Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
02. Máj , 2024, 10:25:52
Strán: [1] 2 3 4 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Jolana Diamant  (Prečítané 16994 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
B.B.Kingblues
nováčik
*
Príspevkov: 29



« kedy: 19. Marec , 2009, 22:37:55 »

Ma niekto skusenosti z náhradou snímačov na Jolane Diamant hm poradte,dajte tip budem rád za všetko  dakujem.
Zaznamenané
MMM
Hosť
« Odpoveď #1 kedy: 19. Marec , 2009, 22:39:36 »

Skor by si mal vymenit gitau, neoplati sa do toho strkat peniaze.
Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #2 kedy: 19. Marec , 2009, 23:39:21 »

Ma niekto skusenosti z náhradou snímačov na Jolane Diamant hm poradte,dajte tip budem rád za všetko  dakujem.
kamarat splasil davnejsie diamantku bez snimacov, vtedy som mu poradil nejake uplne najlacnejsie, co sa dali zohnat na sollerguitars.com, tebe poradim to iste alebo hocake ine najlacnejsie noname snimace ake zozenies, mozno sa najde nejaky dobrak, komu sa doma zbytocne valaju po upgrade nejake noname snimace a dal by ich za symbolicku cenu, pripadne daroval.. neoplati sa do toho vrazat prachy..
« Posledná zmena: 19. Marec , 2009, 23:40:01 od styrioci » Zaznamenané
o:-:rek
Hosť
« Odpoveď #3 kedy: 20. Marec , 2009, 00:22:13 »

treba tu jolanu rozbit pri krku a na tele mozes rezat cibulu ako to kedysi robil gitarista z Vidieku alebo potom si zozen niekoho kto ma doma Jolanu a daj ten snimac nevrazaj do toho ani korunu ona sa ti neodvdaci tomu ver  Nezahrávaj sa
Zaznamenané
atheysm
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 384


LEBO JA SOM koko*t


« Odpoveď #4 kedy: 20. Marec , 2009, 10:49:50 »

mam doma jeden hambač z Yamahy RGX ak by si chcel...(a coskoro uz asi aj 2)
Zaznamenané
atheysm
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 384


LEBO JA SOM koko*t


« Odpoveď #5 kedy: 20. Marec , 2009, 10:53:00 »

treba tu jolanu rozbit pri krku a na tele mozes rezat cibulu ako to kedysi robil gitarista z Vidieku alebo potom si zozen niekoho kto ma doma Jolanu a daj ten snimac nevrazaj do toho ani korunu ona sa ti neodvdaci tomu ver  Nezahrávaj sa
Tak tomu sa vazne hovori ucta ku gitare...ci ta gitara stoji 1000 korun alebo 100 000 korun stale je to hudbony nastroj a treba si ho tak isto vazit...keby sa dostanem do krizovej situacie je mi aj gitara za 1000 korun dobra...a jak...Takze to co spravil henten doslova chrapun z vidieku u mna klesol na minimum ako muzikant a tak isto vsetci co takto uvazuju Neser ma!
Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #6 kedy: 20. Marec , 2009, 10:58:35 »

Tak tomu sa vazne hovori ucta ku gitare...ci ta gitara stoji 1000 korun alebo 100 000 korun stale je to hudbony nastroj a treba si ho tak isto vazit...
Ano, aj staru EMBEcku si treba vazit, sak je to jedno, ze to pomaly nenastartujes, vsak ?  Žmurk
Zaznamenané

much
stály hosť
*****
Príspevkov: 762



« Odpoveď #7 kedy: 20. Marec , 2009, 11:00:37 »

Ano, aj staru EMBEcku si treba vazit, sak je to jedno, ze to pomaly nenastartujes, vsak ?  Žmurk

ale ake srotovne za nu dostanes Žmurk
Zaznamenané
B.B.Kingblues
nováčik
*
Príspevkov: 29



« Odpoveď #8 kedy: 20. Marec , 2009, 11:27:59 »

No dakujem za radi "" Jo odborníci ti sa hned poznaju "" mne nezaleži na cene SNÍMAČOV ale na zvuku myslíte si že nejaký Ibanez atd maju lepšie prevedenie hm asi nie ide o zachovanie nástroja nie o demoláciu oki!!!!!!!!!!!!!!!


* P3200872.JPG (130.69 KB, 400x300 - prehliadnuté 4684 krát.)
Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #9 kedy: 20. Marec , 2009, 11:30:12 »

No dakujem za radi "" Jo odborníci ti sa hned poznaju "" mne nezaleži na cene SNÍMAČOV ale na zvuku myslíte si že nejaký Ibanez atd maju lepšie prevedenie hm asi nie ide o zachovanie nástroja nie o demoláciu oki!!!!!!!!!!!!!!!
ked to hra, tak kasli na to..zbytocna akakolvek investicia, pokial nemas nejaku specialnu uchylku na diamantky.. eurace radsej odloz do prasiatka na lepsi nastroj  Žmurk
Zaznamenané
atheysm
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 384


LEBO JA SOM koko*t


« Odpoveď #10 kedy: 20. Marec , 2009, 11:36:02 »

co je podla teba lepsi nastroj?mozno podla neho je ta jolana pre neho najcennejsia...Pane boze ja mam staru dodrbanu yamahu 9 rocnu po bratovi ale ja dodnes budem tvrdit ze som este nic lepsie v ruke nedrzal a to mi uz dost gitar preslo cez ruky...a drzal som aj fender za 50 000 a drzal som aj Gibson za 60 000 ani na jednej z nich sa mi nehralo tak dobre ako na mojej starej dodrbkanej yamahe...tak isto ako si on vazi svoju jolanu a chce jej len vymenit snimace a pytal sa Vas kde by mohol zohnat hambace a vy mu len hovorite aby ju zosrotoval a rozdrbal a ze to nema cenu taky des...Skor ako mi zacnete na toto odpisovat ktora gitara je lepsia alebo prirovnavat k embecke tak radsej ani nic nepiste....Apropo ta jolana je vazne pekna.velmi sa mi paci:)
« Posledná zmena: 20. Marec , 2009, 11:36:57 od atheysm » Zaznamenané
Rišo
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 538


Human


« Odpoveď #11 kedy: 20. Marec , 2009, 11:41:29 »

Ma niekto skusenosti z náhradou snímačov na Jolane Diamant hm poradte,dajte tip budem rád za všetko  dakujem.
Rozjeb ju niekomu o hlavu.
Zaznamenané
B.B.Kingblues
nováčik
*
Príspevkov: 29



« Odpoveď #12 kedy: 20. Marec , 2009, 11:47:45 »

Mám doma Fender Stratocaster,Gibson SG,Syrinx,Gibson ES -335,a niekolko akustik,pokial mi tu radíte aby som ju zlikvidoval tak ste fakt dobrý muzikanti,ono je lepšie hrat ako diskutovat že páni odborníci.Ja hrajem na gitari od svojich 6 rokov držal som v rukách dost gitár ale mne nezáleží aká je cena,značka,profit,prestíž a pod ale ako sa mi na nej hraje videl som na koncertoch kde som hral vela "muzikantov "z drahými nástrojmi rečmi ako svet ale ako spustily hm niektorý slovo "ladenie" asi nikdy nepočuly, takže pokial máš aj doma strata za 40 000 tak by tomu mal aj výkon zodpovedat hm.Moja prvá gitara je práve táto mne ju otec kupil ked som mal 7 rokov a nehodlám sa jej len tak vzdat.Ukáž ty čo máš doma pán muzikant xixixixi.
Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #13 kedy: 20. Marec , 2009, 11:50:12 »

co je podla teba lepsi nastroj?mozno podla neho je ta jolana pre neho najcennejsia...Pane boze ja mam staru dodrbanu yamahu 9 rocnu po bratovi ale ja dodnes budem tvrdit ze som este nic lepsie v ruke nedrzal a to mi uz dost gitar preslo cez ruky...a drzal som aj fender za 50 000 a drzal som aj Gibson za 60 000 ani na jednej z nich sa mi nehralo tak dobre ako na mojej starej dodrbkanej yamahe...tak isto ako si on vazi svoju jolanu a chce jej len vymenit snimace a pytal sa Vas kde by mohol zohnat hambace a vy mu len hovorite aby ju zosrotoval a rozdrbal a ze to nema cenu taky des...Skor ako mi zacnete na toto odpisovat ktora gitara je lepsia alebo prirovnavat k embecke tak radsej ani nic nepiste....Apropo ta jolana je vazne pekna.velmi sa mi paci:)
na par diamantkach som hral a dovolim si tvrdit to, co som napisal. pokial je v hratelnom stave, da sa nastavit a lezie zo snimacov nejaky pocuvatelny  signal, tak je zbytocne do nej investovat, pokial nema uchylku specialne pre tu diamantku. kebyze chcel seriozny upgrade, tak okrem snimacov by to potrebovalo vymenit komplet elektriku, vymenit ten prapodivny HW, co tam je, osadit seriozny nulty prazec, mozno preprazcovat..zvukovo zalezi kus od kusu, ale ani ten lepsi kus IMO nie je zvukovo ziaden zazrak. ked si zratas investicie aj pri pouziti toho najlacnejsieho materialu, tak ta suma zrejme prekroci sucasnu realnu hodnotu takejto gitary a to uz by som radsej investoval peniaze do serioznej gitary, sice lowendovej, ale pri spravnom vybere urcite lepsie hrajucou, znejucou, pohodlnejsou a materialovo aj spracovanim na vyssej urovni  Zdravíčko
« Posledná zmena: 20. Marec , 2009, 11:55:36 od styrioci » Zaznamenané
homar
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3635



« Odpoveď #14 kedy: 20. Marec , 2009, 11:55:08 »

Rozjeb ju niekomu o hlavu.
suhlasim, pri Jolanach, SXkach a Behringer gitarach je to jediny sposob...
Zaznamenané

Fender Stratocaster, Epiphone Les Paul Standard
Marshall JCM 900 MkIII, Marshall 1960B Lead
TC-Electronic Nova System
Strán: [1] 2 3 4 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.079 sekund, 22 otázok.