Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
21. September , 2024, 15:22:12
Strán: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 55 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Branko - gitary  (Prečítané 219156 krát)
0 užívateľov a 6 Hostí prehliada túto tému.
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #135 kedy: 07. Jún , 2011, 10:40:40 »

Vdaka vsetkym. :)

Prve dojmy - gitara je dost malicka, az nezvyk.  Bavím sa skvele Ma o nieco tucnejsi krk, nez Ibanez RG, co mi celkom vyhovuje. Trosku ma seru tie zamykacky, je s tym +/- piplacka... ale snad casom to budem rychlejsie obsluhovat. Najviac ma dostali prazce. Tak cisto a krasne zacistene prazce som nevidel nikde inde okrem Ibanez Jcusom. Uplne krasne sa vytahuje struna, ton nezdochyna, jednoducho popici praca. Maximalna uroven, aku poznam.

Snimace - zrejme pojdu prec, kedze chcem HSS kombinaciu. Celkovo su to super snimace, neck velmi velmi podareny, stredny vyborny a bridge singel je taky ostrejsi, ale nesedi mi velmi. Prekrasne su medzipolohy snimacov, snad mi to po vymene za HB nebude chybat. :)

Gitara cvendzi, plieska, hra dost tucne, co som prekvapeny, ladi uzasne (kompenzovany nulak). Dost velka spokojnost.

Musim to napisat, aj ked nerad pre niektorych, ale rad pre seba - tato konkretna gitara je pre mna lepsia, nez Suhr, co som skusal. Viac mi sedi do ruky a viac "sucitim" s nou a aj zvuk neni tak tvrdy jak u Suhr. btw, podobna cenova kategoria.

MA POKOKOT SUSTAINU Si píš!!!
« Posledná zmena: 07. Jún , 2011, 10:45:21 od Branko » Zaznamenané

reeller_sk
stály hosť
*****
Príspevkov: 1432


My best friends are Jim, Jack and Johny


« Odpoveď #136 kedy: 07. Jún , 2011, 11:59:34 »


MA POKOKOT SUSTAINU Si píš!!!
To má aj harmony strka a neverili ste že je to vynikajúci nástroj. Bavím sa skvele Bavím sa skvele
Ale gratulujem fakt pekná gitarka  :)
Zaznamenané

I love my VHT!
"proste, vzdy ked si ten final pustim, tak si spomeniem na ten regresivny bordel (kazdy hral iny rytmus, ale nie ako dream, ale ako metallica)"
:D:D...
killo
stály hosť
*****
Príspevkov: 1353



« Odpoveď #137 kedy: 07. Jún , 2011, 12:18:11 »

Branko gratulujem. Mne osobne sa musicmany nepáčia, ale kedže viem zahrať tak 5 akordov, keď mám vypité tak 9,5 akorda na gitare, môj názor je vlastne nepodstatný. Nech ti slúži, a veľa peknej hudby ! :-)
A konečne zlož nejaké progresívne oné a pošli mi to nech mám do čoho klávesy robiť :-D
Zaznamenané

Captain SEXXX !!
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #138 kedy: 07. Jún , 2011, 21:44:35 »

Killo, tebe ju dam rozjebat na podiu !  Bavím sa skvele


Otazocka - nahodou pozna niekto z vas, kde mozem kupit HSS pickguard ? Neosadeny.
Zaznamenané

Krtko
*** BACHAR ***
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2659


« Odpoveď #139 kedy: 07. Jún , 2011, 23:19:35 »

HSS pickguard


dobry napad, rozhodne potrebuje ta gitara HB ku kobyle, vsak to nieje strat ani harmony strka  :)
Zaznamenané
sevo
stály hosť
*****
Príspevkov: 995



WWW
« Odpoveď #140 kedy: 08. Jún , 2011, 04:54:02 »

Killo, tebe ju dam rozjebat na podiu !  Bavím sa skvele


Otazocka - nahodou pozna niekto z vas, kde mozem kupit HSS pickguard ? Neosadeny.

Ja som daval pickguard vyrobit Sivcakovi, posli mu original a do noveho ti spravi diery ake chces a nemusis sa bat ze ti novy nebude sediet. Vyslo ma to tusim 900 starych penazi.
Zaznamenané

...vtedy bolo dobre lebo ine nebolo a teraz lebo
sa take už nerobí...
RobG
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3484



« Odpoveď #141 kedy: 08. Jún , 2011, 07:31:21 »

toto sú veľmi slušné gitary..Braňo, prečo si si odrazu nezaobstaral MM v prevedení HSS? ... Na zdravie!
Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #142 kedy: 08. Jún , 2011, 08:50:47 »

toto sú veľmi slušné gitary..Braňo, prečo si si odrazu nezaobstaral MM v prevedení HSS? ... Na zdravie!
Nebol model Silhouette special BFR s Hardtail, ktory by mal HSS kombinaciu. Cize nebola ina moznost a bol to aj zamer a hovoril som si to uz pred kupou, ze tam dam HSS.
« Posledná zmena: 08. Jún , 2011, 08:51:19 od Branko » Zaznamenané

Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #143 kedy: 08. Jún , 2011, 08:59:37 »

Stale rozmyslam nad kombinaciou snimacov. Zatial mam chut tam prasknut cely set od Kevina Smitha, pripadne BKP Holy Diver (len neviem ake zvysne single potom).

Urcite by som nechcel skladacku typu: HB - BKP, S - dimarzio, S - Kevin Smith. Nieco komplexne skor.

Nejake napady, postrehy ?
Gitara nasucho hra velmi akusticky, cisto, vyrovnane, nechyba jej nic, ale uvital by som skor basovostredove snimace so zamatovymi vyskami. Zvukovo v basoch pevny HB (nieco podobne painkilleru, len menej vysok), neck single pumpujuci jak hovado.
Zaznamenané

Duger
Hosť
« Odpoveď #144 kedy: 08. Jún , 2011, 11:22:09 »

este vyskušaj dajake Crash testy...pady z vyšky, pripevni ju k autu o tažne a prejdi sa po štrkovisku, potom vyskušaj či nema nepoškriabatelny lak.. ako Iphone displej atď .... Na zdravie!
Zaznamenané
Tom70
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 518



« Odpoveď #145 kedy: 08. Jún , 2011, 13:59:04 »

Pekna gitara. Uz dlho zijem v presvedceni, ze MM ma extremne dobry pomer kvalita/cena.
Skus pozriet tie pickguardy na ebay. Ludia sa toho niekedy zbavuju a da sa za dobry peniaz kupit osadeny pickguard, len treba byt trpezlivy. Vyhoda tychto MusicManov je aj v tom, ze ak mas 2 osadene pickguardy, daju sa pomerne jednoducho menit lebo nie su priletovane na vystupny jack ale je tam taky mini konektor. Aspon na mojom je to tak.
Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #146 kedy: 08. Jún , 2011, 14:03:50 »

Pekna gitara. Uz dlho zijem v presvedceni, ze MM ma extremne dobry pomer kvalita/cena.
...
Presne tak ! Hlavne v tych drahsich je uz pomer cena/kvalita bezkonkurencna, bezdebaty. :)  Na zdravie!

... Vyhoda tychto MusicManov je aj v tom, ze ak mas 2 osadene pickguardy, daju sa pomerne jednoducho menit lebo nie su priletovane na vystupny jack ale je tam taky mini konektor. Aspon na mojom je to tak.
Ano, aj v mojom to je tak. Take biele "zasuvky". :)
Zaznamenané

buro
stály hosť
*****
Príspevkov: 754


http://sk-sk.facebook.com/people/Maros-Jurina/1544


WWW
« Odpoveď #147 kedy: 09. Jún , 2011, 12:31:43 »

Na ebayi najdes nejaky urcite
Zaznamenané

Schecter C7 Hellraiser, Sterling by MM JP70, Ibanez MTM2 - Dunlop DB Wah - JTamps screamer - Korg Pitchblack - BOSS NS2 - Peavey 6505 - MXR Carbon Copy - HB 2x12
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #148 kedy: 09. Jún , 2011, 12:49:13 »

Na ebayi najdes nejaky urcite
no uz dlho som nevidel...
Zaznamenané

Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #149 kedy: 16. Jún , 2011, 21:02:59 »

Akurat som sa vratil domov z koncertu, kde som premierovo vytiahol Musicman na stage.

Musim uznat, ze druha gitara v zivote, ktora splnila vsetky moje poziadavky. Hra neuveritelne dobre, som nadmieru spokojny, az mi je luto ju vytahovat a brat na koncerty...

Tie snimace hraju nakoniec vyborne, stacilo vytiahnut viac gain, vyborne pracuju pod rukou, neck mlaska jak jedna tucna krava.


Jednoducho mam minimalne na 5 rokov pokoj od gitar.  ha ha ha
Zaznamenané

Strán: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 55 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.066 sekund, 23 otázok.