Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
27. Apríl , 2024, 12:46:32
Strán: [1] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: E-MU a StereoMix / What you hear (Problem so zvukovkou)  (Prečítané 1372 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Jeli
nováčik
*
Príspevkov: 30


« kedy: 17. Marec , 2009, 13:42:25 »

Ahojte prosim vas mam taky problem a neviem co stym, ked chcem nahravat z plochy co robim programami(ako camstudio,camtasia atd) tak mi ide nahravat iba mike ale nie to co ide z bedni, jedne z programov ked robil test mi napisal toto:

Recording from internal source not available or could not be detected!

Choose another Audio Input or another Audio Source from the list above. The audio input called Stereo Mix, Wave Out or What you Hear usually indicates that recording is available.

Zvukovkumam E-mu 1212m ...nic som tamneprenastavoval...proste mi to nechce zobrat.( a robim tutorialy na youtube kde vysvetlujem ako robit hudbu a je to dost potrebne aby to hralo..dakujem za odpoved.)
« Posledná zmena: 17. Marec , 2009, 15:08:30 od Martinlm » Zaznamenané
o:-:rek
Hosť
« Odpoveď #1 kedy: 17. Marec , 2009, 13:47:12 »

Ahojte prosim vas mam taky problem a neviem co stym, ked chcem nahravat z lpochy co robim programami tak mi ide nahravat iba mike ale nie to co ide z bedni, jedne z programov ked robil test mi napisal toto:

Recording from internal source not available or could not be detected!

Choose another Audio Input or another Audio Source from the list above. The audio input called Stereo Mix, Wave Out or What you Hear usually indicates that recording is available.

Zvukovkumam E-mu 1212m ...nic som tamneprenastavoval...proste mi to nechce zobrat.( a robim tutorialy na youtube kde vysvetlujem ako robit hudbu a je to dost potrebne aby to hralo..dakujem za odpoved.)

skus trosku preformulovat tu prvu vetu do zmysluplnejsieho tvaru staci kratko a vystizne ... kedy ti nenahrava ? alebo co ti nenahrava ? a co s mikrofonom ? alebo mozno len ja som nechapavy

ale podla toho chyboveho hlasenia mas zvolit iny vstup alebo zdroj zvuku ...
Zaznamenané
Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #2 kedy: 17. Marec , 2009, 15:02:49 »

Ta otazka je polozena dobre a zrozumitelne.

Jeli, nie som si isty, ci s tou kartou vies nahrat "What you hear" v lubovolnej aplikacii. Mam 1616 a robim to tak, ze si WAVE vyroutujem do nejakeho ASIO vstupu a ten nahravam. No a preco by sa tam nedal vyroutovat aj ASIO vystup z Cubase.

Ale z ASIO ti to asi tie video programy nenahraju.

A druha vec je pustat z Cubase nieco cez ASIO a v dalsom Cubase to cez ASIO nahravat, to asi ani nie je mozne.

Skus kabel z Line-out do Line-in Bavím sa skvele Ale to by si nic nepocul.

Takze ako dlhorocny (pravdupovediac rocny Bavím sa skvele) vlastnik podobnej karty nevidim ziadne dobre riesenie, ale nikdy som nic podobne nepotreboval.

Ak ti niekde pomozu, tak tu. To je skoro oficialne E-MU support forum: http://www.productionforums.com/viewforum.php?f=4

____________

Alebo - pusti si Cubase a daj mu WaveOut. WAVE si vyroutuj do nejakeho ASIO vstupu. Pusti dalsi Cubase s ASIO a tam to nahravaj aj s mikrofonom.
____________

Nazov temy katastrofa.
« Posledná zmena: 17. Marec , 2009, 15:08:07 od Martinlm » Zaznamenané

Jeli
nováčik
*
Príspevkov: 30


« Odpoveď #3 kedy: 18. Marec , 2009, 15:31:26 »

takze problem vyrieseny a odpoved najdete tu:  http://www.productionforums.com/viewtopic.php?f=4&t=10250&sid=3024342b4174579a3dbaedc9b2547f43
Zaznamenané
Strán: [1] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.087 sekund, 22 otázok.