Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
19. Apríl , 2024, 15:15:39
Strán: [1] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Uplne prva a najkrajsia  (Prečítané 2407 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Alooohaaa
okukávač

Príspevkov: 4


« kedy: 12. Marec , 2009, 10:58:05 »

Ahojte

Tak sa pochvalim aj ja:) Aj ked to nie je ziadna pecka je moja prva  a je ako priatelka. Tesim sa jej sice ma z nej bolia prsty(zo zeny zase hlava:) aj tak ju milujem:) Jedna sa o Yamaha f310. Kolega co ho vyberal tvrdi ze je vyborni kus. Ja mozem povedat len tolko ze sa mi paci a uz sa tesim domov :)
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #1 kedy: 12. Marec , 2009, 11:00:35 »

no super. neviem sice co si to kupil, ale ten pocit co pises je fajn :)
Zaznamenané
o:-:rek
Hosť
« Odpoveď #2 kedy: 12. Marec , 2009, 11:12:11 »

zrejme sa jedna o toto: http://ecx.images-amazon.com/images/I/51QmFDbV%2BLL._SL500_AA280_.jpg
pozrel som si to zo zaujimavosti a sice mna nevie vzrusit ziadna akusticka gitara ale pocit pri prvom dotyku s novou gitarou je best  :) ale aj so starou ked ju mas rad  Bavím sa skvele
Zaznamenané
Alooohaaa
okukávač

Príspevkov: 4


« Odpoveď #3 kedy: 12. Marec , 2009, 12:19:03 »

ano je to presne ta gitara, akuat bez tych veciek okolo nej:). Ano est ekby ma nebolelo prave rameno od pad na snowboarde bolo by to uz skoro dokonale :)
:) Je to moje prve stretnutie s hudbou zo stranky produkovania dacoho nie pocuvania. Este tak prist nato ako sa citaju noty :)
Zaznamenané
o:-:rek
Hosť
« Odpoveď #4 kedy: 12. Marec , 2009, 14:30:52 »

ano je to presne ta gitara, akuat bez tych veciek okolo nej:). Ano est ekby ma nebolelo prave rameno od pad na snowboarde bolo by to uz skoro dokonale :)
:) Je to moje prve stretnutie s hudbou zo stranky produkovania dacoho nie pocuvania. Este tak prist nato ako sa citaju noty :)

zozen si nejaky e-book z netu na zaciatok ak sa chces naucit citat noty a pochopis to nie je to nic tazke, lahsia cesta avsak ovela nepresnejsia je ist na taby pri taboch vsak musis piesen poznat pretoze nevies z nej vycitat tempo a podobne .... citanie not sa stale zide ... ak chces nejake taby mrkni sa na www.ultimate-guitar.com a knihy neviem skus nieco vygooglit ... tak vela stastia nech sa dari s gitarkou  Zdravíčko
Zaznamenané
Alooohaaa
okukávač

Príspevkov: 4


« Odpoveď #5 kedy: 12. Marec , 2009, 15:05:42 »

Ano budem sa snazit. Momentalne som vo faze ze ma hroznie bolia prsty, vcera som tukal dost dlho a uz su husto cervene takze pojdem dnes asi na teoriu a hrat budem kym sa dokazem dotknut strun:)
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #6 kedy: 12. Marec , 2009, 15:10:37 »

no ano.. je to gitara  ha ha ha venuj sa viac zenskej, uvidis, ze to oceni.. aj ta moja je smutna, ked rozpravam furt len o gitarach a radsej by pocula ako ju za tie prachy vytrtkam radsej pod karibskym mesiacikom.. tak ci tak. mozole su aj z jedneho aj z druheho  Zdravíčko
Zaznamenané

homar
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3635



« Odpoveď #7 kedy: 12. Marec , 2009, 15:59:11 »

Ahojte

Tak sa pochvalim aj ja:) Aj ked to nie je ziadna pecka je moja prva  a je ako priatelka. Tesim sa jej sice ma z nej bolia prsty(zo zeny zase hlava:) aj tak ju milujem:) Jedna sa o Yamaha f310. Kolega co ho vyberal tvrdi ze je vyborni kus. Ja mozem povedat len tolko ze sa mi paci a uz sa tesim domov :)
taku akustiku mam aj ja doma, ako neni to ziadny ohurujuci model, ja to mam vyslovene k ohniku na chatu a tak si trosku s partiou zabrnkat a zaspievat, na to uplne dostacujuca, nech ti robi hlavne radost  Na zdravie!
Zaznamenané

Fender Stratocaster, Epiphone Les Paul Standard
Marshall JCM 900 MkIII, Marshall 1960B Lead
TC-Electronic Nova System
Alooohaaa
okukávač

Príspevkov: 4


« Odpoveď #8 kedy: 12. Marec , 2009, 16:09:34 »

Ano som si vedomy ze to nie je ziadna raketa. Ale ako aj nazov znie na uplne prvy hudobny nastroj to staci :)
Zaznamenané
Pagey
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 311


JIMMY PAGE


« Odpoveď #9 kedy: 12. Marec , 2009, 22:53:04 »

Ahojte

Tak sa pochvalim aj ja:) Aj ked to nie je ziadna pecka je moja prva  a je ako priatelka. Tesim sa jej sice ma z nej bolia prsty(zo zeny zase hlava:) aj tak ju milujem:) Jedna sa o Yamaha f310. Kolega co ho vyberal tvrdi ze je vyborni kus. Ja mozem povedat len tolko ze sa mi paci a uz sa tesim domov :)

Sak hod foto nejake...
Zaznamenané

Vsetko co ma viac ako 5 potakov je podozrive
Strán: [1] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.035 sekund, 22 otázok.