Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
23. September , 2024, 10:23:42
Strán: 1 ... 46 47 [48] 49 50 ... 55 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Branko - gitary  (Prečítané 219888 krát)
0 užívateľov a 16 Hostí prehliada túto tému.
RobG
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3484



« Odpoveď #705 kedy: 01. September , 2013, 21:04:46 »

Jednoducho a zrozumiteľne naformulovane, žiadne absolútne vyjadrenia, fajn. Nech Ti dobrý po it z nástroja dlho vydrží  Na zdravie!
Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #706 kedy: 02. September , 2013, 15:14:23 »

Jednoducho a zrozumiteľne naformulovane, žiadne absolútne vyjadrenia, fajn. Nech Ti dobrý po it z nástroja dlho vydrží  Na zdravie!
Robo, dakujem!  Na zdravie!
Zaznamenané

spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4852



WWW
« Odpoveď #707 kedy: 02. September , 2013, 18:53:56 »


Chudak Progi. Musi na eBay najst VGSky zo 70. rokov terazky.
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #708 kedy: 02. December , 2014, 20:47:38 »

Opat ma nejak prepadol pocit kupy gitary, aj ked teraz ziadnu dalsiu realne nepotrebujem.  ha ha ha

Chcel by som nejaky seriozny Fender Strat s poriadnym tucnejsim soundom, bez vseliakych štekacich tenkych "surfin" zvukov. Kludne CustomShop, najlepsie cierny s NELAKOVANYM svetlym hmatnikom a krkom, nie moc obly radius (skor k rovnejsim radiusom), s velkou hlavou a s vintage tremolom so 6 skrutkami. Podstatny je uzsi krk, hrube polena mi moc nesedia. Nejake typy a tipy na kupu? Odkial sa oplati kupit?

Takisto ma laka nieco poriadne s dvoma HB. Nemusi to byt nic metalove (cize LTD, ESP, Kramer a podobne oneeee nie), skor rockova nakladacka typu SG, Firebird, PRS... ale podmienka je fajnovy krk a dostupnost/pohodlie pri hre. Les Paul poznam a mam ho kedykolvek k dispozicii. Nieco ine ako LP.

Dost ma bavi PRS McCarty, hlavne ten prijemny atak a pocit z krku. Kamos to ma. Skoda, ze sa nevyraba.

Zaznamenané

proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4299


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #709 kedy: 02. December , 2014, 21:19:17 »


Chcel by som nejaky seriozny Fender Strat s poriadnym tucnejsim soundom, bez vseliakych štekacich tenkych "surfin" zvukov. Kludne CustomShop, najlepsie cierny s NELAKOVANYM svetlym hmatnikom a krkom, nie moc obly radius (skor k rovnejsim radiusom), s velkou hlavou a s vintage tremolom so 6 skrutkami. Podstatny je uzsi krk, hrube polena mi moc nesedia. Nejake typy a tipy na kupu? Odkial sa oplati kupit?

Tento napr.? Nema sice javorovy krk, ale tlsto znejuce snimace.

http://www.klangfarbe.com/artikel.php?a=fender-strat-68-michael-landau-3tsb-g41150

Alebo klasika 69 CS Strat, nie? Plus aj 66 robili a obcas robia, ta ma tiez velku hlavu.

http://www.gregsguitars.de/en/product/835/2008_Fender_Stratocaster_1966er_Reissue_Relic_Custom_Shop.html

Takisto ma laka nieco poriadne s dvoma HB. Nemusi to byt nic metalove (cize LTD, ESP, Kramer a podobne oneeee nie), skor rockova nakladacka typu SG, Firebird, PRS... ale podmienka je fajnovy krk a dostupnost/pohodlie pri hre. Les Paul poznam a mam ho kedykolvek k dispozicii. Nieco ine ako LP.

Dost ma bavi PRS McCarty, hlavne ten prijemny atak a pocit z krku. Kamos to ma. Skoda, ze sa nevyraba.


SGcok mas kopec, aj novych aj starych vselikde na nete. Skus nejake s P90 napr. :)

A btw., fakt si si isty, ze nie LP? To su tak rozdielne gitary zvukovo aj pocitovo s tolkymi variantami, ze tvrdit, ze ich poznam, by som sa neodvazil asi nikdy... :)
« Posledná zmena: 02. December , 2014, 21:19:34 od proghopik » Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #710 kedy: 02. December , 2014, 21:29:45 »

Tento napr.? Nema sice javorovy krk, ale tlsto znejuce snimace.

http://www.klangfarbe.com/artikel.php?a=fender-strat-68-michael-landau-3tsb-g41150

Alebo klasika 69 CS Strat, nie? Plus aj 66 robili a obcas robia, ta ma tiez velku hlavu.

http://www.gregsguitars.de/en/product/835/2008_Fender_Stratocaster_1966er_Reissue_Relic_Custom_Shop.html

SGcok mas kopec, aj novych aj starych vselikde na nete. Skus nejake s P90 napr. :)

A btw., fakt si si isty, ze nie LP? To su tak rozdielne gitary zvukovo aj pocitovo s tolkymi variantami, ze tvrdit, ze ich poznam, by som sa neodvazil asi nikdy... :)

Velka hlava nie je nejaka prioritna podmienka, ale potesi. Skor uzsi krk a farba.

Zvuk LP mam strasne rad, hlavne ak je v spravnom aparate. Aj pocit z hry je vynikajuci, ale vadi mi kobylka na pravacku. Prioritnejsie by som si kupil PRS nez LPcko.

Inak... tie cenovky su uz +/- nad ramec cenovej predstavy.  Bavím sa skvele cca 1500, max. 2000e. Hlavne nech to je Fender, Gibson alebo PRS. Kludne aj jazdenky, nic specialne/zberatelske/signovane, atd... ale vyssia trieda.
Zaznamenané

proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4299


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #711 kedy: 02. December , 2014, 21:32:26 »

Zvuk LP mam strasne rad, hlavne ak je v spravnom aparate. Aj pocit z hry je vynikajuci, ale vadi mi kobylka na pravacku.

Ved to Ti potom ale musi vadit vacsina Gibsonov. :)

Skus potom nejake SGcko, s P90 a wraparound by si nechcel?
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #712 kedy: 02. December , 2014, 21:39:24 »

Ved to Ti potom ale musi vadit vacsina Gibsonov. :)

Skus potom nejake SGcko, s P90 a wraparound by si nechcel?
Vsak aj vadia, ale na lavacku mi dost sedia. :)

ee, skor klasika HB a nemusia byt ani mega silne, taky mid-ovy vystup potesi.
Zaznamenané

bubucci
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 427



« Odpoveď #713 kedy: 03. December , 2014, 01:50:09 »

nevim, jestli mas nejaku zkusenost s kytarama Anderson, ale pri takovem rozpoctu bych sa urcite na nejaku mrknul. Ted sa me dostal do ruk jeho Drop Top a jestli nekdo na svete dela dokonale kytary, tak je to prave Tom Anderson. Mam lipu s javorovym topem a celojavorovym krkem a zvuk to ma tlusty jak noha u prdele. Porovnaval jsem ji s 2 Suhrama a ten Anderson je o tridu vys, a porovnani s Fenderem ani nema smysl. Na nemeckem ebayi by nejake kusky mely byt.
Zaznamenané

negibson, lacne napodobeniny, domorobo...
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #714 kedy: 03. December , 2014, 09:59:44 »

nevim, jestli mas nejaku zkusenost s kytarama Anderson, ale pri takovem rozpoctu bych sa urcite na nejaku mrknul. Ted sa me dostal do ruk jeho Drop Top a jestli nekdo na svete dela dokonale kytary, tak je to prave Tom Anderson. Mam lipu s javorovym topem a celojavorovym krkem a zvuk to ma tlusty jak noha u prdele. Porovnaval jsem ji s 2 Suhrama a ten Anderson je o tridu vys, a porovnani s Fenderem ani nema smysl. Na nemeckem ebayi by nejake kusky mely byt.
Kamos ma Andersona a spolu s PRS McCarty su to pre mna dve naj gitary, na ake som kedy hral. Ale Anderson nekupis pod 2000e.
Zaznamenané

glamrocker
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 695



« Odpoveď #715 kedy: 03. December , 2014, 11:52:04 »

Ved to Ti potom ale musi vadit vacsina Gibsonov. :)

Skus potom nejake SGcko, s P90 a wraparound by si nechcel?

SG s P90 je asi najhorsia gitara sveta preco to niekomu vobec radis  Bavím sa skvele
Zaznamenané
bubucci
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 427



« Odpoveď #716 kedy: 03. December , 2014, 14:49:01 »

tady jeden je, pod 2000, ale enom tesne :)
http://www.ebay.de/itm/Tom-Anderson-Trans-Purple-Drop-Top-/191376732837?pt=LH_DefaultDomain_16&hash=item2c8ef132a5

Zaznamenané

negibson, lacne napodobeniny, domorobo...
Yugi00
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1951


ctrl+mouse scroll


« Odpoveď #717 kedy: 03. December , 2014, 21:31:09 »

A Charvel ništ? Az nato tremolo ti splni asi vsetko co si popisal  Bavím sa skvele
Zaznamenané

Im a little princess
Juraj_T
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 623


« Odpoveď #718 kedy: 03. December , 2014, 23:20:38 »

charvel dokonca aj so spravnym tremolom :)

http://www.themusiczoo.com/product/829/Charvel-Custom-Shop-Exclusive-San-Dimas-Mahogany-Natural-Series/
Zaznamenané
cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #719 kedy: 04. December , 2014, 10:50:15 »


tak tato je paradna  Na zdravie!
Zaznamenané
Strán: 1 ... 46 47 [48] 49 50 ... 55 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.044 sekund, 23 otázok.