Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
25. Apríl , 2024, 06:09:05
Strán: 1 2 3 [4] 5 6 ... 430 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Teoretizovanie o Gibsonoch  (Prečítané 831651 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #45 kedy: 06. Marec , 2009, 11:30:06 »

Akurat mi prisiel do rany .



On mal na vsetkych albumoch velmi prijemny jemny teply ton. Fajn kapelka, trosku v ustrani za Yes, Genesis a inymi britskymi.
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
brko
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1948



WWW
« Odpoveď #46 kedy: 06. Marec , 2009, 11:30:29 »

camel je popici
Zaznamenané

Zvuk
stály hosť
*****
Príspevkov: 957


...hudba je zmysluplne prerušované ticho...


« Odpoveď #47 kedy: 06. Marec , 2009, 11:36:44 »

On mal na vsetkych albumoch velmi prijemny jemny teply ton. Fajn kapelka, trosku v ustrani za Yes, Genesis a inymi britskymi.
Co to ma v tom klipe za Gibson?
Zaznamenané

Tak aj ty, nehodný druh môjho smutného života, podobáš sa verejnosti, ktorej nikdy neslobodno ponúknuť delikátne vône, čo ju poburujú, ale starostlivo vybrané odpadky.
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #48 kedy: 06. Marec , 2009, 11:42:27 »

Co to ma v tom klipe za Gibson?

Ved prave som spominal, ze to nie je Gibson, ale nejaky skory japonsky lawsuit. Je to druhy znamejsi gitarista po Slashovi, na ktoreho som si spomenul, ze nehral na Gibsone, ale na kopii. Snimace tam ale ma evidentne T-Topy asi z roku 71/72, kedze iba vtedy mali na coveroch vygravirovane logo Gibson.
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11904



« Odpoveď #49 kedy: 06. Marec , 2009, 23:37:59 »

SLASH mal logo Gibsona na tej kópii. Stačí si kúpiť poslednú autobiografiu o GNR, je plná fotiek v super kvalite..PANTA RHEI si môžete zadar  polistovať aj vypiť kávičku...
kavicku som si nedal,ale pozrel som si tu knizku..asi na polovici fotiek, resp vacsine je odfoteny s LP, na drvivej vacsine fotiek s LP je prave s tou kopiou :)
Zaznamenané
RobG
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3484



« Odpoveď #50 kedy: 07. Marec , 2009, 00:06:35 »

..tak si nabudúce daj kávičku a dojde Ti, že tá kniha zámerne končí, v období, keď sa z neznámej kapely stáva hviezda a nerozoberá už celosvetové pôsobenie kapely, resp. SLASHA podnes... Na zdravie!

Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11904



« Odpoveď #51 kedy: 07. Marec , 2009, 09:26:34 »

..tak si nabudúce daj kávičku a dojde Ti, že tá kniha zámerne končí, v období, keď sa z neznámej kapely stáva hviezda a nerozoberá už celosvetové pôsobenie kapely, resp. SLASHA podnes... Na zdravie!
nie som nejakym fanatickym fanusikom guns, ale bol som s priatelkou akurat v panta rhei a spomenul som si, ze si spominal nejaku knihu o guns, tak som si prelistoval  Na zdravie! (a bol som u nas akurat v tom knihkupectve, kde nie je aj kaviaren, asi skocim do tej druhej panty :) )
« Posledná zmena: 07. Marec , 2009, 09:28:41 od styrioci » Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #52 kedy: 07. Máj , 2009, 11:25:53 »



Dobre porovnanie. LP Custom vs PRS.
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
temo
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1928


LONG LIFE ROCK,N,ROLL


« Odpoveď #53 kedy: 07. Máj , 2009, 11:32:06 »



Dobre porovnanie. LP Custom vs PRS.
Gibson  rulez  Na zdravie!
« Posledná zmena: 07. Máj , 2009, 11:34:06 od temo » Zaznamenané

LET´S GO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #54 kedy: 07. Máj , 2009, 11:55:33 »

Gibson  rulez  Na zdravie!

Tak veru. :)
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
Majo Fero
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3686


večne usmiaty gitarista :-)


« Odpoveď #55 kedy: 07. Máj , 2009, 12:42:13 »



Dobre porovnanie. LP Custom vs PRS.
porovnava neporovnatelne  ha ha ha
na tom Gibsne su co za snimace? Na PRSe su nieco ala SH4+SH1 set. Co uz pri rovnakom nastroji urobi minimalne taky rozdiel ako je v ukazke.  :) A aj tie PRSy s tremolom hraju trosku inak oproti pevnej kobyle.
« Posledná zmena: 07. Máj , 2009, 12:46:41 od Majo Fero » Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11904



« Odpoveď #56 kedy: 07. Máj , 2009, 16:40:33 »

mne z toho pride PRS ako modernejsia gitara, na tie kktiny zo 70tych rokov je aj gibson dobry  Bavím sa skvele
Zaznamenané
MMM
Hosť
« Odpoveď #57 kedy: 07. Máj , 2009, 16:52:36 »



Dobre porovnanie. LP Custom vs PRS.


U mna je jednoznacne lepsi ten Gibson, na cistom zvuku je daleko prijemnejsi..krasny drevovy ton..
« Posledná zmena: 07. Máj , 2009, 16:55:28 od MMM » Zaznamenané
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #58 kedy: 07. Máj , 2009, 17:01:57 »

ja si myslim, ze je uplne jedno ake snimace a tremola. porovnavaju sa DVE gitary ako zneju, nie aby mali rovnake veci, to su potom rovnake gitary potom, vsakze  Žmurk
Zaznamenané

tibor7
stály hosť
*****
Príspevkov: 962


« Odpoveď #59 kedy: 07. Máj , 2009, 17:53:17 »

Oproti tomu Gibsonu tá PRS len prdí...
Zaznamenané
Strán: 1 2 3 [4] 5 6 ... 430 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.089 sekund, 22 otázok.