Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
28. Apríl , 2024, 21:47:43
Strán: 1 2 [Všetko] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Waltari  (Prečítané 6782 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Yaro
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 692



WWW
« kedy: 24. Marec , 2009, 15:05:14 »

Hovori vam nieco tato Finska kapela? Celkom su sikovni, mne sa osobne paci najviac album Yeah, Yeah, Die, Die, Die. Skĺbili tu niekolko stýlov dokopy: Metal z orchestrom, opernym spevom, repom  Som metlak a detovym revom a aby toho nebolo malo je tu cast, kde by si na svoje prili ludia co maju radi dance, ci ako sa tomu nadava.  Som za vodou kámo
Zaznamenané

Mesa Boogie Mark V head, 4x12 MB Rectifier, Fender Custom Shop Deluxe Tele, B.C.Rich Exclusive, Warwick Thumb Bolt On 5 string
jaywalker
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1531



WWW
« Odpoveď #1 kedy: 24. Marec , 2009, 15:09:42 »

Boli v bratislave asi pred 10mi rokmi na sedem fest . Zaujimave veci hrali, super chalani, kupil som par CD od nich.
Zaznamenané

Pawn shop junker collector freak, cheapy loving trash wielding finger speaking player unleashed
much
stály hosť
*****
Príspevkov: 762



« Odpoveď #2 kedy: 24. Marec , 2009, 15:49:35 »

to yeah yeah, die die som pocuval asi pred 6 rokmi, vtedy sa mi to strasne pacilo, teraz neviem co by som na to povedal. Ale ten rap tam bol uzasny a do toho ten operny refren:)
Zaznamenané
Yaro
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 692



WWW
« Odpoveď #3 kedy: 24. Marec , 2009, 16:30:14 »

to yeah yeah, die die som pocuval asi pred 6 rokmi, vtedy sa mi to strasne pacilo, teraz neviem co by som na to povedal. Ale ten rap tam bol uzasny a do toho ten operny refren:)
Ano je to starsi album, ja na nom ficim tiez uz nejakych 10 rokov, nie ze by som si to pustal kazdy den, ale ked sa k tomu po dlhsom case vraciam vzdy mi to znova a znova nieco da. Mne sa velmi paci, ten synfonicky uvod a ako ma vzdy prekvapi ta nabustrovana gitara Bavím sa skvele
Inak maju kazdy album trochu iny, ani ten posledny nie je zly.
« Posledná zmena: 24. Marec , 2009, 16:34:01 od Yaro » Zaznamenané

Mesa Boogie Mark V head, 4x12 MB Rectifier, Fender Custom Shop Deluxe Tele, B.C.Rich Exclusive, Warwick Thumb Bolt On 5 string
much
stály hosť
*****
Príspevkov: 762



« Odpoveď #4 kedy: 24. Marec , 2009, 16:44:03 »

ma vzdy prekvapi ta nabustrovana gitara Bavím sa skvele

heeej jasne  ha ha ha aj mna...teraz sa mi to uplne vybavilo, strasne dlho som to nepocul...musim to niekde vyhrabat urcite to mam niekde na cd-cku :)
Zaznamenané
Slayer24
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 355


Fuck art, let's kill!!!


« Odpoveď #5 kedy: 24. Marec , 2009, 17:20:36 »

páčia sa mi asi dva tri songy možno ja jeden album celý ale neviem isto povedať dlho som nepočúval... v kompe ešte mám zopár albumov lebo niekto to chcel z dákeho fóra... je to strašne zaujímavé  Žmurk
Zaznamenané
cubaka
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 456



WWW
« Odpoveď #6 kedy: 24. Marec , 2009, 17:39:43 »

mam album release date + nejake dvd, release date je vyborny album, na tom dvd ja koncert + death metal opera
Zaznamenané

Yaro
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 692



WWW
« Odpoveď #7 kedy: 26. Marec , 2009, 12:25:24 »

mam album release date + nejake dvd, release date je vyborny album, na tom dvd ja koncert + death metal opera
Ano aj ten je vyborny. Ja som si akurat predvcerom povedal, ze si ho ale nesmiem pustat bezprostredne po Dreame.  Nezahrávaj sa
Zaznamenané

Mesa Boogie Mark V head, 4x12 MB Rectifier, Fender Custom Shop Deluxe Tele, B.C.Rich Exclusive, Warwick Thumb Bolt On 5 string
cubaka
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 456



WWW
« Odpoveď #8 kedy: 26. Marec , 2009, 12:34:34 »

 Bavím sa skvele Na zdravie!
Zaznamenané

vojco
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 305


Treba hrať hrať hrať


« Odpoveď #9 kedy: 27. Marec , 2009, 10:53:15 »

album Yeah, Yeah, Die, Die, Die. 
Waltari ma tymto albumom kedysi dostali do kolien aj po 10 rokoch je to slusny album,sucastnu tvorbu uz nesledujem Smútim
Zaznamenané

Mesa/Boogie čo iné a možno že aj oné
kuker
stály hosť
*****
Príspevkov: 885



« Odpoveď #10 kedy: 27. Marec , 2009, 10:54:51 »

jasne!! Roope Latvala!!!! perfektna kapelka..
Zaznamenané
spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4851



WWW
« Odpoveď #11 kedy: 20. August , 2009, 20:23:49 »

Prave som dopozeral Therion, co nahral lajvko v Miskolci so symfonickym orchestrom a zborom a napadla ma jedna vec, ktora ma napada vzdy po takom koncerte. Waltari urobili so svojou Death Symphony in Deep C zatial stale najlepsi prienik medzi metalom a symfonickou hudbou... absolutny nekropromisny umelecky narez... ziadna Metallica, ziadny Nightwish alebo Therion. Stari dobri Waltari su stale Nr. 1.

PS: Moja zenuska povazuje tu symfoniu za najlepsi metalovy album, co pocula. A chudera ich musi pri mne vypocut dost vela. Neznasa hlasnu hudbu a najradsej ma klavirne etudy od Debussyho  Na zdravie!

Takze, kto ste to este nepoculi, je najvyssi cas si doplnit rezervy.
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
Yaro
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 692



WWW
« Odpoveď #12 kedy: 20. August , 2009, 21:04:12 »

Suhlas, skoda len ze uz nic podobne znovu neurobili. Dal by som si po tych rokoch uz aj druhy diel  Žmurk
Zaznamenané

Mesa Boogie Mark V head, 4x12 MB Rectifier, Fender Custom Shop Deluxe Tele, B.C.Rich Exclusive, Warwick Thumb Bolt On 5 string
tarquin
stály hosť
*****
Príspevkov: 815



« Odpoveď #13 kedy: 24. September , 2009, 19:54:45 »

ktore albumy od nich za nieco stoja? zatial Back to persepolis a channel nordica su dost zle  Bleee
co daval spyros ukazku to je z ktoreho albumu?
Zaznamenané

spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4851



WWW
« Odpoveď #14 kedy: 25. September , 2009, 08:31:45 »

ktore albumy od nich za nieco stoja? zatial Back to persepolis a channel nordica su dost zle  Bleee
co daval spyros ukazku to je z ktoreho albumu?

Ved tam mas ten album 5 minut v kuse zobrazeny!!! To je ta symfonia. Z normalnych albumov sa mi najviac paci So Fine!

Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
tarquin
stály hosť
*****
Príspevkov: 815



« Odpoveď #15 kedy: 25. September , 2009, 12:09:51 »

 Bavím sa skvele aha uz vidim a uz aj pocuvam.
Zaznamenané

Yaro
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 692



WWW
« Odpoveď #16 kedy: 31. December , 2009, 00:39:18 »

Nový album od Waltari - Below Zero. Co na to poviete? Prave som sa k nemu dostal a vypekám prvú piesen. Slušnééééé  Na zdravie!

Jedno reprezentačné videjko z tejto placky
« Posledná zmena: 31. Marec , 2010, 11:53:40 od Yaro » Zaznamenané

Mesa Boogie Mark V head, 4x12 MB Rectifier, Fender Custom Shop Deluxe Tele, B.C.Rich Exclusive, Warwick Thumb Bolt On 5 string
Strán: 1 2 [Všetko] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.073 sekund, 22 otázok.