Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
23. September , 2024, 04:22:19
Strán: 1 ... 41 42 [43] 44 45 ... 55 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Branko - gitary  (Prečítané 219776 krát)
0 užívateľov a 12 Hostí prehliada túto tému.
vikur
VIP
stály hosť
*
Príspevkov: 1422


hejter


« Odpoveď #630 kedy: 24. Apríl , 2012, 23:30:26 »

dalsie strasne prazce


* IMG_5870.jpg (359.4 KB, 1000x667 - prehliadnuté 447 krát.)

* IMG_5636.jpg (409.88 KB, 1000x667 - prehliadnuté 452 krát.)
Zaznamenané

prs a bogner co ine?
http://jurajduc.com
vikur
VIP
stály hosť
*
Príspevkov: 1422


hejter


« Odpoveď #631 kedy: 24. Apríl , 2012, 23:32:27 »

uz ine asi doma nemam


* IMG_5868.jpg (894.19 KB, 1000x1500 - prehliadnuté 455 krát.)
Zaznamenané

prs a bogner co ine?
http://jurajduc.com
mn
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3357



« Odpoveď #632 kedy: 24. Apríl , 2012, 23:35:38 »

no dobre, nezasierajme Branovi temu. Brano, nemas este nejake fotky (lepsie) tej tvojej novej sekery ? ja som sa zamiloval do toho krku totalne, len je polda mna nenormalny hriech mat taku kresbu na krku a jebnut na to dosku. nehovoriac o tom, ze all maple krky su pre mna prijemnejsie ako RW dosky. nafot to ak mas cas  Na zdravie!
Zaznamenané

"Practice cures most tone issues" John Suhr
pelko
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2146



« Odpoveď #633 kedy: 24. Apríl , 2012, 23:50:18 »

len je polda mna nenormalny hriech mat taku kresbu na krku a jebnut na to dosku.
zdielam rovnaky nazor
Zaznamenané
putin
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 190


Marshall AVT50H vox 120w 4x12 marshall guvnor


« Odpoveď #634 kedy: 25. Apríl , 2012, 07:41:31 »

Tak este jedna nepodarena nahravka skresleneho. Tucneho skresleneho.  Bavím sa skvele Uplna radost hrat !

Neviem preco, ale citim starinu v tom zvuku.  Bavím sa skvele

PanTau - nechce sa mi teraz vsetko kablovat, snad vecer, ked bude cas.

branko pekna hra  Zdravíčko
Zaznamenané

Fender Telecaster Deluxe Mexico,cort Z44 Marshall AVT50H vox412 120w
hyenik
stály hosť
*****
Príspevkov: 1406



« Odpoveď #635 kedy: 25. Apríl , 2012, 07:47:54 »

branko pekna hra  Zdravíčko

branko hraje dobre, kytara vypada taky zajimave, uz jsem taky parkrat premyslel o nejakem tucnem stratu.

akorat nechapu jak nekdo muze delat nejake zavery z tech "nahravek"  ?§!.
ale to bych jeste skousl, ale ze ti sami lidi potom hodnoti a navazeji do skutecnych nahravek na kterych je i NECO slyset, to uz je mimo veskere lidske chapani :)
Zaznamenané

palii
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1608



« Odpoveď #636 kedy: 25. Apríl , 2012, 07:56:30 »

zdielam rovnaky nazor
tak ide hlavne o zvuk, palisander trosku stmavi ten ton. to sa prave hodi k mahagonu, k mahagonu davat javorovy hmatnik mi pride nelogicke, aj ked dobre by sa to mohlo doplnat.
Zaznamenané
vikur
VIP
stály hosť
*
Príspevkov: 1422


hejter


« Odpoveď #637 kedy: 25. Apríl , 2012, 08:00:27 »

branko hraje dobre, kytara vypada taky zajimave, uz jsem taky parkrat premyslel o nejakem tucnem stratu.

akorat nechapu jak nekdo muze delat nejake zavery z tech "nahravek"  ?§!.
ale to bych jeste skousl, ale ze ti sami lidi potom hodnoti a navazeji do skutecnych nahravek na kterych je i NECO slyset, to uz je mimo veskere lidske chapani :)


pokial viem tak tu nikto nejake extra zavery na zaklade nahravok nerobil
Zaznamenané

prs a bogner co ine?
http://jurajduc.com
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #638 kedy: 25. Apríl , 2012, 08:08:59 »

branko hraje dobre, kytara vypada taky zajimave, uz jsem taky parkrat premyslel o nejakem tucnem stratu.

akorat nechapu jak nekdo muze delat nejake zavery z tech "nahravek"  ?§!.
ale to bych jeste skousl, ale ze ti sami lidi potom hodnoti a navazeji do skutecnych nahravek na kterych je i NECO slyset, to uz je mimo veskere lidske chapani :)

Nebud jak vyrojena vcela, ktoru stale spominas.  Na zdravie! A odpoved je jednoducha - lebo som akurat nahodil snimace a chcel som sa cim skor podelit o zvuk. Ak sa mi bude chciet a budem mat cas, tak dam si tu namahu, aby to znelo studiovo. Pripadne hodim hotovy song s tou gitarou. Prepac, ale nemam doma studio.  Zdravíčko
Zaznamenané

kubog
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2403



« Odpoveď #639 kedy: 25. Apríl , 2012, 08:12:21 »

Všetci sme kok*ti, len hyenik je lietadlo.
Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #640 kedy: 25. Apríl , 2012, 08:25:52 »

hyenik nahodou dal uplne trefnu poznamku

branko: mas doma zoom h4, nic viac ti netreba k tomu aby si vedel spravit ukazku, ktora by bola o niecom inom ako o monitoroch odsnimanych nahravatkom
« Posledná zmena: 25. Apríl , 2012, 08:28:41 od styrioci » Zaznamenané
hyenik
stály hosť
*****
Príspevkov: 1406



« Odpoveď #641 kedy: 25. Apríl , 2012, 08:26:04 »

pokial viem tak tu nikto nejake extra zavery na zaklade nahravok nerobil

ne? krome toho ze jsem hluchy, tak uz ani cist neumim :)

z tech ukazek jde poznat jedina vec, ze branko umi.
ale delit se o zvuk? to bys musel nejdriv nejaky poskytnout Žmurk
Samozrejme chapu hierarchii net fora, ze placani po ramene a nadseni si musis nejdriv ve smecce zaslouzit a vybojovat, a hlavne na slovenskem foru nesmis byt z ceska, protoze to je hned 90% dolu za umelecky dojem  Žmurk Musim rict ze brno vs praha je velika komedie, ale mistni cesky komplex to uz je parodie na druhou. (samozrejme jenom u nekterych, at nepausalizujeme). A proto v tomto kolecku vzajemneho placani je tezke kricet ze cisar je nahy Žmurk

Na nahrani ukazky na ktere je neco slyset aspon neco, nepotrebujes dnes zadne studio, zvlast kdyz mas dokonaly AXE nastroj. Ale je videt ze tady to neni potreba, bohate staci neidentifikovatelny hnuj :)
btw kdyz jinde premyslite proc je slovenska scena porad v totalni prd*eli, tak tady mate drobny stripek do mozaiky...... jestli staci tohle na nejake posuzovani, tak to nikdy nebude lepsi Žmurk

PS: nechapu jak nekdo muze mit tu nebetycnou drzost rozebirat detaily v poslednim testu Majo Fera (ktery byl perfektni) a potom psat nejake postrehy na tohle......
« Posledná zmena: 25. Apríl , 2012, 08:31:34 od hyenik » Zaznamenané

vikur
VIP
stály hosť
*
Príspevkov: 1422


hejter


« Odpoveď #642 kedy: 25. Apríl , 2012, 08:43:10 »

no par ludi mu to pochvalilo vratane mna a potom progrocker napisal ze to ma teplejsi odtien ale ten preferuje vyslovene napicu nahravky vzdy  Bavím sa skvele

mna mrzi ze mas nejaky cesky komplex, mne je total jedno ci si cech slovak albanec, sam mam rodinu v cechach. a tiez dufam ze sa ta nasa scena dostane na uroven tej ceskej, myslim ze po tom tuzi vacsina obyvatelstva a dufam ze je to aj v programe novej vlady
Zaznamenané

prs a bogner co ine?
http://jurajduc.com
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #643 kedy: 25. Apríl , 2012, 08:50:44 »

Este raz - nerobim prezentaciu vyrobku, tak preto mi nezalezalo na patricnej kvalite. Viem, ze tie nahravky su naprd, aj som to pri kazdej napisal. Nahral som to z euforie, rychlo, nerozmyslajuc, ze budem teraz nastavovat mikrofony.  Smútim

Ale dam si tu namahu a nahram poriadne ukazky. Snad este ten tyzden.  Je to frajer
« Posledná zmena: 25. Apríl , 2012, 08:51:36 od Branko » Zaznamenané

hyenik
stály hosť
*****
Príspevkov: 1406



« Odpoveď #644 kedy: 25. Apríl , 2012, 08:51:29 »

no par ludi mu to pochvalilo vratane mna a potom progrocker napisal ze to ma teplejsi odtien ale ten preferuje vyslovene napicu nahravky vzdy  Bavím sa skvele

mna mrzi ze mas nejaky cesky komplex, mne je total jedno ci si cech slovak albanec, sam mam rodinu v cechach. a tiez dufam ze sa ta nasa scena dostane na uroven tej ceskej, myslim ze po tom tuzi vacsina obyvatelstva a dufam ze je to aj v programe novej vlady

o to je to komictejsi Žmurk prave si to predvedl opet v cele nahote.... kdo mluvi o ceske scene? ktera je v uplne stejne prd*eli jako ta slovenska (a z podobnych duvodu). Takze zavidet to o neco vonavejsi ceske hovinko, to uz neni ani metahumor Žmurk
A obvinit me z nejakeho komplexu, tak na to uz chybi gramatika :)
Jestli se ovsem tady nepovazuje za komplex vyrok ze neco spatneho je spatne :)
Zaznamenané

Strán: 1 ... 41 42 [43] 44 45 ... 55 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.045 sekund, 23 otázok.