Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
22. September , 2024, 00:04:40
Strán: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 55 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Branko - gitary  (Prečítané 219249 krát)
0 užívateľov a 6 Hostí prehliada túto tému.
pelko
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2146



« Odpoveď #225 kedy: 04. November , 2011, 10:51:42 »

Bude, uz je vyrobene.
Pri pevnej kobylke mosadzny blok?
Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #226 kedy: 04. November , 2011, 10:56:56 »

Pri pevnej kobylke mosadzny blok?
Presne tak.
Zaznamenané

Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #227 kedy: 04. November , 2011, 10:57:20 »

si si mohol kupit radsej jim root stratocaster to je tiez mahagon  s javorom na krku a este aj hardtail
Jop, ale to je doslova metalova gitara. O to mi nejde.
Zaznamenané

Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #228 kedy: 04. November , 2011, 11:07:18 »

Jop, ale to je doslova metalova gitara. O to mi nejde.

A to si si este nedavno isiel davat robit kopiu Blackmachine :). Ale chapem, metal uz nefrci :)
Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #229 kedy: 04. November , 2011, 11:08:48 »

A to si si este nedavno isiel davat robit kopiu Blackmachine :). Ale chapem, metal uz nefrci :)
Myslim, ze uz som pisal dovod preco taka zmena. Kupujem si nastroje, ktore momentalne (a do buducna budem potrebovat) potrebujem, nie na ktore si budem hrat doma v obyvacke.

7cky su fajn, aj mahagonove, aj blackmachinove, ale zbytocne mi to je jak tebe telecaster napr.
Zaznamenané

spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4852



WWW
« Odpoveď #230 kedy: 04. November , 2011, 11:19:27 »

7cky su fajn, aj mahagonove, aj blackmachinove, ale zbytocne mi to je jak tebe telecaster napr.

Telecaster nie je nikdy zbytocny. Nechapem naco si si dal urobit tuto gitaru. Ved na nej nie je nic zvlastne, co by sa nedalo kupit od Fenderu alebo nejakej copy firmy. A ratam cena ta ista.
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #231 kedy: 04. November , 2011, 11:21:02 »

Lebo som si chcel dat spravit. Co je na tom zvlastne ?  Bavím sa skvele Zas sa kokotiny riesia. Ale sak nic nove.  ha ha ha Na zdravie!

Fender nerobi mahagonovy sss strat s hardtailom a brass blockom. Ak hej, tak kde ?
« Posledná zmena: 04. November , 2011, 11:22:23 od Branko » Zaznamenané

vikur
VIP
stály hosť
*
Príspevkov: 1422


hejter


« Odpoveď #232 kedy: 04. November , 2011, 11:30:06 »

Fender nerobi mahagonovy sss strat s hardtailom a brass blockom. Ak hej, tak kde ?

asi vie preco to nerobi  Bavím sa skvele vies ono dost zalezi nielen ze z coho je ta gitara ale aj kto to robi, ale tak vela stastia Žmurk
Zaznamenané

prs a bogner co ine?
http://jurajduc.com
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #233 kedy: 04. November , 2011, 11:37:10 »

asi vie preco to nerobi  Bavím sa skvele vies ono dost zalezi nielen ze z coho je ta gitara ale aj kto to robi, ale tak vela stastia Žmurk
Toto ja velmi dobre viem. :)
Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2308



« Odpoveď #234 kedy: 04. November , 2011, 12:03:31 »

asi vie preco to nerobi  Bavím sa skvele vies ono dost zalezi nielen ze z coho je ta gitara ale aj kto to robi, ale tak vela stastia Žmurk

a zase ze preco nedat si spravit. ja tomu fandim - maju snad normalne drevo, na fotkach uz z toho maju telo, krk tiez snad spravia jak maju... co tam moze byt nahovno ?  srat fendre  Popiskujem si

ja by som si pravdepodobne v zivote nekupil fender telekaster, ani ziadny iny. ale ked som si daval robit gitaru, tak som si dal spravit prave telekaster, uz ani neviem preco presne a som velmi spokojny. z desiatich chyteni gitary do ruk v poslednej dobe devet je prave ten robenak   Som frajer
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4299


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #235 kedy: 04. November , 2011, 12:05:10 »

z desiatich chyteni gitary do ruk v poslednej dobe devet je prave ten robenak   Som frajer

Tragedia. Smútim
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2308



« Odpoveď #236 kedy: 04. November , 2011, 12:06:02 »

Tragedia. Smútim

co mas za problem ?  Bacha na vec kamo! plesnivy gibson visi na stene na ozdobu  Ja som čert..
Zaznamenané
spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4852



WWW
« Odpoveď #237 kedy: 04. November , 2011, 12:06:29 »

Lebo som si chcel dat spravit. Co je na tom zvlastne ?  Bavím sa skvele Zas sa kokotiny riesia. Ale sak nic nove.  ha ha ha Na zdravie!

Vsade su cigani.

Fender nerobi mahagonovy sss strat s hardtailom a brass blockom. Ak hej, tak kde ?

V podstate Strat Select pripadne Jim Root, akurat tam su fajnove EMG HB a nie pikoviny.

Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4299


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #238 kedy: 04. November , 2011, 12:09:31 »

plesnivy gibson visi na stene na ozdobu  Ja som čert..

Ved je skaredy, co je to uz za ozdoba? To si si mal iny kupit...  Bacha na vec kamo!
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #239 kedy: 04. November , 2011, 12:16:19 »

Vsade su cigani.

V podstate Strat Select pripadne Jim Root, akurat tam su fajnove EMG HB a nie pikoviny.


Vidim, ze v tebe dlho ostavaju ine temy, sikovny. :)  Na zdravie!

Jop, krasny to stratocaster, ale nelubi sa mi, nema pevnu kobylku, nema madagascar rosewood hmatnik, nema zihany javor ako krk a hlavne - nie je robeny zo srdiecka !  Som metlak
Zaznamenané

Strán: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 55 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.09 sekund, 23 otázok.