Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
23. September , 2024, 00:19:19
Strán: 1 ... 38 39 [40] 41 42 ... 55 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Branko - gitary  (Prečítané 219693 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #585 kedy: 24. Apríl , 2012, 22:23:41 »

presne toto. nie je prave ten handmade specialne ceneny v tom, ze kazdemu kusu sa venuje specialna pozornost, dba sa na detialy a teda by mal vyst z dielne spickovy nastroj v 100% stave. prave preto je ten takzvany "na zakazku" nastroj brany ako top co do kvality, oproti napr US stratu, ktory ide stale "len" z linky.
potom mi nie je jasne, ako je mozne, ze je tolko nepodarkov z nasich dielni. 45 000 skk nech to znie horsie je sialenym peniaz za nastroj este stale a ked nie je spraveny tak ako ma byt, prazce, praskajuce dreva, neodhadnuty finish topu, zla elektronika; tak o com celom to potom je.
Neviem sice o ktorej gitare to pises za tu sumu... Ale na strate od Grebena mam vsetko dotiahnute na 110 %. Od laku, cez prazce, po elektroniku a cokolvek.
Zaznamenané

miso_kolo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3208


on neni koko*t on je retardovany


« Odpoveď #586 kedy: 24. Apríl , 2012, 22:24:37 »

Cize aj ten Schecter, co si mal/mas je teda napicu ? Lebo volakedy si mi pisal, ze lepsia gitara jak Ibanez Jcustom, aj ked pohodlim nie.

no ja som ho kupoval este pred tym boomom co nastal v celej EU, z usa. ten bol relativne ok, lepsi ako vsetky hellraisery co som mal moznost skusat, ale ked sa na to pozeram s odstupom casu je to tak ako pisem - napicu ergonomia, zla kobyla, nerovne prazce a nie az taky bombovy zvuk. preto som to vlastne aj predal

jcustom som v tom case este nemal, takze asi som nieco take nepisal, resp si na to nespominam.
Zaznamenané

stoka!
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #587 kedy: 24. Apríl , 2012, 22:25:29 »

...

jcustom som v tom case este nemal, takze asi som nieco take nepisal, resp si na to nespominam.
Tusim u Semisha si skusal, s takou radostou si to pisal.  Bavím sa skvele
Zaznamenané

miso_kolo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3208


on neni koko*t on je retardovany


« Odpoveď #588 kedy: 24. Apríl , 2012, 22:26:19 »

Neviem sice o ktorej gitare to pises za tu sumu... Ale na strate od Grebena mam vsetko dotiahnute na 110 %. Od laku, cez prazce, po elektroniku a cokolvek.

vsak to je bezna cena za handmade nastroje, 1500E+. igor bral v case ked som si ja daval robit gitaru 20tis skk len za robotu + material, HW. mna to vtedy vyslo na cca 1600-1700E, nepamatam sa presne.

alebo ked si pozries grebenov cennik, alebo sivcakov
Zaznamenané

stoka!
miso_kolo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3208


on neni koko*t on je retardovany


« Odpoveď #589 kedy: 24. Apríl , 2012, 22:26:57 »

Tusim u Semisha si skusal, s takou radostou si to pisal.  Bavím sa skvele

vtedy este ani semis nemal j custom, tak by som to odhadol, ale nedam za to ruku do ohna.

ale ako pisem, ked to hodnotim retrospektivne, bez nahleho navalu emocii,  je to skor ako som napisal vyssie
« Posledná zmena: 24. Apríl , 2012, 22:27:46 od miso_kolo » Zaznamenané

stoka!
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #590 kedy: 24. Apríl , 2012, 22:27:10 »

treba si uvedomit jednu vec.. ze ten schecter stal fakt minmalne prachy.. vlastne to bola asi najlacnejsia sedmicka co hrala pomerne dobre za tie prachy.. nazval by som to tranzitnym nastrojom pri prechode na sedmicky.. clovek sa na tom naucil hrat a proste sa posunul dalej.. vybavene bodka.. ja som sa z nich neposral tiez ani nahodou, ale sudnost mi vravi ze ak si vezmem co som za tie prachy dostal, tak nebolo o com..
Zaznamenané

miso_kolo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3208


on neni koko*t on je retardovany


« Odpoveď #591 kedy: 24. Apríl , 2012, 22:28:12 »

samozrejme, to je druha vec
Zaznamenané

stoka!
vikur
VIP
stály hosť
*
Príspevkov: 1422


hejter


« Odpoveď #592 kedy: 24. Apríl , 2012, 22:29:09 »

treba si uvedomit jednu vec.. ze ten schecter stal fakt minmalne prachy.. vlastne to bola asi najlacnejsia sedmicka co hrala pomerne dobre za tie prachy.. nazval by som to tranzitnym nastrojom pri prechode na sedmicky.. clovek sa na tom naucil hrat a proste sa posunul dalej.. vybavene bodka.. ja som sa z nich neposral tiez ani nahodou, ale sudnost mi vravi ze ak si vezmem co som za tie prachy dostal, tak nebolo o com..

ja som ho nikdy nemal a preto som sa na tom nikdy nenaucil  Bavím sa skvele
Zaznamenané

prs a bogner co ine?
http://jurajduc.com
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #593 kedy: 24. Apríl , 2012, 22:29:40 »

vtedy este ani semis nemal j custom, tak by som to odhadol, ale nedam za to ruku do ohna.

ale ako pisem, ked to hodnotim retrospektivne, bez nahleho navalu emocii,  je to skor ako som napisal vyssie
Pice, sak taky sunburstovy Jcustom si bol skusat a pisal si mi, ze strasne dobra gitara pohodlim, ale zvukom sa nemoze priblizit Schecteru. :)

to je aj tak jedno... Schceterku som mal rad, momentalne po siedmej strune netuzim.
« Posledná zmena: 24. Apríl , 2012, 22:30:34 od Branko » Zaznamenané

vikur
VIP
stály hosť
*
Príspevkov: 1422


hejter


« Odpoveď #594 kedy: 24. Apríl , 2012, 22:30:49 »

Pice, sak taky sunburstovy Jcustom si bol skusat a pisal si mi, ze strasne dobra gitara pohodlim, ale zvukom sa nemoze priblizit Schecteru. :)

to je aj tak jedno... Schceterku som mal rad, momentalne po siedmej strune netuzim.

mas pamat jak slon  Bavím sa skvele
Zaznamenané

prs a bogner co ine?
http://jurajduc.com
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #595 kedy: 24. Apríl , 2012, 22:33:40 »

mas pamat jak slon  Bavím sa skvele
Co je ta nalavo ?



Jcustom, ci prestige ?
Zaznamenané

styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #596 kedy: 24. Apríl , 2012, 22:33:55 »

a cim z toho co som napisal trpeli  Bavím sa skvele
napriklad taky detail ako zapracovanie prazcov z boku hmatnika by som ocakaval, ze bude spravene poriadnejsie na gitare za cenu novej 3-4k a ze to po par rokoch nebude vyzerat jak ohryzene ciganom

Celkom zavidim vsetkym co maju o gitare ktoru si daju vyrobit uplne jasnu predstavu.
moja predstava bola asi taka, ze si navymyslam exoticku kombinaciu, ktora sa +/- niekde objavila u nejakych malych vyrobcov a spojim to s dizajnom co sa mi pacil. kupodivu to aj hra aj vyzera celkom dobre aj v porovnani s drahsimi znackovymi gitarami. "nastastie"  som si vybral okyptenu verziu aby som potom mohol dat dorobit par kozmetickych detailov po 2 rokoch  Bavím sa skvele
Zaznamenané
miso_kolo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3208


on neni koko*t on je retardovany


« Odpoveď #597 kedy: 24. Apríl , 2012, 22:34:37 »

brano, v prvom rade to neni jcustom ale prestige. druha vec ze vtedy som uz davno nemal schecter  Bavím sa skvele
« Posledná zmena: 24. Apríl , 2012, 22:35:00 od miso_kolo » Zaznamenané

stoka!
killo
stály hosť
*****
Príspevkov: 1353



« Odpoveď #598 kedy: 24. Apríl , 2012, 22:34:48 »

Zacnite hrat na klavesy a mate po starostiach :-) Vypocujete, objednate, neni co skusat, a vsetky z toho isteho modelu hraju rovnako :-D az na to ze ked chces profi univerzalny nastroj tak vyhodis nie 1000 e ale 3000 e :-D
Zaznamenané

Captain SEXXX !!
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #599 kedy: 24. Apríl , 2012, 22:35:22 »

co sa nasich vyrobcov tyka ja som si uvedomil jednu vec - ze doteraz nikto nespravil ziaden pekny lak z ktoreho bysom sa posral.. ani jeden zatial nespravil nieco v style PRS stainov, kde to hra proste snad asi 4 odtienmi a vyzera to uplne ze 3D ako klenot... a vzdy sa tak zamyslim ze ci to je preto ze by to nikto z beznych zakaznikov nezaplatil (comu sa mi nechce verit) alebo to proste nevedia, nemaju na to prostriedky, stroje a know how ze ako to vrstvit? fakt ze ani ten sivcak..nikto
Zaznamenané

Strán: 1 ... 38 39 [40] 41 42 ... 55 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.051 sekund, 22 otázok.