Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
29. Marec , 2024, 06:58:07
Strán: 1 ... 53 54 [55] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Branko - gitary  (Prečítané 199564 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
RobG
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3483



« Odpoveď #810 kedy: 24. Február , 2016, 14:26:55 »

mne sa velmi paci tento Suhr co ma Peto henych.


* suhr.henych.jpg (53.06 KB, 960x640 - prehliadnuté 658 krát.)
Zaznamenané
mn
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3357



« Odpoveď #811 kedy: 15. Marec , 2016, 19:16:27 »

lol, ten drist o horsich verziach pre EU trh je konspiracia na najvyssej urovni, len idiot este dnes moze niecomu podobnemu verit. Mozno to funguje v gigantickych fabrikach, na uplne opacnej urovni - a teda, nie, ze vsetky kokotiny poslu smer svet, ale skor, ze vynimocne kusy davaju svojim najvernejsim dealerom.
Taky guitarguitar ma jeden z naj odberov Suhr a anglicky Peach dostalopakovane jeden z top dealerov.

Jedine, co by som pri Suhr riesil je, ze nova fabrika zacina byt trosku velkovykrmna a kedysi boli Suhr viac magori do custom, so srdieckom a skvely bol aj customer service, kde si riesil vlastny nastroj na urovni Kellera, co pri slavnej US firme byvalo casto nemozne (Anderson, Tyler toto este stale maju).

Mal som 4 Suhry a pri poslednom som mal pocit, ze dealujem s Gibson. Nemali cas, velmi limitovane moznosti (niezeby jeden potreboval nuansy a kktiny nutne riesit) a celkovo to posobilo chladne. Prvy Suhr som objednaval v 2010 a to bol experience vacsi ako samotna gitara, nie je to o tom, ale chyba mi to tam. My2c
Zaznamenané

"Practice cures most tone issues" John Suhr
mn
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3357



« Odpoveď #812 kedy: 15. Marec , 2016, 19:18:40 »

Brano, co si kupil - posli fotkes!
Zaznamenané

"Practice cures most tone issues" John Suhr
hyenik
stály hosť
*****
Príspevkov: 1405



« Odpoveď #813 kedy: 15. Marec , 2016, 21:24:33 »

mozna to vzniklo presne z opacne reality... poradaji se aukce pro dealery, kde si muzou vybrat ty nejlepsi nastroje sami.
Zaznamenané

Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #814 kedy: 18. Júl , 2016, 09:52:40 »



Tomuto sa nedalo odolat. Suhr Classic PRO RW HSS.

Opat par superlativ - vyborne vibrujuci nastroj, ocelove prazce, elektroniku hodnotim ako topku za cely svoj gitarovy zivot (spolu s PRS a Suhr Modern), tie snimace su proste brutalne dobre, neskutocne dynamicke a fakt kralovsky vyriesene potaky, co sa tyka hodnot, nabehu, vysok, atd... atd...

Krk je oproti Modern-u viac tucny, citit aj vacsi radius a take to klasicke stratovske plentanie hrubych strun.

Gitara dosla s gigbagom Suhr, co mi spravilo nesmiernu radost, konecne ziadne tazke a velke kufre. Navyse je ten gigbag kvalitativne podobny MONO-u, ak to niektori poznate. Ale Mono je lepsi v tomto pripade.

Trosku ma zamrzelo tovarenske nastavenie. Asi to tak nastavuju "difoltne", ale struny boli ozaj vysoko, spolu s uvolnenym krkom. Dotiahnute, nastavene, vybavene. Radius kobylky bol zato nastaveny na milimeter presne s radiusom krku.

K zvuku asi nemam co pisat... je to vazny strat, spolu so vsetkym, co k zvukovo starym stratom patri.

Je to este surovina, nevyhraty nastroj, co sa tyka pocitu. Ale uz teraz sa tesim, co bude o rok. :)

 Na zdravie!
Zaznamenané

kuker
stály hosť
*****
Príspevkov: 885



« Odpoveď #815 kedy: 18. Júl , 2016, 10:01:46 »





Je to este surovina, nevyhraty nastroj, co sa tyka pocitu. Ale uz teraz sa tesim, co bude o rok. :)

 Na zdravie!


no len ci ju o rok este budes mat  Bavím sa skvele ... ale gitarka je istotne lahodka  :)
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #816 kedy: 18. Júl , 2016, 11:07:41 »



Tomuto sa nedalo odolat. Suhr Classic PRO RW HSS.

Opat par superlativ - vyborne vibrujuci nastroj, ocelove prazce, elektroniku hodnotim ako topku za cely svoj gitarovy zivot (spolu s PRS a Suhr Modern), tie snimace su proste brutalne dobre, neskutocne dynamicke a fakt kralovsky vyriesene potaky, co sa tyka hodnot, nabehu, vysok, atd... atd...

Krk je oproti Modern-u viac tucny, citit aj vacsi radius a take to klasicke stratovske plentanie hrubych strun.

Gitara dosla s gigbagom Suhr, co mi spravilo nesmiernu radost, konecne ziadne tazke a velke kufre. Navyse je ten gigbag kvalitativne podobny MONO-u, ak to niektori poznate. Ale Mono je lepsi v tomto pripade.

Trosku ma zamrzelo tovarenske nastavenie. Asi to tak nastavuju "difoltne", ale struny boli ozaj vysoko, spolu s uvolnenym krkom. Dotiahnute, nastavene, vybavene. Radius kobylky bol zato nastaveny na milimeter presne s radiusom krku.

K zvuku asi nemam co pisat... je to vazny strat, spolu so vsetkym, co k zvukovo starym stratom patri.

Je to este surovina, nevyhraty nastroj, co sa tyka pocitu. Ale uz teraz sa tesim, co bude o rok. :)

 Na zdravie!


kazdy normalny vyrobca gitar posiela gitaru tak ze su strunami a krkom uvolnenymi.. bez srandy.. ked som kupoval caparison tak tiez tak dosiel a typek mi predom pisal ze to tak bude prave kvoli tahu strun na krk a manipulacii pri shippingu aby nehrozilo ze nieco niekde urve len preto ze to tahalo + naraz  Zdravíčko

to len ked kupujes od marianguitara gitary tak chodia natiahnute  Bavím sa skvele hmm a ten sustajn
« Posledná zmena: 18. Júl , 2016, 11:08:35 od kaolko » Zaznamenané

pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #817 kedy: 18. Júl , 2016, 12:24:12 »

hmm a ten sustajn

toto video som nedavno zufalo hladal, no neuspesne Smútim
sanbrest, čeryberst...

pardon za OT
« Posledná zmena: 18. Júl , 2016, 12:24:38 od pista58 » Zaznamenané

o-yep sro
Strán: 1 ... 53 54 [55] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.038 sekund, 23 otázok.