Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
23. September , 2024, 00:27:57
Strán: 1 ... 39 40 [41] 42 43 ... 55 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Branko - gitary  (Prečítané 219709 krát)
0 užívateľov a 9 Hostí prehliada túto tému.
vikur
VIP
stály hosť
*
Príspevkov: 1422


hejter


« Odpoveď #600 kedy: 24. Apríl , 2012, 22:35:48 »

Co je ta nalavo ?



Jcustom, ci prestige ?

to je prototyp jcustomov na hlavne ma prestige napisane tusim, ale tu ma relativne kratsie, ten prvy jcustom mal ten wine inlay
Zaznamenané

prs a bogner co ine?
http://jurajduc.com
miso_kolo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3208


on neni koko*t on je retardovany


« Odpoveď #601 kedy: 24. Apríl , 2012, 22:37:02 »

jj toto uz je relativne nova fotka a semisova zbierka a nase vztahy sa pohli podstatne dalej  Bavím sa skvele
Zaznamenané

stoka!
vikur
VIP
stály hosť
*
Príspevkov: 1422


hejter


« Odpoveď #602 kedy: 24. Apríl , 2012, 22:38:16 »

napriklad taky detail ako zapracovanie prazcov z boku hmatnika by som ocakaval, ze bude spravene poriadnejsie na gitare za cenu novej 3-4k a ze to po par rokoch nebude vyzerat jak ohryzene ciganom

to si si bud vymyslel alebo ti musi jebat  Bavím sa skvele
Zaznamenané

prs a bogner co ine?
http://jurajduc.com
tarquin
stály hosť
*****
Príspevkov: 815



« Odpoveď #603 kedy: 24. Apríl , 2012, 22:38:35 »

ja uz hravam pomenej, ale keby sa dnes mam rozhodnut handmade vs serial nastroj tak by som volil handmade. velmi sa mi pacia takmer vsetky gitary od hufschmida, paradne dreva, bol by som na vazkach, ci si vybrat hufschmida alebo igora :)
Zaznamenané

vikur
VIP
stály hosť
*
Príspevkov: 1422


hejter


« Odpoveď #604 kedy: 24. Apríl , 2012, 22:39:38 »

ja uz hravam pomenej, ale keby sa dnes mam rozhodnut handmade vs serial nastroj tak by som volil handmade. velmi sa mi pacia takmer vsetky gitary od hufschmida, paradne dreva, bol by som na vazkach, ci si vybrat hufschmida alebo igora :)

ten hufschmidt mal tiez pekny pruser so zapojenim  Bavím sa skvele
Zaznamenané

prs a bogner co ine?
http://jurajduc.com
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #605 kedy: 24. Apríl , 2012, 22:43:25 »

Dnes je uz tych vyrobcov tak vela, ze clovek viac pozera, nez hra... Takisto to je aj s aparatmi, krabickami, kokotinami... Nastastie som prekonal obdobie fetisu ala blekmešin a momentalne viac pocuvam muziku.  Bavím sa skvele

Raz aj tak vacsina z nas aktivnych muzikantov skonci pri troch bodoch zvuku - gitara, kabel, amp.  Bavím sa skvele
Zaznamenané

mn
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3357



« Odpoveď #606 kedy: 24. Apríl , 2012, 22:43:51 »

ten hufschmidt mal tiez pekny pruser so zapojenim  Bavím sa skvele

to bol tiez jeden z tych ultimatnejsich zvukov Bavím sa skvele
Zaznamenané

"Practice cures most tone issues" John Suhr
Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #607 kedy: 24. Apríl , 2012, 22:44:34 »

to je prototyp jcustomov na hlavne ma prestige napisane tusim, ale tu ma relativne kratsie, ten prvy jcustom mal ten wine inlay

Je to gitara s oznacenim JCRG7  a je to predchodca j.custom 8527, na hlave ma napisane Prestige ,ale casto sa uvadza ako j.custom. (a prave ju mam v ruke a mlatim do toho, famozny nastroj).
Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #608 kedy: 24. Apríl , 2012, 22:44:51 »

to si si bud vymyslel alebo ti musi jebat  Bavím sa skvele
ocivisce aj jedno aj druhe, nie kazdy je posraty z napisu na hlave  Popiskujem si
Zaznamenané
Yugi00
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1951


ctrl+mouse scroll


« Odpoveď #609 kedy: 24. Apríl , 2012, 22:47:51 »

to bol tiez jeden z tych ultimatnejsich zvukov Bavím sa skvele
  Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele
Zaznamenané

Im a little princess
vikur
VIP
stály hosť
*
Príspevkov: 1422


hejter


« Odpoveď #610 kedy: 24. Apríl , 2012, 22:49:26 »

ocivisce aj jedno aj druhe, nie kazdy je posraty z napisu na hlave  Popiskujem si





tu mas prazce, co je tam napicu?
« Posledná zmena: 24. Apríl , 2012, 22:51:58 od vikur » Zaznamenané

prs a bogner co ine?
http://jurajduc.com
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #611 kedy: 24. Apríl , 2012, 22:52:25 »

ten hufschmidt mal tiez pekny pruser so zapojenim  Bavím sa skvele


presne tak pamatam si to video kde nejaky novy majitel prezentoval gitaru od neho v ukazke.. uplne najhorsi zvuk.. vsetci mu pisali aleze jake popici to je cele .. a nakoniec mal snimace v protifaze ci co..  alebo zle zapojene BKPcka alebo nieco take
Zaznamenané

styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #612 kedy: 24. Apríl , 2012, 22:57:52 »

tu mas prazce kazymrde, co je tam napicu?
mohol by som ti povedat, ze tie nozicky by nemuselo byt vidno z boku, uz na lacnejsich gitarach sa to riesi fake bindingom z materialu ako je hmatnik. na kusoch, ktore som mal v ruke ja boli nozicky odcvicknute a kraje hmatnika boli zatmelene ako to robili kedysi, uz z tovarne to vyzera fakt nepekne, nieto este casom, hlavne ked sa clovek pozrie na cenu tej gitary

toho kazymrda si odpust, vyznieva to komicky od cloveka, ktory ocividne nerozumie slovnemu spojeniu "z boku hmatnika" a postne aj fotku, kde bok hmatnika nevidno
« Posledná zmena: 24. Apríl , 2012, 22:59:20 od styrioci » Zaznamenané
miso_kolo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3208


on neni koko*t on je retardovany


« Odpoveď #613 kedy: 24. Apríl , 2012, 23:00:35 »

mohol by som ti povedat, ze tie nozicky by nemuselo byt vidno z boku, uz na lacnejsich gitarach sa to riesi fake bindingom z materialu ako je hmatnik. na kusoch, ktore som mal v ruke ja boli nozicky odcvicknute a kraje hmatnika boli zatmelene ako to robili kedysi, uz z tovarne to vyzera fakt nepekne, nieto este casom, hlavne ked sa clovek pozrie na cenu tej gitary

toho kazymrda si odpust, vyznieva to komicky od cloveka, ktory ocividne nerozumie slovnemu spojeniu "z boku hmatnika" a postne aj fotku, kde bok hmatnika nevidno

co na tom vyzera nepekne? naco riesit nejaky FAKE binding? fake sa riesi na lacnych kopiach.

ja co som drzal prsky lacnejsie aj drahsie tak mali dokonale zacistene prazce, ale uplne dokonale a neboli to nove nastroje. a vyzeralo to fakt krasne, aj po case.

vsak ale kludne ked budes v BA ti tu gitaru donesieme a ukazes nam co je napicu zacistene  Na zdravie!
« Posledná zmena: 24. Apríl , 2012, 23:01:04 od miso_kolo » Zaznamenané

stoka!
vikur
VIP
stály hosť
*
Príspevkov: 1422


hejter


« Odpoveď #614 kedy: 24. Apríl , 2012, 23:01:17 »

mohol by som ti povedat, ze tie nozicky by nemuselo byt vidno z boku, uz na lacnejsich gitarach sa to riesi fake bindingom z materialu ako je hmatnik. na kusoch, ktore som mal v ruke ja boli nozicky odcvicknute a kraje hmatnika boli zatmelene ako to robili kedysi, casom to vyzera fakt nepekne, hlavne ked sa clovek pozrie na cenu tej gitary

toho kazymrda si odpust, vyznieva to komicky od cloveka, ktory ocividne nerozumie slovnemu spojeniu kraj hmatnika a postne aj fotku, kde kraj hmatnika nevidno

komicky tu vyznieva vsetko od teba ked sem pastnes hociktoru svoju lajbavu nahravku Bavím sa skvele

prepac ze som nerobil specialne fotky kvoli googlemudrlantovi, idem radsej spat Bavím sa skvele
« Posledná zmena: 24. Apríl , 2012, 23:01:41 od vikur » Zaznamenané

prs a bogner co ine?
http://jurajduc.com
Strán: 1 ... 39 40 [41] 42 43 ... 55 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.035 sekund, 22 otázok.