Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
28. Marec , 2024, 17:54:28
Strán: [1] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: schmeter-ove radovanky  (Prečítané 740 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
schmeter
nováčik
*
Príspevkov: 45



« kedy: 09. Marec , 2009, 21:15:25 »

oproti ostatnym clenom je moja zbierky na zaplakanie Bavím sa skvele ale tak prispievam s nadejou ze ma hned nesprdnete ze naco to tu davam teda Bavím sa skvele fotene mobilom takze sa ospravedlnujem za kvalitu Je mi do plaču vlastnim 3 gitary - 1 klasicka Marris CL100 - s nou som to vsetko zacal:) vyborna gitara...za 5 rokov co ju mam je na tom technicky ako nova a to mam na nej viac ako 3 roky kovove struny...krk sa nepohol ani o milimeter:)

moja 2. gitara - zaroven bola 1. elektrickou u mna :) Jolana Iris - hadam nemusim predstavovat Bavím sa skvele ja viem nic moc ale vtedy som to neriesil hlavne ze to hralo a hralo to sakra dobre :D mam ju z druhej ruky ZADARMO takze vyhodna kupa Bavím sa skvele ale znamky veku je na nej jasne vidiet...obita hlava a takisto aj lemy, vela skrabancov atd atd.

a najnovsi a zaroven aj najkrajsi prirastok do rodiny: Schecter Omen 6 Extreme Tobacco Sunburst..nemozem si ju vynachvalit...bohovsky sustain ma a ten zvuk...eňoňuňo (ale zatial som nemal v ruke ziadnu gitaru vysso-vyssej triedy Bavím sa skvele) ale tak je proste krasna:)

Zaznamenané
Strán: [1] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.035 sekund, 22 otázok.