Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
27. Apríl , 2024, 22:30:09
Strán: 1 [2] 3 4 ... 9 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Ako si najst kapelu  (Prečítané 17134 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
lednicky1
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 310



« Odpoveď #15 kedy: 13. Marec , 2009, 15:02:19 »

Pockaj pytal si sa ako niekoho najst do kapely, nie? Zacina sa to podobat na skupinovu terapiu...

mam 15  Je mi do plaču
chcel by som hrat dream ale este nie som dost namakany  Je mi do plaču
som z maleho mesta  Je mi do plaču

lol  :)
pytal som sa ako ste vy zacinali, ako ste si vy nasli kapelu :) pisal som ze ja si neviem najst nic, a to co som pisal boli nevyhody ake mam. tak polozim inac otazku. da sa zbastit kapela s mojimi podmienkami?
Zaznamenané

homar
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3635



« Odpoveď #16 kedy: 13. Marec , 2009, 15:02:44 »

lahnite si do kresla.. zatvorte oci... predstavte si ze ste na luke plnej kvetov.. problemy odchadzaju do dialky.. ste tu len vy..
Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele
Zaznamenané

Fender Stratocaster, Epiphone Les Paul Standard
Marshall JCM 900 MkIII, Marshall 1960B Lead
TC-Electronic Nova System
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #17 kedy: 13. Marec , 2009, 15:04:08 »

lahnite si do kresla.. zatvorte oci... predstavte si ze ste na luke plnej kvetov.. problemy odchadzaju do dialky.. ste tu len vy..
A este my. To si zabudol dodat...

Snad si nezabudol, ohladom tej luky...  Smútim
 Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele
 Na zdravie!
Zaznamenané

Altostratus
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2211


Ääliö, älä lyö! Ööliä läikkyy!!


WWW
« Odpoveď #18 kedy: 13. Marec , 2009, 15:06:29 »

My sme si na strednej škole proste povedali, že založíme kapelu. Nikto nevedel na nič poriadne hrať, proste sme sa rozhodli. Nástroje sa utriasli až potom  Beeee Beeee
Zaznamenané

RobG
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3484



« Odpoveď #19 kedy: 13. Marec , 2009, 15:08:04 »

A už sú utrasené alebo sa ešte trasú ?? ha ha ha ha ha ha Na zdravie!
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #20 kedy: 13. Marec , 2009, 15:08:09 »

pytal som sa ako ste vy zacinali, ako ste si vy nasli kapelu :) pisal som ze ja si neviem najst nic, a to co som pisal boli nevyhody ake mam. tak polozim inac otazku. da sa zbastit kapela s mojimi podmienkami?

ja som si nasiel kapelu na strednej skole.. ku gitare ako takej ma v mojich 16 rokoch priviedol spoluziak.. kapelu sme zalozili s este 3 starsimi chalanmi z vyssieho rocnika.. paradoxne boli z jednej triedy.. spev, klaves a bicie.. sranda.. ked to spatne zhodnotim bolo to fajn na zaciatok.. mali sme fajn skusobnu pomerne dostupnu kazdemu z nas..chceli sme hrat a aj sme hrali.. nevidim uplne do tvojich podmienok.. netusim aku ko/po-pulaciu maju piestany ako take ani aky je tam zaujem ludi hrat.. poradim ti.. uz si na strednej? ak nie.. chod na strednu do BA.. pripadne neskor na vysku.. nie je to zaruceny recept na uspech, len budes mat mozno vacsie moznosti.. jo a chodievaj na koncerty.. vyhladavaj takuto spolocnost.. ak mate hudobniny opytaj sa ci tam maju inzertne tablo kde vyvesis inzerat.. len.. pre to nieco rob.. to je cele..
Zaznamenané

lednicky1
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 310



« Odpoveď #21 kedy: 13. Marec , 2009, 15:10:13 »

no hej chodim na 8 ročny gympel, takže strednu uz mam zazehnanu. takže treba sa len kazdeho vypytovat a starať sa xD
Zaznamenané

lacrosse
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2743



« Odpoveď #22 kedy: 13. Marec , 2009, 15:11:02 »

 inzeraty su blbost..mne sa tma nikdy nepodarilo najst nikoho kvalitneho a fakt zapaleneho a to som hladam skurvene dlho...treba sa pytat..je to len o znamostiach...mozes oslovit napr aj rozbehnute kapely..ked vidis ze v kapele hra niekdo fakt dobry tak sa mu ozvi alebo chod na koncert..a tak..ale predovsetkym musis mat co ponuknut...bez toho ti ostavaju len inzeraty
Zaznamenané

www.myspace.com/adamnoska

www.mkmb.sk/adamnoska
fender stratocaster,greco les paul standart 77, EVH5150 lll, EVH5150 4x12, ehx small clone, vintage cry baby
lubochlast
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 286


www.bandzone.cz/oldrockers


« Odpoveď #23 kedy: 13. Marec , 2009, 15:12:16 »

Kovokila z easy target z hlohovca zháňal gitaristu. Mna nechcel, asi chce lepšieho. Skús ho kontaktovať, inzeroval na muzikeri.
Šancu zaradiť sa do nejakej kapely z okolia PN, HC by si zvýšil ak by si začal z bicími /totálny nedostatok/ alebo basou /málo basákov.
Zaznamenané

kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #24 kedy: 13. Marec , 2009, 15:13:14 »

inzeraty su blbost..mne sa tma nikdy nepodarilo najst nikoho kvalitneho a fakt zapaleneho a to som hladam skurvene dlho...treba sa pytat..je to len o znamostiach...mozes oslovit napr aj rozbehnute kapely..ked vidis ze v kapele hra niekdo fakt dobry tak sa mu ozvi alebo chod na koncert..a tak..ale predovsetkym musis mat co ponuknut...bez toho ti ostavaju len inzeraty

tak ale tvoj inzerat vyzeral urcite takto: ahoj som adam, mam 14 a hram lepsie jak ty, nezahras si hard rock?  Bavím sa skvele
Zaznamenané

traktor
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 700


« Odpoveď #25 kedy: 13. Marec , 2009, 15:13:33 »

my sme zalozili kapelu este na zakladke s najlepsim kamaratom ..hrat sme nevedeli, nastroje sme nemali, bubenika tiez nie ,ale vsetko sa vyriesilo, lebo sme strasne chceli ...par rokov sme spolu hravali ,ziskali par kontaktov , a teraz nas bubenik opustil, tak neviem co bude dalej ...ale uz poznam dost ludi z okolia co hravaju, takze to bude  lahsie zohnat hudobnikov, pripadne ist hrat do nejakej rozbehnutej kapely
Zaznamenané
lednicky1
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 310



« Odpoveď #26 kedy: 13. Marec , 2009, 15:14:02 »

Kovokila z easy target z hlohovca zháňal gitaristu. Mna nechcel, asi chce lepšieho. Skús ho kontaktovať, inzeroval na muzikeri.
Šancu zaradiť sa do nejakej kapely z okolia PN, HC by si zvýšil ak by si začal z bicími /totálny nedostatok/ alebo basou /málo basákov.
bicie hram, ale nemam ich doma. basa... mam doma gitaru, a chcem sa venovat gitare. a vravim mam 15 cestovat do hlohovca je premna uplne nerealne
Zaznamenané

lacrosse
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2743



« Odpoveď #27 kedy: 13. Marec , 2009, 15:15:25 »

tak ale tvoj inzerat vyzeral urcite takto: ahoj som adam, mam 14 a hram lepsie jak ty, nezahras si hard rock?  Bavím sa skvele
  Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele
Zaznamenané

www.myspace.com/adamnoska

www.mkmb.sk/adamnoska
fender stratocaster,greco les paul standart 77, EVH5150 lll, EVH5150 4x12, ehx small clone, vintage cry baby
gm_viktor
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 683



« Odpoveď #28 kedy: 13. Marec , 2009, 15:18:37 »

najdi niekoho v okoli, kto chce hrat, radsej aj amatera a budete napredovat spolu...
neviem, zalezi ja natom aky dobry gitarista si, co chces hrat, ked si pan tak si zozen len doprovodnu kapelu  Beeee
ja by som hladal na okoli a otvaral si ubu kade-tade, rhal kade s kym, to je zaklad uspechu...
inzerat je blbost..my sme raz sice dali inzerat ze pradavame PA a ozval sa nam spevak :) bolo to docela fajn, ale nakoniec sme sa nejako nezhodli...zakladom dobrej kapely su aj dobre vztahy, musis si s tymi ludmi sediet, inak sa spolupracuje tazko
Zaznamenané
lacrosse
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2743



« Odpoveď #29 kedy: 13. Marec , 2009, 15:19:02 »

bicie hram, ale nemam ich doma. basa... mam doma gitaru, a chcem sa venovat gitare. a vravim mam 15 cestovat do hlohovca je premna uplne nerealne
nas mladych dobrych je malo...necakaj ze si najdes dobru kapelu s rovesnikmi...ja mam 1ť a spevak v mojej kapele 27...zalezi len od ostatnych spolukapelnikov ci to budu tolerovat alebo nie
Zaznamenané

www.myspace.com/adamnoska

www.mkmb.sk/adamnoska
fender stratocaster,greco les paul standart 77, EVH5150 lll, EVH5150 4x12, ehx small clone, vintage cry baby
Strán: 1 [2] 3 4 ... 9 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.066 sekund, 22 otázok.