Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
27. Apríl , 2024, 15:34:36
Strán: 1 ... 399 400 [401] 402 403 ... 430 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Teoretizovanie o Gibsonoch  (Prečítané 831787 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #6000 kedy: 21. Júl , 2016, 11:56:31 »

no praveze hornu hranicu nemam a peniaze taktiez nie  Bavím sa skvele Neviem ale ratam ze 1500-3000 a nemusi to by zasa custom, ak standard by hral ze paradne, tam by som mozno usetril nejake :)

ale ltd deluxe ec1000 mi nesplna poziadavky ani na domace hranie, lebo to asi isto v sebe nema, ani ked vyhodim tie emg, potrebujem plny dreveny sound uderny a spievavy, ale zasa vobec niesom na ten zrnity sound co niektore LP dokazu zo seba dostat
tak budem asi hladat dovtedy, kym si nenasetrim, alebo najdem nieco a zoberiem uver,
nerozumiem tomu ze dnes sa nevyrobi poriadna dobre znejuca gitara, ze by som potreboval 6000ecky na oreginal   ?§!.
Ja som presvedceny, ze chyba nebude v gitare... Neuraz sa...  Na zdravie!
Zaznamenané

stefky
nováčik
*
Príspevkov: 17


I love swedish melodic hard rock


« Odpoveď #6001 kedy: 21. Júl , 2016, 12:22:29 »

Ja som presvedceny, ze chyba nebude v gitare... Neuraz sa...  Na zdravie!

 Bavím sa skvele  Na zdravie! a preto vsetci chceme poriadnu gitaru, je to na 100pro v gitare a aparate, ale mas pravdu co sa tyka tonu a feelingu tam uz je chyba na 100% vo mne :D ale charakteristika zvuku ee
Zaznamenané

guitar heroes: Pontus Norgren, John Norum, Howie SImon, Fredrik Akesson,
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #6002 kedy: 21. Júl , 2016, 12:59:25 »

Bavím sa skvele  Na zdravie! a preto vsetci chceme poriadnu gitaru, je to na 100pro v gitare a aparate, ale mas pravdu co sa tyka tonu a feelingu tam uz je chyba na 100% vo mne :D ale charakteristika zvuku ee
Je tu viac faktorov, aby si dostal taky zvuk, aky pozadujes z tych ukazok.

Ale mam pocit, ze tvojim poziadavkam vyhovie "barsjaky" Gibson s PAFkami do nakopnuteho Marshallu.
Zaznamenané

glamrocker
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 695



« Odpoveď #6003 kedy: 21. Júl , 2016, 13:06:04 »

no asi potrebujes tu gitaru za 6000e, ale iba na to aby si prisiel na to ze hra vlastne rovnako ako ta za 500 Popiskujem si
Zaznamenané
Gwynnbleid
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 158


« Odpoveď #6004 kedy: 21. Júl , 2016, 13:37:48 »

Ja som si dlho mysles zd potrebujem novu gitaru k mojmu vysnivanemu zvuku
 Kupil som si ju a zistil som ze skor som potreboval viac cvicit :D
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #6005 kedy: 21. Júl , 2016, 14:19:52 »

temu mozeme zavriet  Bavím sa skvele
Zaznamenané

kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #6006 kedy: 21. Júl , 2016, 14:22:15 »

inak mne sa vzdy LP pacili akurat s tym vyzeram jak kkt.. takze som na ne nehral. Vzdy som si myslel ze custom je akoze najvaaaac lebo ze sak custom a ked to je drahe tak to musi hrat najlepsie... a zistil som ze mi najviac zvukovo vyhovuje standard a potom este ten junior ci co to je ze jeden pickup kde je P90.. to ked som podladil kam to mam rad, tak KONEC. prasacky sound.
standard mi vyhovuje zvukovo aj do pazurov a pazuch presne z tych dovodovo co aj Robovi. Zatial som nepocul custom ktory by nemal taku tu ostru brilanciu co mi prekaza.  LP standard, SD1, nejake 8kilo a si vysmiaty navzdy. :D
Zaznamenané

Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #6007 kedy: 21. Júl , 2016, 14:30:49 »

... SD1, nejake 8kilo a si vysmiaty navzdy. :D

LSD?

Ja by som dal 8 kilo dolu radsej.  ha ha ha
Zaznamenané

proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #6008 kedy: 21. Júl , 2016, 15:13:08 »

alebo najdem nieco a zoberiem uver,
nerozumiem tomu ze dnes sa nevyrobi poriadna dobre znejuca gitara, ze by som potreboval 6000ecky na oreginal   ?§!.

Uver kvoli gitare neber preboha Nechajte ma vydýchať

Inak nepotrebujes zdaleka 6000, za 2500 kupis bez problemov jazdenu 58 CS reissue alebo 57 Goldtop (idealne od roku 2013) a si vybaveny. Ak chces hrat starsi hardrock, tak skor potom ten Custom mozno, tie maju v priemere prieraznejsi, rychlejsi a celkovo taky akoby tuhsi ton.

Inak napis este aky mas vlastne amp, to je velmi dolezite.
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #6009 kedy: 21. Júl , 2016, 17:23:56 »

...
nerozumiem tomu ze dnes sa nevyrobi poriadna dobre znejuca gitara, ze by som potreboval 6000ecky na oreginal   ?§!.

poriadne znejucu gitaru pri trochue hladania najdes aj za 6000 byvalych korun, nerobim si srandu

ako som Ti pisal v zamknutej teme, kludne kup nejaky Gibson, porad sa tu aby si nekupil predrazeny ojeb a nemas problem to zase poslat dalej, ak nesadne. zbytocne ti tu bude kde-kto pisat, co ako hra, ked ty aj tak nevies co mas hladat a tu zase nikto nevie, ake mas predstavy a ako to chces cele pouzivat
Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11904



« Odpoveď #6010 kedy: 21. Júl , 2016, 17:30:36 »

podla mna by si mal skusit zohnat starsiu EC1000T CTM s hrubsim telom.. +/- vies co od toho cakat, akurat to hrubsie telo spravi so zvukom to, co ti chyba na tvojej gitare
« Posledná zmena: 21. Júl , 2016, 20:07:54 od styrioci » Zaznamenané
stefky
nováčik
*
Príspevkov: 17


I love swedish melodic hard rock


« Odpoveď #6011 kedy: 21. Júl , 2016, 19:22:12 »

Dakujem Vam kazdemu, za rady, postrehy, tak asi fakt to bude tym, ze najlepsie skusat striedat, a cvicit hru,

skoda ze sa nedaju len tak na SVK/CZ skusat starsie les pauly :) ze radsej si to ocekovat v obchode ako s tym carovat po ebayi  Nechajte ma vydýchať

aparat teraz nemam ziaden, lebo nehram v kepele bohuzial teraz, a doma v bytovke, by som asi nemal vela fanusikov  Bavím sa skvele

len chcem aby mi to vedelo fajne zniet aj aspon tak do pc

S tym hrubsim telom, to nemusi byt zly napad  :) dokonca co mam Fender Stratocaster MIJ 85 tak nehraje tak ostro ako ta EC1000  Bavím sa skvele

Zaznamenané

guitar heroes: Pontus Norgren, John Norum, Howie SImon, Fredrik Akesson,
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #6012 kedy: 21. Júl , 2016, 20:05:44 »


len chcem aby mi to vedelo fajne zniet aj aspon tak do pc


To Ti staci aj Epiphone alebo Vintage za 250 EUR bohate. :)
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
Vladis
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 116



« Odpoveď #6013 kedy: 21. Júl , 2016, 20:34:11 »

Vsak si skus v obchode, ci cez inzerat alebo u kamosa, aj daky novy, ono to nebude az taky shit, hrat to hra dobre, aj ked to nie je vintage nastroj a mozno to uspokoji tvoje predstavy.
Nemohli to chlapci z Gibsonu zabudnut uplne :)
Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #6014 kedy: 21. Júl , 2016, 20:39:01 »

Ja som ti do poslednej chvile daval sancu... ale presvedcil si ma, ked napises, ze chces, aby ti gitara hrala cez PC jak pozadujes...  Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele
Zaznamenané

Strán: 1 ... 399 400 [401] 402 403 ... 430 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.101 sekund, 22 otázok.