Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
23. September , 2024, 14:27:38
Strán: 1 ... 49 50 [51] 52 53 ... 55 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Branko - gitary  (Prečítané 219927 krát)
0 užívateľov a 5 Hostí prehliada túto tému.
Juraj_T
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 623


« Odpoveď #750 kedy: 06. August , 2015, 20:41:06 »

v porovnani s music man silo je to uplne inde ? Pozeram teraz po nejakej "modernej" gitare a rozmyslam medzi prs a music man
Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #751 kedy: 06. August , 2015, 21:26:25 »

blahozelam Branko, ale ne paci sa mi  ha ha ha  ale to je jedno..  Na zdravie!
Tebe sa nepaci ani Peciho PRS, takze tvoj vkus je vseobecne zly.  Bavím sa skvele  Na zdravie!
Zaznamenané

Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #752 kedy: 06. August , 2015, 21:28:53 »

Super, je krasna.
Pro me musi byt, podle DC3 jsem si nechal stavit Mulen MG3  Zdravíčko
kks, teraz som si uvedomil, ze ty mas tu kopiu :)  Na zdravie!
Zaznamenané

Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #753 kedy: 06. August , 2015, 21:36:33 »

v porovnani s music man silo je to uplne inde ? Pozeram teraz po nejakej "modernej" gitare a rozmyslam medzi prs a music man
Odporucam PRS, je to voicingovo niekde uplne inde. Hlavne hra na PRS je uz uplne inde, je to ovela pevnejsie, tvrdsie, lepsi atak gitary... neviem to popisat, ale na hocijakej Musicmane mi vadi taka gumovitost, aj ked zvukovo su to moje velmi oblubene nastroje, hlavne neck snimac.

Toto je typicky MM voicing:

Vsetky MM hraju tak (mojimi slovami) Lukatherovsky, skor na sola, nez na nejaku rytmiku.

Ale prave som sa vratil zo skusky, kde som vzal moju novu PRS a fakt nemam slov, brutalne mi tieto gitary sadli a som rad, ze nemusim riesit nic ine. Konkretne tieto snimace su vynikajuce!!! Hraju velmi cisto, pocut kazdy ton a v kapele mi hovorili, ze cele to je vycistene, ziadne zlievanie akordov, atd... Je to proste profi nastroj. Kazdu strunu pocut nahlas, cisto, twanguje to jak besne... Taky telekastrolespoloid. Som mimoriadne spokojny.
Zaznamenané

Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #754 kedy: 06. August , 2015, 21:54:39 »

Nechcem zas, ako je u mna zvykom, aby to vyzeralo na zachvilukonciacu radost, ale toto su gitary, ktore mi splnili vsetky moje poziadavky a funguju nad moje ocakavania. Jak hra, tak zvuk.

Takze samozrejme niekomu to vobec nemusi vyhovovat (napr. pevnost strun) a aj ked je rozdiel medzi feldou a bmw, paradoxne niekomu viac sedi felda.  Bavím sa skvele
Zaznamenané

glamrocker
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 695



« Odpoveď #755 kedy: 06. August , 2015, 22:29:36 »

tak PRS su vyborne nastroje, a presne take detaily ako skvele potaky a to ze nikde nic nezavadza je uz prijemny bonus Som metlak
Zaznamenané
kuker
stály hosť
*****
Príspevkov: 885



« Odpoveď #756 kedy: 06. August , 2015, 23:05:35 »

Tebe sa nepaci ani Peciho PRS, takze tvoj vkus je vseobecne zly.  Bavím sa skvele  Na zdravie!

nevadi...
Zaznamenané
kuker
stály hosť
*****
Príspevkov: 885



« Odpoveď #757 kedy: 06. August , 2015, 23:06:22 »

Nechcem zas, ako je u mna zvykom, aby to vyzeralo na zachvilukonciacu radost, ale toto su gitary, ktore mi splnili vsetky moje poziadavky a funguju nad moje ocakavania. Jak hra, tak zvuk.

Takze samozrejme niekomu to vobec nemusi vyhovovat (napr. pevnost strun) a aj ked je rozdiel medzi feldou a bmw, paradoxne niekomu viac sedi felda.  Bavím sa skvele

aha, cize PRS je BMW a Musicman je felda?  ?§!.
Zaznamenané
pelko
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2146



« Odpoveď #758 kedy: 07. August , 2015, 07:39:54 »

felda ktorá ešte nedávno mlaskala jak tučná krava  Bavím sa skvele
Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #759 kedy: 07. August , 2015, 07:59:23 »

aha, cize PRS je BMW a Musicman je felda?  ?§!.
Bavím sa skvele Nie nie, to som dal ako priklad, ze kazdemu ine chuti. Aj ked to vo vseobecnosti moze byt lepsie/horsie. :) A neurazaj sa, lebo ti nedonesiem čepičku.
 Bavím sa skvele
Zaznamenané

kuker
stály hosť
*****
Príspevkov: 885



« Odpoveď #760 kedy: 07. August , 2015, 08:04:05 »

kto sa tu uraza?  Beeee

klido pido... čepička by sa zišla no  Bavím sa skvele
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #761 kedy: 07. August , 2015, 08:59:10 »

felda ktorá ešte nedávno mlaskala jak tučná krava  Bavím sa skvele

 Si píš!!!   Bavím sa skvele
Zaznamenané

telcontar
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 433


« Odpoveď #762 kedy: 07. August , 2015, 09:40:32 »

v porovnani s music man silo je to uplne inde ? Pozeram teraz po nejakej "modernej" gitare a rozmyslam medzi prs a music man

Juraj, ked sa konecne po rokoch znova opat odhodlame na pivo v KE, tak donesiem svoje MM Silo a skusis. Mozno sa odhodla aj Brano a spravis si porovnavacku s PRS.
Zaznamenané

Arguing on the internet is like running in the Special Olympics. Even if you win, you're still retarded.
Juraj_T
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 623


« Odpoveď #763 kedy: 07. August , 2015, 09:44:59 »

Juraj, ked sa konecne po rokoch znova opat odhodlame na pivo v KE, tak donesiem svoje MM Silo a skusis. Mozno sa odhodla aj Brano a spravis si porovnavacku s PRS.

nie je zly napad, mohli by sme zacat nieco rozmyslat v pol rocnom horizonte aby sme sa dohodli :)
Zaznamenané
kuker
stály hosť
*****
Príspevkov: 885



« Odpoveď #764 kedy: 07. August , 2015, 09:46:35 »

ale sak o co ide? najlepsie je naraz poskusat vsetko mozne.. clovek potom pride na to. co mu najviac sedi.. shape, krk, prazce, snimace atd... za seba poviem, ze som poskusal barzco, ale MM mi sedi najviac..

to len Branko je taky uchylak, ze musi mat doma vsetky gitary sveta  Bavím sa skvele
Zaznamenané
Strán: 1 ... 49 50 [51] 52 53 ... 55 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.093 sekund, 23 otázok.