Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
27. Apríl , 2024, 23:07:26
Strán: 1 ... 9 10 [11] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: DREAM THEATER - 1.7.2009 - Budapest; 30.6. - Praha (special guest - CYNIC)  (Prečítané 26954 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Misko
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1987



« Odpoveď #150 kedy: 02. Júl , 2009, 14:59:04 »

inak poznam ludi co hovoria ze: Dream theater z toho mi je nagc tak nevim nevim
Tak takato moznost mi teda este nenapadla. A vlastne ju ani nevylucujem. Pocas Voices mi doslo zle a keby tam hrala nejaka kludna hudba - napr. Smatanova, tak to tam mozno vydrzim az dokonca. Ale tie Portnoyove zemiaky, co sa mu furt sypali z vreca mi nejak rozvibrovavali zaludok a to spravilo svoje. Sakra toto je priserne zistenie pre vsetkych DT fanusikov.  Bavím sa skvele
Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #151 kedy: 02. Júl , 2009, 15:01:31 »

To si este nevidel to karolove video s cicinou... Uz teraz ma chyta...  Bavím sa skvele
Zaznamenané

Misko
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1987



« Odpoveď #152 kedy: 02. Júl , 2009, 15:03:23 »

To si este nevidel to karolove video s cicinou... Uz teraz ma chyta...  Bavím sa skvele
Tvojim videam to ale nedociahne ani po clenky podla mna.  Bavím sa skvele
Zaznamenané
Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #153 kedy: 02. Júl , 2009, 15:06:12 »


Inak som zabudol......boli tam aj Cynic - ale to som vonku tlacil legendarnu mögyör-baguette.  Bavím sa skvele
Videli sme 2-3 songy. Nazivo to je brutalna nuda. To je presne typ hudby, co sa ma pocuvat doma pred spanim.

Cynic je brutalna nuda ? :)
Tak ako pre koho, ja som sa zasa obcas nudil pri onaniach DT :), skoro som si aj zdriemol :).
Zaznamenané
Misko
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1987



« Odpoveď #154 kedy: 02. Júl , 2009, 15:08:48 »

Cynic je brutalna nuda ? :)
Tak ako pre koho, ja som sa zasa obcas nudil pri onaniach DT :), skoro som si aj zdriemol :).
Ano nazivo boli pre mna tie pesnicky velmi nudne. A vies preco? Je to velmi intimna a detailna hudba a pri zivom hrani sa tam vsetky tie detaily a kudrlinky stracaju a je pocut iba ten "zaklad", ktory pre mna nie je nicim zaujimavy.  :)

Mam take podozrenie, ze pocas DT som si aj ja pospal na par minut.  Bavím sa skvele
Zaznamenané
Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #155 kedy: 02. Júl , 2009, 15:11:31 »

Ano nazivo boli pre mna tie pesnicky velmi nudne. A vies preco? Je to velmi intimna a detailna hudba a pri zivom hrani sa tam vsetky tie detaily a kudrlinky stracaju a je pocut iba ten "zaklad", ktory pre mna nie je nicim zaujimavy.  :)

Mam take podozrenie, ze pocas DT som si aj ja pospal na par minut.  Bavím sa skvele

:), no ok, vlastne suhlasim :).
Ja som mal listky na sedenie, tak sa mi dobre driemalo :).

Ale velmi dobry koncert to bol, vazne super.
Petrucci alias Highlander rules :).
Zaznamenané
iMbUS
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3277



WWW
« Odpoveď #156 kedy: 02. Júl , 2009, 18:26:04 »

klaves bol tichsie hlavne na zaciatku, ale kto natahoval usi a vedel co ma cakat, tak ich tam pocul.
Zvysok koncertu boli klavesy uplne v poriadku, zneli ako z CD. Vid Solitary shell ....

Mna Cynic nenudil, ale stacili mi vidiet tri skladby, bolo to celkom pestre a gitarista dobre hral.
Ako plus koncertu davam dve projeckne platna, na ktorych bolo vidno to, co sme z dvadsiatich metrov nevideli, len skoda, ze pri Rudessovi nebola kamera a reziser daval kamery ako sa mu zachcelo, vobec nie podla toho kto mal kedy solo.
Zaznamenané

Mame nejake novinky.
MusicMan JP-6, Fernandez Strat LTD | Fender Hot Rod DeVille 212
MMhardKy
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 171



« Odpoveď #157 kedy: 03. Júl , 2009, 18:02:12 »

Iggy kde ste stali? Ja som vas tam hladal, no nenasiel :) Cez koncert som bol najprv uplne vpredu pred Petruccim, no kedze som okrem gitary nic nepocul a jeho chlpy v nose som uz videl na inych koncertoch, isiel som viac dozadu a do stredu.
Zaznamenané
Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #158 kedy: 04. Júl , 2009, 23:57:17 »

Fotky z Budapesti :

http://www.shockmagazin.hu/magyar/foto/dream_theater_p200907.html
http://www.shockmagazin.hu/magyar/foto/cynic_p.html

A tu su aj nejake videa : http://www.roadrunnerrecords.com/blabbermouth.net/news.aspx?mode=Article&newsitemID=123082
« Posledná zmena: 05. Júl , 2009, 00:00:16 od Semish » Zaznamenané
Iggy
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3139


full-time obzer


WWW
« Odpoveď #159 kedy: 05. Júl , 2009, 00:58:46 »

Iggy kde ste stali? Ja som vas tam hladal, no nenasiel :) Cez koncert som bol najprv uplne vpredu pred Petruccim, no kedze som okrem gitary nic nepocul a jeho chlpy v nose som uz videl na inych koncertoch, isiel som viac dozadu a do stredu.
skoda, ja by som sa prestriedal kludne. petrucciho chlpy v nose mi teraz ku kompletnemu zazitku chybaju  Bavím sa skvele
stali sme cca tam odkial je tocene to video, co bambus pejstol z jutjubu. mozno teda este nejake dva metre viac vzad.

a aj sme postavali pred arenou po koncerte, stretli surodencov z ravenclaw a este nejaku partiu slovakov ale po tebe a semishovi ani stopa

aha a ano, pridavam sa k bambusovi, kamery boli napicu (teda ne az tak, ale na dreame cakam dokonalost  Bavím sa skvele), byt rudessom, som nasrany riadne  Som frajer
« Posledná zmena: 05. Júl , 2009, 01:00:00 od Iggy » Zaznamenané

Citácia: Rastis 07. August , 2007, 18:46:25
ale hosi no tak - sa neposerte. o nic nejde.

ked ti baba povie, ze si ju na chuja opichal, tak co? vynadas jej, ze ta nemoze kritizovat lebo nema vtaka?
koscj
nováčik
*
Príspevkov: 6


« Odpoveď #160 kedy: 23. Júl , 2009, 11:06:46 »

report z Prahy:

http://www.metalopolis.net/art_concerts.asp?id=4741
Zaznamenané
Strán: 1 ... 9 10 [11] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.088 sekund, 22 otázok.