Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
23. September , 2024, 06:24:31
Strán: 1 ... 42 43 [44] 45 46 ... 55 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Branko - gitary  (Prečítané 219809 krát)
0 užívateľov a 5 Hostí prehliada túto tému.
vikur
VIP
stály hosť
*
Príspevkov: 1422


hejter


« Odpoveď #645 kedy: 25. Apríl , 2012, 08:59:25 »

pozri ja sa tu nestazujem ze som cech a nemaju ma tu radi  Neviem ja som to dedukoval z tvojho prispevku ked si zadelil ze je to tu napicu predkladal som ze je to lepsie u vas ked si uz hned aj nasiel tu crepinu mozaiky nasho problemu, ja inak vobec netusim aku scenu mate a je mi total ukradnuta aj ta nasa
Zaznamenané

prs a bogner co ine?
http://jurajduc.com
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #646 kedy: 25. Apríl , 2012, 09:27:03 »


mna mrzi ze mas nejaky cesky komplex, mne je total jedno ci si cech slovak albanec, sam mam rodinu v cechach. a tiez dufam ze sa ta nasa scena dostane na uroven tej ceskej, myslim ze po tom tuzi vacsina obyvatelstva a dufam ze je to aj v programe novej vlady

 Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele  inak hej tiez mam ten dojem... spomeniem len fakt ze napriklad funguje tu s nami bubucci , je tiez z Ceska a nikto sa do neho nikdy nenavazal..lebo komunikuje normalne.... prave naopak, je to jeden z najprijemnejsich ludi, ktorych som mal moznost stretnut aj nazivo a vzdy si s nim rad pokecam :)
a inak tiez mam polku rodiny z CR, vlastne vacsinu..

-------------------
hyenik, pre teba je taky jeden vyraz v anglictine ze butthurt.. niekto ti musel bud hrozne ublizit niecim, alebo mas pocit ze si umelecky jezis kristus a kazes osvetu.. lebo spasitelsky komplex je hned druha vec co mi prichadza u teba na um fakt.. lebo len ty vies byt 2 tyzdne ticho a potom napisat post na 20 riadkov kde si vylejes svoje citove problemy a vytahujes nejake medzinarodne karty a hned odsudzujes.. si treba nastavit zrkadlo.. si spomeniem jak som pisal do temy salvation mods, pochvalil som to a len som poznamenal ze by som to chcel pocut nazivo ako to hra live.. a uz bol problem.. ze co to ma koho co zaujimat.. lebo to su kvalitne veci.. a to len internetovi pisalci furt vymyslaju... no zedols mi

a inak to ze je na tom ceska rockovo metalova scena lepsie je aj zbytocne hovorit.. a nie z dovodu ze by sme zavideli, ale proste je to tak... ja to obdivujem.. uz len ked si vezmem kolko rockovych muzikalov mate (uz len obycajny jesus christ superstar) a ludia na to chodia.. mate omnoho viac kvalitnych festivalov, koncertov, neda sa to popriet, takze urcite o nejakom ceskom hovienku ani nemoze byt rec.. dokonca mam dojem ze z okolitych statov ste na tomto asi najlepsie :)
« Posledná zmena: 25. Apríl , 2012, 09:31:52 od kaolko » Zaznamenané

Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #647 kedy: 25. Apríl , 2012, 09:36:42 »

...
 no zedols mi
...
Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele

Kvoli tomu som normalne polozil gitaru z ruk.  Bavím sa skvele Bavím sa skvele

Inak ja si myslim, ze hyenik je uplne v pohodke typek, robi, maka, ukazuje, nepise len. :) Vo vela prispevkoch od neho som si povedal - pice, ten chlap ma pravdu, lebo zije a pracuje v realite s tou muzikou. A to, ze sa sem dostanu take "nevhodne prispevky pre nas" je skor nas problem a hyenikov vybuch "po dvoch tyzdnoch". Teda aspon moj osobny skromny nazor.  Na zdravie!
Zaznamenané

kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #648 kedy: 25. Apríl , 2012, 09:39:24 »

ale ved jasne ze je v pohode.. 95% casu pise k veci..len je butthurt.. no..
Zaznamenané

vikur
VIP
stály hosť
*
Príspevkov: 1422


hejter


« Odpoveď #649 kedy: 25. Apríl , 2012, 09:46:18 »

ale vsak to je najviac komicke ze sme mu to snad vsetci pochvalili, akurat stym ze asi to nebude na 100% ako original co je pochopitelne uz len preto ze su to len preampy
Zaznamenané

prs a bogner co ine?
http://jurajduc.com
hyenik
stály hosť
*****
Príspevkov: 1406



« Odpoveď #650 kedy: 25. Apríl , 2012, 09:48:58 »

Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele  inak hej tiez mam ten dojem... spomeniem len fakt ze napriklad funguje tu s nami bubucci , je tiez z Ceska a nikto sa do neho nikdy nenavazal..lebo komunikuje normalne.... prave naopak, je to jeden z najprijemnejsich ludi, ktorych som mal moznost stretnut aj nazivo a vzdy si s nim rad pokecam :)
a inak tiez mam polku rodiny z CR, vlastne vacsinu..

-------------------
hyenik, pre teba je taky jeden vyraz v anglictine ze butthurt.. niekto ti musel bud hrozne ublizit niecim, alebo mas pocit ze si umelecky jezis kristus a kazes osvetu.. lebo spasitelsky komplex je hned druha vec co mi prichadza u teba na um fakt.. lebo len ty vies byt 2 tyzdne ticho a potom napisat post na 20 riadkov kde si vylejes svoje citove problemy a vytahujes nejake medzinarodne karty a hned odsudzujes.. si treba nastavit zrkadlo.. si spomeniem jak som pisal do temy salvation mods, pochvalil som to a len som poznamenal ze by som to chcel pocut nazivo ako to hra live.. a uz bol problem.. ze co to ma koho co zaujimat.. lebo to su kvalitne veci.. a to len internetovi pisalci furt vymyslaju... no zedols mi

a inak to ze je na tom ceska rockovo metalova scena lepsie je aj zbytocne hovorit.. a nie z dovodu ze by sme zavideli, ale proste je to tak... ja to obdivujem.. uz len ked si vezmem kolko rockovych muzikalov mate (uz len obycajny jesus christ superstar) a ludia na to chodia.. mate omnoho viac kvalitnych festivalov, koncertov, neda sa to popriet, takze urcite o nejakom ceskom hovienku ani nemoze byt rec.. dokonca mam dojem ze z okolitych statov ste na tomto asi najlepsie :)


umelecky jezis kristus?? ty uz nehul proboha!!!! :)
najdi mi JEDINY muj post, ve kterem se vyjadruju o me a mem umeni, povysuju se nad nekoho, a kazu o tom jak jsem skvely a lepsi nez vy Žmurk schvalne, dokaz mi jaky jsem lhar, hajzl a zakomplexovana nula Žmurk

remeslna uroven, to uz je jina pisnicka.... jak presne padlo na Taylor workshopu nedavno.... jaka se vam libi kytara zvukove, to je pouze subjektivni zalezitost, ale jak je kytara serizena a hratelna to je objektivni a meritelne.

a taky mi ukaz jediny thread ve kterem je jmenovany cesky vyrobek aby hned nenastalo zesmesnovani a vytahovani nejakych promo materialu kde se tvrdi nesmysly (pisu ja snad nekdy o vynikajici povesti slovenskych podvodniku na ceskem bazaru? Žmurk

a je videt ze hodnotite stylem ze sousedova tráva je vzdycky zelenejsi, protoze vypichovat navstevnost rockovych koncertu (kdyz to neni Kabat, nebo nejaky revival) je opravdu mluveni z cesty, zrejme ty drogy Žmurk
Zaznamenané

vikur
VIP
stály hosť
*
Príspevkov: 1422


hejter


« Odpoveď #651 kedy: 25. Apríl , 2012, 09:56:09 »


...  schvalne, dokaz mi jaky jsem lhar, hajzl a zakomplexovana nula Žmurk


ja mam normalne pocit ze o toto ti ide  Bavím sa skvele
« Posledná zmena: 25. Apríl , 2012, 09:56:59 od vikur » Zaznamenané

prs a bogner co ine?
http://jurajduc.com
Krtko
*** BACHAR ***
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2659


« Odpoveď #652 kedy: 25. Apríl , 2012, 09:57:03 »

je to presne tak, ako napisal Kaolko a myslim ze nikto nema za potreby to 'dokazovat' hrabanim sa v prispevkoch.
Zaznamenané
sevo
stály hosť
*****
Príspevkov: 995



WWW
« Odpoveď #653 kedy: 25. Apríl , 2012, 09:58:46 »

pisu ja snad nekdy o vynikajici povesti slovenskych podvodniku na ceskem bazaru? Žmurk

kubog by nas mohol potesit novym zazitkom s ceskymi kupujucimi Bavím sa skvele
Zaznamenané

...vtedy bolo dobre lebo ine nebolo a teraz lebo
sa take už nerobí...
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4299


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #654 kedy: 25. Apríl , 2012, 10:03:35 »


Takisto mam rad signovane zvuky Fendru a kadecoho. Cize presne viem, co mas na mysli. Vystruhlikane gitary zo Slovenska su ine, nez tie zahranicne, znackove. Ale mne vyhovuju tak, ako mi vyhovuju aj znacky.



Dam Ti vedla seba 3 rozne Fender Straty z roznych obdobii a kazdy bude hrat uplne inak. Aky signovany zvuk? :) Popravde cim mi preslo paprcami viac lespoolov, tym menej vlastne viem ako LP hra.  Bavím sa skvele Slovenska gitara moze hrat uplne rovnako ako hociaky original, kedze aj tie hraju kazdy v podstate inak.
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #655 kedy: 25. Apríl , 2012, 10:05:57 »

ja si ti budem hrabat akurat tak pravackou v gatkach milacik :)
Zaznamenané

proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4299


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #656 kedy: 25. Apríl , 2012, 10:27:32 »


akorat nechapu jak nekdo muze delat nejake zavery z tech "nahravek"  ?§!.


Ved to sem supol len na ilustraciu. Uz z tych ukazok je jasne, ze to hra tlsto a to je asi tak vsetko. Ci sem ma rovno hodit 5 studiovych ukazok aj s inymi Stratmi nech sa to da porovnat? Samozrejme ze najlepsie je to vyskusat si nazivo, vlastne nie, pri 50 alebo 100W vytocenych hlavach sa to neda posudit ani nazivo, kedze nam omamia sluch. Popiskujem si Žmurk
« Posledná zmena: 25. Apríl , 2012, 10:30:48 od proghoper » Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #657 kedy: 25. Apríl , 2012, 10:44:34 »

a taky mi ukaz jediny thread ve kterem je jmenovany cesky vyrobek aby hned nenastalo zesmesnovani a vytahovani nejakych promo materialu kde se tvrdi nesmysly (pisu ja snad nekdy o vynikajici povesti slovenskych podvodniku na ceskem bazaru? Žmurk

jasne, ze nie, lebo si na slovenskom fore ( absolutne mi to nevadi ) a niektore veci proste nepovies, aj ked si to myslis, lebo by si siel proti vacsine a to tu ide iba stevino Bavím sa skvele

Ale keby som ja prisiel na ceske forum, tak je to to iste. Cize nepis o ceskom komplexe... aj ked citam debaty z ciech a nielen hudobne, tak ked tam napise nieco slovak, tak hned problem a nech ide do "Uhier". Hlavne FB teda
Zaznamenané

Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #658 kedy: 25. Apríl , 2012, 10:55:34 »

Staci si dat stranku navratdoreality.cz a hned uvidime zakomplexovanych bratov cechov. :) Co koment pod videom/galeriou, to honenie si ega.  Bavím sa skvele
« Posledná zmena: 25. Apríl , 2012, 11:07:49 od mario bross » Zaznamenané

floydak
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 450



« Odpoveď #659 kedy: 25. Apríl , 2012, 11:01:36 »

s tymto maju problem iba ti co cecha(resp. slovaka) videli iba na internetovom fore.
Zaznamenané

jednoducho som ignoroval axiomu
Strán: 1 ... 42 43 [44] 45 46 ... 55 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.066 sekund, 23 otázok.