind you
No one told you when to run, you missed the starting gun.
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #3 kedy: 25. Február , 2009, 19:51:41 »

ano neoplati sa to. jedine ak nejako externe, ze by si si kupil 1x12" box, ktory by si v buducnosti vyuzil, ale to je take cez kosice ( ak byvas na zapade  Bavím sa skvele ) ak na vychode tak cez BA.
Zaznamenané

Jurinko
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 379


dilinožravec


« Odpoveď #4 kedy: 26. Február , 2009, 11:15:35 »

Menit repro nakombe je dobry napad len v pripade ze si si isty ze ten reprak je naozaj naslabsim clankom celeho komba.  Na lacnom kombe to nema zmysel. Ja som na svojom 100W Fenderi meil repro za Celestion BL15-300x a to kombo zacalo hrat o triedu lepsie, som nadmieru spokojny.  Na zdravie!
Zaznamenané

Respectable people do not write music or make love as a career.
asdfg
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1693



« Odpoveď #5 kedy: 26. Február , 2009, 17:35:05 »

mam doma toto kombicko a dnes som skusil vymenit reprak za nejaky "basovy" co sa mi vala doma (http://www.sos.sk/?str=371&artnum=8695). Po vymene to hralo trocha prijemnejsie, malo to menej toho vyskoveho "strku", ale kedze je menej citlivy, hral trocha tichsie. Skusmo som zapojil aj basu, a s tou to hralo podstatne lepsie oproti povodnemu.... takze ked sa mi bude chciet navrtam tam 4 diery, lebo nesedia tie od povodneho, vymenim ich natrvalo...aspon to bude univerzalnejsie.
Zaznamenané
cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #6 kedy: 26. Február , 2009, 17:36:58 »

mam doma toto kombicko a dnes som skusil vymenit reprak za nejaky "basovy" co sa mi vala doma (http://www.sos.sk/?str=371&artnum=8695). Po vymene to hralo trocha prijemnejsie, malo to menej toho vyskoveho "strku", ale kedze je menej citlivy, hral trocha tichsie. Skusmo som zapojil aj basu, a s tou to hralo podstatne lepsie oproti povodnemu.... takze ked sa mi bude chciet navrtam tam 4 diery, lebo nesedia tie od povodneho, vymenim ich natrvalo...aspon to bude univerzalnejsie.

ty barbar takto sprznit taku vintage relikviu  ha ha ha
Treba vyskovy strk, bez strku a blata to nieje zvuk ale zahuhlana mesa boggie Bavím sa skvele
Zaznamenané
Krtko
*** BACHAR ***
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2659


« Odpoveď #7 kedy: 26. Február , 2009, 17:40:45 »

ja som mal trandakovy peavey a vymenil som reprak za eminence legend a sice to trochu lepsie hralo, ale absolutne sa to neoplati.. to nesu repraky do picovskych aparatov ale do serioznych bedni, kde ich charakter aj vynikne
Zaznamenané
Strán: [1] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.037 sekund, 22 otázok.