Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
29. Marec , 2024, 07:22:55
Strán: 1 [2]  Všetko |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: 33+333 KYTARISTU  (Prečítané 6317 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Mazzi
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 727


His spirit and music live on!


« Odpoveď #15 kedy: 09. Marec , 2009, 14:23:33 »

od vaya sa mi lubi jedna alebo dve veci satianiho ked pocuvam akoze dake videa co si pustim tak je to super v pohode dokazu vsetko ale niekedy sa mi to zda ako celok neviem to popisat ako nejaka zvucka ale to po dlhsom case... vnimam to ako bi to bolo to iste pritom tam hraju mnoho veci...

Trebalo by popracovat trochu na pravopise preboha...
Nie su tam len gitaristi, ktori hraju skvele sola, ale ktori celkove prispeli k pokroku hudby a ich celkovy prinos...a virtuozitu
Zaznamenané

Fender Stratocaster American Deluxe '09, Gibson LP Trad '16  -->[Pedalboard]-->Fender Super Reverb 65 RI, Fender Bassman '59 LTD RI, Fender Deluxe 112, Lab Series L5  '78.
RobG
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3483



« Odpoveď #16 kedy: 09. Marec , 2009, 14:24:41 »

Keith sa vypotáca na pódium, dá Jumpin..... a títo moderní leštiči s rovnakým zvukom môžu ďalej točiť svoje podklady do prírodopisných filmov... Na zdravie!
Zaznamenané
peto1280
nováčik
*
Príspevkov: 56


« Odpoveď #17 kedy: 09. Marec , 2009, 14:26:19 »

zober si paul gilbert co ma to technical difficulties teraz take najnovsie vydeo okolo 6000 rating zaciatok , pekne zmeny super nadvezujuce sola super prechody tak isto v tej ich znamej To be with you akusticke solo, Indiwidualy tvwisted, bulcarno saturno, super scarified, space ship one, traight to telephno phole ci jak to je naprv sa mi napr . to scarified napr. akusticka verzia sa my nelubila ale teraz ked si to pustim niekedy vecer na mp3 prehravaci tak to nepili usi je to prijene na pocuvanie pocuvam iba tu vybrnkavacku...  to je moj subjektyvny nazor... alebo si zober down to mexico teraz co maju v tych skafandroch... to je tiez stare sice...
« Posledná zmena: 09. Marec , 2009, 14:27:54 od peto1280 » Zaznamenané
peto1280
nováčik
*
Príspevkov: 56


« Odpoveď #18 kedy: 09. Marec , 2009, 14:30:08 »

ospravedlnujem sa za pravopis ja to napisem poslem a az neskorej si to vsimnem budem sa snazit...
Zaznamenané
temo
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1928


LONG LIFE ROCK,N,ROLL


« Odpoveď #19 kedy: 09. Marec , 2009, 14:31:58 »

zober si paul gilbert co ma to technical difficulties teraz take najnovsie vydeo okolo 6000 rating zaciatok , pekne zmeny super nadvezujuce sola super prechody tak isto v tej ich znamej To be with you akusticke solo, Indiwidualy tvwisted, bulcarno saturno, super scarified, space ship one, traight to telephno phole ci jak to je naprv sa mi napr . to scarified napr. akusticka verzia sa my nelubila ale teraz ked si to pustim niekedy vecer na mp3 prehravaci tak to nepili usi je to prijene na pocuvanie pocuvam iba tu vybrnkavacku...  to je moj subjektyvny nazor... alebo si zober down to mexico teraz co maju v tych skafandroch... to je tiez stare sice...
Ano je dobrý ale ked vymyslí taký riff ako "I Can Get No Satisfaction "tak dám klobúk dole  Bavím sa skvele
Zaznamenané

LET´S GO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Mazzi
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 727


His spirit and music live on!


« Odpoveď #20 kedy: 09. Marec , 2009, 14:32:28 »

ospravedlnujem sa za pravopis ja to napisem poslem a az neskorej si to vsimnem budem sa snazit...

Je to naozaj tvoj subjektivny nazor, lebo ocividne mas Gilberta velmi rad a preto sa divis, ze tam nie je...
Treba pomalsie pisat a davat bacha...potom to nemusis kontrolovat... Bavím sa skvele
Zaznamenané

Fender Stratocaster American Deluxe '09, Gibson LP Trad '16  -->[Pedalboard]-->Fender Super Reverb 65 RI, Fender Bassman '59 LTD RI, Fender Deluxe 112, Lab Series L5  '78.
peto1280
nováčik
*
Príspevkov: 56


« Odpoveď #21 kedy: 09. Marec , 2009, 14:38:28 »

ja slash to bola pre mna super hudba a paul gilbert inak keby dokazem to co on asi by som sa obaval ze som nejaky klon alebo android ... to su nehorazne veci co ten dokaze aspon nepochopitelne pre mna... dost pocuvam teraz zeppelin ale s tych technickych typov mam rad Gilberta to je pravda... inak necudujem sa ze tam nie je   Som frajer  teraz je asi viacej vychyteny ako predtym
« Posledná zmena: 09. Marec , 2009, 14:43:20 od peto1280 » Zaznamenané
Mazzi
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 727


His spirit and music live on!


« Odpoveď #22 kedy: 09. Marec , 2009, 14:41:53 »

Mne sa tiez Gilbert paci....ma skvelu hru a je rychly a technicky zdatny, ale mam skor pocit, ze medzi niektorymi zanika...
Zaznamenané

Fender Stratocaster American Deluxe '09, Gibson LP Trad '16  -->[Pedalboard]-->Fender Super Reverb 65 RI, Fender Bassman '59 LTD RI, Fender Deluxe 112, Lab Series L5  '78.
peto1280
nováčik
*
Príspevkov: 56


« Odpoveď #23 kedy: 09. Marec , 2009, 14:46:30 »

no tak vai urcite aj satriany su pokial ide o zasobu zrucnosti lepsi... asi aj image...  ale mne je blizsia Gilbertova muzika
Zaznamenané
Mazzi
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 727


His spirit and music live on!


« Odpoveď #24 kedy: 09. Marec , 2009, 14:48:50 »

No ved aj mne je blizsi Stevie Ray Vaughan a mozem byt iba rad, ze sa na zozname nachadza  Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele
Zaznamenané

Fender Stratocaster American Deluxe '09, Gibson LP Trad '16  -->[Pedalboard]-->Fender Super Reverb 65 RI, Fender Bassman '59 LTD RI, Fender Deluxe 112, Lab Series L5  '78.
cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #25 kedy: 09. Marec , 2009, 14:49:26 »

tu knihu mam precitanu odpredu odzadu a podla mna kazdy gitarista je tam pravom... mozno by som do tych 33 pridal este malmsteena lebo podla mna to bol dost inovator... ale pokial tam nechyba Jeff Beck nemam vyhrady...  Na zdravie!
Zaznamenané
marrtin
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1784


"There are no facts, only interpretations." F. N.


« Odpoveď #26 kedy: 09. Marec , 2009, 14:58:37 »

Ide nielen o moj nazor, ale bavil som sa o tom aj s kamaratmi, nechcem moc vrtat ked nezahram to co oni, ale podla mna napr. taky Keith Richards je tam len pre meno Roling Stones mnohy dnesny v tom roku mozno neboli znami alebo autor vybral technicky zdatnych iba par... chcel by som pocut dobre solo napr od K.Richardsa nemam Roling Stones nejak napocuvany
a prečo by tam K.Richards nemal byť, za to že neonanuje ako Malsteen? ako umenie hrať sú preteky na hmatníku?  Som frajer, zložil kopec výborných pesničiek a vyhrávok ktoré pasujpú jak riť na šerbel
« Posledná zmena: 09. Marec , 2009, 15:02:19 od marrtin » Zaznamenané

Les Paul + Marshall, čo iné?
cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #27 kedy: 09. Marec , 2009, 15:03:59 »

a prečo by tam K.Richards nemal byť, za to že neonanuje ako Malsteen? ako umenie hrať sú preteky na hmatníku?  Som frajer, zložil kopec výborných pesničiek a vyhrávok ktoré pasujpú jak riť na šerbel

tak tak  Zdravíčko hudba musi predovsetkym komunikovat nejaku esteticky hodnotnu informaciu  Na zdravie!
Zaznamenané
Strán: 1 [2]  Všetko |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.041 sekund, 22 otázok.