Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
23. September , 2024, 10:11:58
Strán: 1 ... 43 44 [45] 46 47 ... 55 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Branko - gitary  (Prečítané 219851 krát)
0 užívateľov a 6 Hostí prehliada túto tému.
miso_kolo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3208


on neni koko*t on je retardovany


« Odpoveď #660 kedy: 25. Apríl , 2012, 11:06:06 »

ale vsak aky problem? uzivatel bubbuci tu s nami funguje uplne bez problemov, zjavne netrpi ziadnym komplexom aku tu pan brat
Zaznamenané

stoka!
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #661 kedy: 25. Apríl , 2012, 11:09:51 »

s tymto maju problem iba ti co cecha(resp. slovaka) videli iba na internetovom fore.

kecas. studujem v Brne a vacsinou maju problem so slovakmi ( mladi...ale samozrejme, ze nie vsetci, ale drbnute narazky su caste, profaci nie - ti su uplne v pohode )
Zaznamenané

floydak
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 450



« Odpoveď #662 kedy: 25. Apríl , 2012, 11:10:39 »

kecas. studujem v Brne a vacsinou maju problem so slovakmi ( mladi...ale samozrejme, ze nie vsetci, ale drbnute narazky su caste, profaci nie - ti su uplne v pohode )
ja som tam studoval 5 rokov a ziadny problem som nikdy nemal.
Zaznamenané

jednoducho som ignoroval axiomu
Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #663 kedy: 25. Apríl , 2012, 11:11:16 »

ale vsak aky problem? uzivatel bubbuci tu s nami funguje uplne bez problemov, zjavne netrpi ziadnym komplexom aku tu pan brat

Tu musim oponovat, vobec nemam pocit ze by hyenik trpel nejakym komplexom. To ani nahodou.
Zaznamenané
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #664 kedy: 25. Apríl , 2012, 11:12:08 »

ja som tam studoval 5 rokov a ziadny problem som nikdy nemal.

no ja som mal viac krat a nie preto, ze by som bol neslusny alebo sa zle spraval. ale nechajme to - kazdy mame ine skusenosti
Zaznamenané

Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #665 kedy: 25. Apríl , 2012, 11:12:44 »

s tymto maju problem iba ti co cecha(resp. slovaka) videli iba na internetovom fore.
80% hrame v Cechach a divil by si sa akou komunikaciou si obcas musim prejst. Hlavne tvrdohlavo presviedcat nejakeho Pepika, ze NIE, TAKTO NECHCEM TEN ODPOSLUCH !

Samozrejme, su pracovitejsi a lietaju po podiu jak sa patri, to je silna stranka, ktoru musim vyzdvihnut oproti lenivym Slovakom, po ktorych musis kricat, aby nieco na tom stagei robili.
Zaznamenané

oblaty
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 235



« Odpoveď #666 kedy: 25. Apríl , 2012, 11:13:25 »

ja že sa tu bude pisať o brankovych gitarach :D holy crap! dovi Zdravíčko
Zaznamenané

Niečo z mojej tvorby - vyrobene, upravene, opravene gitary - http://www.facebook.com/PKGuitars
Kontakt: oblaty@gmail.com   www.facebook.com/pksinan
KubBasak
stály hosť
*****
Príspevkov: 1208



« Odpoveď #667 kedy: 25. Apríl , 2012, 11:15:16 »

Staci si dat stranku navratdoreality.cz a hned uvidime zakomplexovanych bratov cechov. :) Co koment pod videom/galeriou, to honenie si ega.  Bavím sa skvele
Prepáč, že Ťa drbem v Tvojej vlastnej téme, ale trošku tolerantmejší by sme mohli byť   Žmurk
To a možno ešte horšie o slovákom môžu povedať češi  No hanbím sa..
Zaznamenané
hyenik
stály hosť
*****
Príspevkov: 1406



« Odpoveď #668 kedy: 25. Apríl , 2012, 11:17:43 »

jasne, ze nie, lebo si na slovenskom fore ( absolutne mi to nevadi ) a niektore veci proste nepovies, aj ked si to myslis, lebo by si siel proti vacsine a to tu ide iba stevino Bavím sa skvele

Ale keby som ja prisiel na ceske forum, tak je to to iste. Cize nepis o ceskom komplexe... aj ked citam debaty z ciech a nielen hudobne, tak ked tam napise nieco slovak, tak hned problem a nech ide do "Uhier". Hlavne FB teda

nepisu, protoze to jsou veci vytrzene z kontextu (svine znam jak ceske tak slovenske, a z mnoha dalsich narodu taky Žmurk stejne tak lidi super. btw prave dopisuju zpravu z analýzy pro slovenský závod, a opet k vam brzo zavítam Žmurk

O intelektuálním rozletu nekterych mych spoluobcanu taky nema cenu mluvit (sportovni debaty prave kvuli te oboustrane demenci radsi nectu vubec). Ja jsem proti tomu bojoval vzdycky (mesias? nebo me to prijde proste jenom dementni tak silne, ze se k tomu vyjadruju), at je brnenska nekonecna tragikomedie vzhledem k praze, nebo nesmylsna konspirativni nenavist z meho rodneho vsetina vuci Spartě (v moji rodině je uz tohle téma tabu :))
kdyz jsem sedel napr. v Tatarstanu, 3000km od domova, tak mi tyhle "problemy" prisly jeste nesmyslnejsi.....

Nicmene jestli branko nekdy priste udela poradne nahravky, tak to nebyla zbytecna diskuze, protoze jeho hra i kytara si zaslouzi kvalitni prezentaci.
Zaznamenané

Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #669 kedy: 25. Apríl , 2012, 11:18:26 »

80% hrame v Cechach a divil by si sa akou komunikaciou si obcas musim prejst. Hlavne tvrdohlavo presviedcat nejakeho Pepika, ze NIE, TAKTO NECHCEM TEN ODPOSLUCH !

Samozrejme, su pracovitejsi a lietaju po podiu jak sa patri, to je silna stranka, ktoru musim vyzdvihnut oproti lenivym Slovakom, po ktorych musis kricat, aby nieco na tom stagei robili.

Snad nejdeme generalizovat ze vsetci Cesi su takyto a vsetci Slovaci su zasa takyto, vzdy je to predsa o konkretnych ludoch.

Ako vravi klasik : kok*ti su na celom svete :)
Zaznamenané
floydak
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 450



« Odpoveď #670 kedy: 25. Apríl , 2012, 11:19:56 »

Ako vravi klasik : kok*ti su na celom svete :)

 Na zdravie! sad but true
Zaznamenané

jednoducho som ignoroval axiomu
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #671 kedy: 25. Apríl , 2012, 11:25:27 »

nebolo by rozumnejsie keby to tu zodpovedni premazali?  :)
Zaznamenané

o-yep sro
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2308



« Odpoveď #672 kedy: 27. Apríl , 2012, 00:22:31 »

ja len ci tomu dobre rozumiem. mas digitalny preamp, co dokaze vsetky zvuky na svete a staci z neho vyviest line out do line in na zvukovke a nahravas 100% kvality co ten preamp ponuka. ale vraj nemas cas kablovat. takze spravil si co ? preamp mas pichnuty do aktivnych monitorov a pred ne si postavil amaterske nahravatko. z toho si ten zvuk dal do pocitaca a to je to, co sme poculi ? ja neviem, podla mna mi jebe a cosi mi nedochadza  Nechajte ma vydýchať
Zaznamenané
killo
stály hosť
*****
Príspevkov: 1353



« Odpoveď #673 kedy: 27. Apríl , 2012, 01:43:46 »

ludia...komplexy bokom..aj ked tvoria vlastne hudobnu scenu, mozu za najlepsu muziku co tu mame, rovnako tvoria dejiny..takze vlastne..komplexy hrdo vpred Si píš!!! :-)
Zaznamenané

Captain SEXXX !!
yeah
Hosť
« Odpoveď #674 kedy: 27. Apríl , 2012, 07:43:28 »

Ta jak, dobre zrobil? Ci inaksi mal zrobic totu gitaru?
Zaznamenané
Strán: 1 ... 43 44 [45] 46 47 ... 55 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.068 sekund, 23 otázok.