Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
22. September , 2024, 22:17:37
Strán: 1 ... 34 35 [36] 37 38 ... 55 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Branko - gitary  (Prečítané 219671 krát)
0 užívateľov a 5 Hostí prehliada túto tému.
miso_kolo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3208


on neni koko*t on je retardovany


« Odpoveď #525 kedy: 24. Apríl , 2012, 19:36:05 »

mna to vazne zaujma ze aky je tam rozdiel a preco, ale ak je odpoved ze je to zo srdiecka a je tam cierna magia, tak ok  Bavím sa skvele
Zaznamenané

stoka!
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #526 kedy: 24. Apríl , 2012, 19:37:57 »

Uz ked sa tu teda rozbieha tema "na zakazku" vs. "seriovky", tak prispejem svojim nazorom, ktorym sa coraz viac utvrdzujem.

Vyskusal som uz vela gitar od slovenskych majstrov a musim uznat, ze co sa tyka spracovania, tak je to obcas daleko lepsie nez seriovky od roznych vyrobcov (aj to je dost otazne, lebo co teraz myslime ? Customshop ? Jcustom ? Mexico ? Japan ? ...). Takisto sa da dohodnut cokolvek, akykolvek "mod" na gitare, aj ked nie vzdy to musi mat pozitivny dopad. V neposlednom rade by som povedal, ze slovenske gitary (dajme tomu, ze Greben a Keller) su dost hi-endove, jak po zvuku, tak po robote. A tu sa otacam na "bezne seriovky", ktore sice neposobia tak dokonalo, napr. Fender CS, ale je v tom zvuku ta prava fendracka "špina", ktora nebola zatial u ziadneho slovenskeho gitarara. Tazko sa to opisuje slovami, ale vedel by som hned ukazat, kebyze mam vedla seba robenu a nejake CSko trebars.

Takze asi tolko k tejto tematike odomna. :)
Zaznamenané

Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #527 kedy: 24. Apríl , 2012, 19:43:25 »

A este dodam, ze myslim si, ze je to vsetko drevom. :) Nic ine za tym nevidim, pretoze robota nasich majstrov je na vysokej, az velmi vysokej urovni.
Zaznamenané

vikur
VIP
stály hosť
*
Príspevkov: 1422


hejter


« Odpoveď #528 kedy: 24. Apríl , 2012, 19:45:11 »

vies co brano pozri sa na to inak. pridem za gitararom  a dam mu specifikaciu povie mi 1800 - 2000e tak mu tolko dam, za to budem cakat ze je to najlepsia gitara aku vie spravit a myslim ze na to pouzije know how ktore ma. ci to je tiez kompromis? keby som mu dal 3000e bola by lepsia?

ked si kupim seriovu najlepsiu gitaru danej znacky(Fender, Gibson, PRS), bude na 100% lepsia ale bude stat kludne 5000-8000e ale ide je to uplne iny level.

jasne ze ked porovnam ibanez za 1000e s 1800e od slovenskeho vyrobcu tak sa da polemizovat, ale v top kategorii bez ohladu na cenu sotva

a to nehovorim o tom k akemu drevu asi budu mat pristup renomovane znacky

A este dodam, ze myslim si, ze je to vsetko drevom. :) Nic ine za tym nevidim, pretoze robota nasich majstrov je na vysokej, az velmi vysokej urovni.

takze prazce ti uz zabrusil hej?  Bavím sa skvele
« Posledná zmena: 24. Apríl , 2012, 19:46:56 od vikur » Zaznamenané

prs a bogner co ine?
http://jurajduc.com
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #529 kedy: 24. Apríl , 2012, 19:50:03 »

Ja neviem, ake gitary zo Slovenska si poskusal ty, ale od Grebena som hral uz na kadeco a padol som na rit. Lubo Petruska ma od neho Telecaster, ktory tiez patri do kategorie "nikdy z domu" a ak by si si nato zahral, tak pochopis preco. Takisto aj ten moj strat od Kamila je pre mna TOP a za ten cas, co ho mam som skusal rozne seriove straty od 2000 € vyssie, no nemozem povedat, aby prekonali moj strat. To nepisem ako chvalu Kamila alebo neviem co... cisto svoj osobny dojem, pocit, zvuk. Skoda, ze nerobi uz kopie, lebo Telecaster od neho by som mal uz davno. Preto pozeram po najblizsej alernative a to CSku.
Zaznamenané

joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4779


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #530 kedy: 24. Apríl , 2012, 19:51:32 »

ja som hovoril iba o materiály Žmurk
aj ja ,krk a telo hola bosa
Zaznamenané

KubBasak
stály hosť
*****
Príspevkov: 1208



« Odpoveď #531 kedy: 24. Apríl , 2012, 20:01:10 »

aj ja ,krk a telo hola bosa
tak ja som si kúpil drevo, snímače, hardware, lak.... a 3 mesiace som sa hral
Zaznamenané
killo
stály hosť
*****
Príspevkov: 1353



« Odpoveď #532 kedy: 24. Apríl , 2012, 20:03:36 »

tak ja som si kúpil drevo, snímače, hardware, lak.... a 3 mesiace som sa hral

už sa len naučiť hrať  :)
Zaznamenané

Captain SEXXX !!
Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #533 kedy: 24. Apríl , 2012, 20:13:53 »

Osobne si myslim ze aj tak chvalime vacsinou to co sami mame (a castokrat sa presviedcame ze sme sa neojebali :) ), verim ze je toto dobry nastroj a len dufam ze tu nebude o pol roka na predaj za 300 euro  Bacha na vec kamo!
Zaznamenané
joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4779


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #534 kedy: 24. Apríl , 2012, 20:36:16 »

Osobne si myslim ze aj tak chvalime vacsinou to co sami mame (a castokrat sa presviedcame ze sme sa neojebali :) ), verim ze je toto dobry nastroj a len dufam ze tu nebude o pol roka na predaj za 300 euro  Bacha na vec kamo!
presne tak  Bavím sa skvele hlavne pred zrkadlom zapozovat a sam zo seba lahnut ...dojdes na kseft a kolkych zaujima aku mas gitaru...ja odpovedam "takudrevennu"
Zaznamenané

vikur
VIP
stály hosť
*
Príspevkov: 1422


hejter


« Odpoveď #535 kedy: 24. Apríl , 2012, 20:41:02 »

presne tak  Bavím sa skvele hlavne pred zrkadlom zapozovat a sam zo seba lahnut ...dojdes na kseft a kolkych zaujima aku mas gitaru...ja odpovedam "takudrevennu"

tak vies ked pride na "kseft" Vai tak to zaujima setkych aku ma gitaru  Bavím sa skvele
Zaznamenané

prs a bogner co ine?
http://jurajduc.com
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #536 kedy: 24. Apríl , 2012, 21:10:08 »


a to nehovorim o tom k akemu drevu asi budu mat pristup renomovane znacky


k carovnemu, zrezanemu za splnu a kropeneho menstruacnou krvou 12 rocnych panien
Zaznamenané
vikur
VIP
stály hosť
*
Príspevkov: 1422


hejter


« Odpoveď #537 kedy: 24. Apríl , 2012, 21:14:43 »

k carovnemu, zrezanemu za splnu a kropeneho menstruacnou krvou 12 rocnych panien

ved okej spytaj sa ondrika ako sa mu zhanal one piece maple top na gitaru
Zaznamenané

prs a bogner co ine?
http://jurajduc.com
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #538 kedy: 24. Apríl , 2012, 21:15:30 »

k carovnemu, zrezanemu za splnu a kropeneho menstruacnou krvou 12 rocnych panien
Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Toto sa mi zacina pacit.  Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele
Zaznamenané

Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #539 kedy: 24. Apríl , 2012, 21:17:01 »

ved okej spytaj sa ondrika ako sa mu zhanal one piece maple top na gitaru
Vsak ok, ty tu spominas specialitky, ala private stock a pod., kde sa plati viac za znacku nez za samotnu hodnotu nastroja  Bavím sa skvele
Myslim, ze aj mn tu kdesi spominal, ze hentie private stocky za nehorazne prachy su len cisty snobizmus a clovek to len ulozi do vytriny.
Zaznamenané

Strán: 1 ... 34 35 [36] 37 38 ... 55 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.038 sekund, 23 otázok.