Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
27. Apríl , 2024, 18:10:12
Strán: [1] 2 3 ... 9 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Ako si najst kapelu  (Prečítané 17132 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
lednicky1
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 310



« kedy: 13. Marec , 2009, 14:31:42 »

Tak čo.. Ako ste vy zacinali? V mojom okoli nikto nehra na nic, kamarat ma sice doma jolanu bass, ale nechce sa mi nanej hrat chujovi..
Ako si najst niekoho a tak, poradte  Na zdravie!
Zaznamenané

yeah
Hosť
« Odpoveď #1 kedy: 13. Marec , 2009, 14:34:12 »

inzerat, kamarat, kamarat kamarata, kamarat kamaratovho kamarata, syn otcovho kolegu, brat spoluziackinej sestry, bratranec, brat, bratov kamarat, kamarat bratovho kamarata, syn otca kamarata tvoho spoluziaka... ono sa to nezda ale moznosti je viac.
« Posledná zmena: 13. Marec , 2009, 14:34:38 od Pablo Woozy » Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #2 kedy: 13. Marec , 2009, 14:35:10 »

treba si sadnut a poozmyslat ake ma clovek logicky moznosti.. podla lokality kde byva, podla toho co chce hrat, podla vlastnych schopnosti.. vacsinou je to len o zhode nahod, pripadne o tom ze si clovek supne kazdy den inzerat v style: ahoj  som flautistka z Patiniec a hladam grindpopovu kapelu.. a asi trpezlivost a medzitym sa stale snazit na sebe makat.. alebo sa prestahuj do vacsieho mesta a sance sa ti troska zvysia..
Zaznamenané

Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #3 kedy: 13. Marec , 2009, 14:38:56 »

No veruze to nie je lahke...
Ja chcem hrat s Karolom s mikrofonmi... ale zrejme nema zajem, neodpoveda, nereaguje...  Bavím sa skvele Bavím sa skvele
 Na zdravie!
Zaznamenané

lednicky1
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 310



« Odpoveď #4 kedy: 13. Marec , 2009, 14:41:50 »

no z Piešťan som.
Hrať.. niečo kde su skreslene gitarky, najračej moj dream theater, ale to si myslim ze by sa museli najst velice dobri hudobnici, a ja by som musel nasebe este minimalne 5 rokov makat. ono hram v skolskej jazzrockovej kapele, ale neviem.. to je take. len si odohrat svoje a ist domov xD
lebo vlastne rozmyslam, ci ma zmysel sa zaoberat gearom a tak, ked si budem hrat stale doma cez amplitube.
a este - ze mam len 15 rokov
Zaznamenané

Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #5 kedy: 13. Marec , 2009, 14:42:56 »

a este - ze mam len 15 rokov
No a? To nevadi, ja som mal prvu kapelu, ked som mal 4. Bol to klaves Casio a bola to pecka... Je mi luto za nou, slapalo nam to...  Bavím sa skvele  Je mi do plaču
 Na zdravie!
Zaznamenané

kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #6 kedy: 13. Marec , 2009, 14:43:27 »

No veruze to nie je lahke...
Ja chcem hrat s Karolom s mikrofonmi... ale zrejme nema zajem, neodpoveda, nereaguje...  Bavím sa skvele Bavím sa skvele
 Na zdravie!

ja som ti povedal ze nosica nastrojov nepotrebujem... az budes vacsi a budes vediet hrat dve kila potom sa prihlas.. zatial nosis gitaru v puzdre len na paradu.. nie si nikto! musis este vela cvicit..
Zaznamenané

Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #7 kedy: 13. Marec , 2009, 14:43:52 »

ja som ti povedal ze nosica nastrojov nepotrebujem... az budes vacsi a budes vediet hrat dve kila potom sa prihlas.. zatial nosis gitaru v puzdre len na paradu.. nie si nikto! musis este vela cvicit..
Smútim  Je mi do plaču
Zaznamenané

gm_viktor
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 683



« Odpoveď #8 kedy: 13. Marec , 2009, 14:43:57 »

skusaj

ja som mal stastie, mal som kamosa s ktorym sme csi povedali, ja budem hrat na gitare, ty na bubnoch :)
hrame doteraz spolu, dufam ze aj dalej budeme...potom je to uz o tom skusat s kazdym moznym a postupne to doplnit a ked si zahrate vsetci tak dojde moment ked si poveis ze toto je ta prava kapela  Na zdravie!
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #9 kedy: 13. Marec , 2009, 14:45:36 »

no z Piešťan som.
Hrať.. niečo kde su skreslene gitarky, najračej moj dream theater, ale to si myslim ze by sa museli najst velice dobri hudobnici, a ja by som musel nasebe este minimalne 5 rokov makat. ono hram v skolskej jazzrockovej kapele, ale neviem.. to je take. len si odohrat svoje a ist domov xD
lebo vlastne rozmyslam, ci ma zmysel sa zaoberat gearom a tak, ked si budem hrat stale doma cez amplitube.
a este - ze mam len 15 rokov

piestany... to nemas daleko do hlohovca.. tam je zopar dost ppci hudobnikov.. a vlastne ani do BA to neni daleko az budes mat 17-18 nebudes mat problem dochadzat.. staci chciet.. vek nie je prekazkou.. tu Branka zneuzivali uz od 4 rokov v kapele a vidis ako daleko to dotiahol.. sikovny chlapec to je
Zaznamenané

lednicky1
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 310



« Odpoveď #10 kedy: 13. Marec , 2009, 14:50:15 »

piestany... to nemas daleko do hlohovca.. tam je zopar dost ppci hudobnikov.. a vlastne ani do BA to neni daleko az budes mat 17-18 nebudes mat problem dochadzat.. staci chciet.. vek nie je prekazkou.. tu Branka zneuzivali uz od 4 rokov v kapele a vidis ako daleko to dotiahol.. sikovny chlapec to je
jasne ked budem mat 20 a nejaku feliciu tak budem fičat kam chcem, ale to je take... tomu kamaratovi som povedal ze je to lahke. hra 7 rokov na husle a fakt dost dobre. ked som uneho zobral som k nemu gitaru aj,  a ani bohovi...
Zaznamenané

Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #11 kedy: 13. Marec , 2009, 14:54:22 »

...tomu kamaratovi som povedal ze je to lahke. hra 7 rokov na husle a fakt dost dobre. ked som uneho zobral som k nemu gitaru aj,  a ani bohovi...
Mas pravdu, ja som sa poucil, nie je to lahke... Na husle hram uz 8 rokov...  Nezahrávaj sa
Zaznamenané

lednicky1
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 310



« Odpoveď #12 kedy: 13. Marec , 2009, 14:55:53 »

jako myslim ze 2 krat brnknut 5. prazec 2  krat brnknut prazdnu strunu a 2 krat brnknut 7. prazec a 2 krat brnknut 5. prazec by s prehladom zvladol
Zaznamenané

yeah
Hosť
« Odpoveď #13 kedy: 13. Marec , 2009, 14:57:00 »

Pockaj pytal si sa ako niekoho najst do kapely, nie? Zacina sa to podobat na skupinovu terapiu...

mam 15  Je mi do plaču
chcel by som hrat dream ale este nie som dost namakany  Je mi do plaču
som z maleho mesta  Je mi do plaču

lol  :)
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #14 kedy: 13. Marec , 2009, 14:59:24 »

lahnite si do kresla.. zatvorte oci... predstavte si ze ste na luke plnej kvetov.. problemy odchadzaju do dialky.. ste tu len vy..
Zaznamenané

Strán: [1] 2 3 ... 9 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.111 sekund, 22 otázok.