Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
22. September , 2024, 03:27:50
Strán: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 55 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Branko - gitary  (Prečítané 219309 krát)
0 užívateľov a 3 Hostí prehliada túto tému.
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2308



« Odpoveď #285 kedy: 06. November , 2011, 19:46:54 »

Nie, preco ? Mne sa to tak paci. :) To sa mozme bavit dookola o hocicom, mozme zacat mesaboogie, marshall a pod. :)

btw, este aj tak neviem, co tam pojde. Zatial ale rozmyslam nad origo nalepkou.

ja byt vyrobcom, tak sa urazim a vyserem sa na celu robotu pre Teba.
Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #286 kedy: 06. November , 2011, 19:47:50 »

ja byt vyrobcom, tak sa urazim a vyserem sa na celu robotu pre Teba.
Vyrobca bude podpisany a jeho logo na zadnej casti hlavy. Mozno aj jeho logo na prednej strane hlavy.
Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2308



« Odpoveď #287 kedy: 06. November , 2011, 19:48:06 »

preco by malo byt ? vsak ta gitara zatial vyzera skvelo, urcite to bude dobry nastroj .. ak jedine, co mu bude chybat ku stastiu je logo fender nech si ho tam da, nevidim na tom nic zvratene. vsak si ju dava robit pre seba, nie aby ju hned otocil na ebayi.

ja nepisem nic o tom, aka ta gitara bude. ak jedine co mu bude chybat je origos logo, tak nech si ho tam da, je to jeho vec. ja len k tomu dodavam, ze je to docela ujebane  Žmurk
Zaznamenané
mesiah
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 450



« Odpoveď #288 kedy: 06. November , 2011, 20:49:13 »

Nevidím na tom nič zlé, na Stratocaster patrí nápis Fender Stratocaster. Pokiaľ tak hrá. Pokiaľ nie, každý giraista vie, že je to ojeb.
Zaznamenané

kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #289 kedy: 06. November , 2011, 21:05:55 »

no ale zase ruku na srdce. dat si spravit gitaru v podstate kopiu a dat si na nu original logo - to je dost ujebane, nie ?

je to take detske to je fakt.. myslim ze ziaden z tych ludi co si tie kopie davaju robit nerataju s tym ze to budu chciet predat ale tak 90% to po roku predat chce lebo to nehra podla ich predstav a az vtedy zacinaju tie protipravne zalezitosti :) falzifikat je z legislativneho pohladu nieco co chce clovek na trhu predat ako original.. z mojho pohladu .. mozem mat doma kopiu gitary ktoru som si dal pre seba vyrobit bez znacky samozrejme (lebo autorsky zakon jasne vymedzuje co je a nie je podvod).. a mozem mat falzifikat rembrandta ktory mi predali za 5mega a neviem o tom coz su prakticky dve rozdielne veci
Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2308



« Odpoveď #290 kedy: 06. November , 2011, 21:09:56 »

na Stratocaster patrí nápis Fender Stratocaster. Pokiaľ tak hrá. Pokiaľ nie, každý giraista vie, že je to ojeb.

jak ma hrat Fender Stratocaster ? kedy to uz nehra ako Fender Stratocaster ? Squier Stratocaster je na tom asi ako ? to si nieco divne napisal sa mi zda :)
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #291 kedy: 06. November , 2011, 21:13:20 »

Nevidím na tom nič zlé, na Stratocaster patrí nápis Fender Stratocaster. Pokiaľ tak hrá. Pokiaľ nie, každý giraista vie, že je to ojeb.

na trubu Zanussi patri napis Mora lebo pece jak Mora z 83tieho
Zaznamenané

kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #292 kedy: 06. November , 2011, 21:15:53 »

ale aby som aj nieco povedal k teme nalepka..  
ja by som sa na to Fender vyjebal uplne vazne..a uz vobec by som nemal problem dat si na gitaru hentaku potlacj ak navrhol Yugi sak nech je haluz dpc.. len s tym ze ja by som si tam nedal Branko..  Bavím sa skvele
 lebo.. to je take hmm male alebo ako to nazvat aby som mohol v hudobnickych kruhoch drzat picu jak vos ked to nejaky seban chyti do ruk a povie ze to je najlepsi stratokaster na ktory hral a ked sa to niekomu nebude pacit tak poviem ze je to kopia..hlavne nech si primarne vsetci myslia ze je to origo..  :)

a hlavne by som si tam nedal tu nalepku lebo mam dojem ze ta gitara aj tak raz bude na predaj a radsej nech to je prazdne a da si to tam novy majitel az uzna za vhodne potom.. ja by som sa citil hrozne jka zebrak ze mam kopiu gitary a nech hra akokolvek dobre mam tam nalepku fenderto si hned ludia spoja ze - ok ta gitara hra napicu tak chcel aspon nech sa psychologicky sam ojebe a ma klud :D
« Posledná zmena: 06. November , 2011, 21:17:29 od kaolko » Zaznamenané

styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #293 kedy: 06. November , 2011, 21:19:06 »

preco by malo byt ?
lebo to ujebene je. uz na mieste vyrobcu by som danemu cloveku zaklepal na celo, ze ked chces gitaru s logom fender, tak si kup fender.

daval som si robit gitaru, co sa tvarovo podoba na PRS, ale nenapadlo mi povedat Igorovi, ze dorob mi tam na hlavu modern eagle logo alebo PRS podpis, vsak keby mi slo len o to logo, tak som uz mohol rovno origo PRSo z druhej ruky kupit.
Zaznamenané
mesiah
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 450



« Odpoveď #294 kedy: 06. November , 2011, 21:30:16 »

Rastis, neviem, čo si nepochopil. Opticky to tam patrí. Len každý si musí uvážiť, či nebude za debila, pokiaľ to facne na šitný nástroj. Poviem to inak. Robil som si na svoj obraz Squier Standart. Nová gitara. Krk som brúsil do profilu, aby mi vyhovoval, pražcoval som prvý krát, dával som pražce, aké mi vyhovujú. Lakoval som Nitrom, lebo som chcel. Menil som mechaniky, snímače, pickquard, elektriku, no skoro všetko. Priznám sa, zháňal som decal Squier a nezohnal som. Zháňal som aspoň predlohu, decal si spravím....a nič. Fender decalov mám plnú riť, podľa ročníkov, modelov... Nechať to čisté? Fakt to vyzeralo blbo.
Zaznamenané

marosisko
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 420



« Odpoveď #295 kedy: 06. November , 2011, 21:32:22 »

je to take detske to je fakt.. myslim ze ziaden z tych ludi co si tie kopie davaju robit nerataju s tym ze to budu chciet predat ale tak 90% to po roku predat chce lebo to nehra podla ich predstav a az vtedy zacinaju tie protipravne zalezitosti :) falzifikat je z legislativneho pohladu nieco co chce clovek na trhu predat ako original.. z mojho pohladu .. mozem mat doma kopiu gitary ktoru som si dal pre seba vyrobit bez znacky samozrejme (lebo autorsky zakon jasne vymedzuje co je a nie je podvod).. a mozem mat falzifikat rembrandta ktory mi predali za 5mega a neviem o tom coz su prakticky dve rozdielne veci
su dva zakony. autorsky - vztahuje sa na umelecke dielo a to napriklad pesnicka ,malba ,plastika, drevoryt nie na dlato ,stetec ,mikrofon alebo gitaru. a je zakon o ochrannej znamke a ten sa vztahuje len na logo oznacenie a nazov nie na tvar alebo vyzor produktu a ten ma ucinnost len v obchodnom stiku. a este co sa falzifikatov tyka tak sa veselo predavaju falzifikaty obrazov po celom svete a legalne a nie za male peniaze a aj realne maju obrovsku zberatelsku  hodnotu..
« Posledná zmena: 06. November , 2011, 21:43:25 od marosisko » Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #296 kedy: 06. November , 2011, 21:44:07 »

kludne este piste, bavim sa  Bavím sa skvele
Zaznamenané

marosisko
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 420



« Odpoveď #297 kedy: 06. November , 2011, 21:51:24 »

kludne este piste, bavim sa  Bavím sa skvele
tvoja tema ,ty pojdes do basy...
Zaznamenané
Yugi00
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1951


ctrl+mouse scroll


« Odpoveď #298 kedy: 06. November , 2011, 21:51:31 »

kludne este piste, bavim sa  Bavím sa skvele
Dufam ze si sa neurazil  Bavím sa skvele ale fakt sorry nemohol som odolat pokuseniu tej haluze... Kedysi davno aj ja som si svoju Squieru osmirgloval a napisal Fender ale potom kazdy sa ma len pytal ci to je original a tak som nechcel klamat a kazdemu som pojednom musel vysvetlovat ze co to je zac  Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Ale ako chapem ze je to dolezite co tam bude na headstocku ale zase dat si tam trademark inej firmy je take fakt slovenske  Bavím sa skvele Tiez chapem ze niektore tie Loga a signatury slovensko ceskych struhacov su katastrofalne zle... jedine Logo co sa mne najviac dizajnersky paci je "Keller" (jednoduche a pasuje to takmer vsade) Nechcem urazit Pana Sivcaka ale to jeho Logo je katastrofalne... jak keby som vo worde napisal text s Free fontom a hodil na gitaru  Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Ale zase nie je to ten najhorsi pripad... vacsina Cechov si tam napise centrofixkou a zalakuje  Bavím sa skvele
Zaznamenané

Im a little princess
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #299 kedy: 06. November , 2011, 21:56:13 »

Yugi - neboj, ja ti to vratim.  Na zdravie!  Bavím sa skvele

Marosisko - ti musi ebat... prepac.  Bavím sa skvele Na zdravie!
Zaznamenané

Strán: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 55 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.05 sekund, 23 otázok.