Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
29. Apríl , 2024, 11:42:34
Strán: [1] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: pomoc s kúpou gitary  (Prečítané 970 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
mat3j
okukávač

Príspevkov: 2


« kedy: 15. Október , 2012, 16:24:15 »

Zdravím, chcel by som si kúpiť novú gitaru, doteraz som chodil na zuš 7 rokov, tam som hral na španielke všelijaké vybrnkavačky, teraz však hrajem skôr také moderné pesničky, a chcel by som si kúpiť novú gitaru ... odporúčali by ste akustickú alebo elektro akustickú ? čo sa týka elektroakustiky, tak by som chcel túto http://muziker.sk/elektroakusticke-gitary/6-strunove-elektroakusticke-gitary/pasadena_agce-2-sb.html a aké kombo k nemu ? bolo by dobré aj marshall ms-4 ? ďakujem za odpoved :)
Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #1 kedy: 15. Október , 2012, 16:31:04 »

Vacsina akustik vratane elektroakustik do cca 1000 €, co som skusal stali za picu makovu. Bud to hralo dobre, ale nehralo sa pohodlne, alebo naopak. Tak som si kupil Crafter CT 120 a prešťala aj drahe akustiky, co sa tyka snimaneho zvuku cez piezo. Hra sa na tom vyborne, skoro jak na elektrike, vyhravky vo vyssich polohach bez jedineho problemu. V studiu vyskusane, plne sa postavim za nu v porovnani so vseliakymi Takaminkami, Ibanezkami a pod. gitarkami.

Ukazka:

Kazdopadne odporucam vyskusat. Uz som tuto gitaru spominal v nejakej teme.
Zaznamenané

mat3j
okukávač

Príspevkov: 2


« Odpoveď #2 kedy: 15. Október , 2012, 20:51:07 »

díký, mohol by mi niekto ešte poradiť ? hlavne ma zaujíma tá gitara a či to kombo k tomu môže byť :)
Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #3 kedy: 16. Október , 2012, 06:36:51 »

bolo by dobré aj marshall ms-4 ?
hento je jednak blbost a za druhe na elektricku gitaru.

a na co ti bude kombo k akustike? na doma? lebo hento babykombo ine vyuzitie mat ani nebude. na doma si kupovat kombo na akustiku je zbytocnost. v podstate aj elektroakustiku, pokial ju nechces nahravat napriamo cez piezo
Zaznamenané
Strán: [1] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.05 sekund, 23 otázok.