Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
30. Apríl , 2024, 02:48:34
Strán: 1 [2]  Všetko |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: skusenosti so servisom elektrických gitár na slovensku  (Prečítané 3860 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Zeonoid
okukávač

Príspevkov: 3


« Odpoveď #15 kedy: 30. Január , 2010, 20:05:15 »

Igor Keller -super
Igor Keller kdesi od nitry mi totalne dokatoval moju niekedy nadhernu yamahu sg. takze ruky prec od tohto gitarara
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #16 kedy: 30. Január , 2010, 20:16:12 »

dokatoval akym sposobom a kedy? lebo tuto z fora k nemu nosime veci asi 10 ludia minimalne a zatial mame len a len dobre skusenosti.. dnes som sa vratil z kralovho brodu zas s tym ze som mu tam nastroj nechal a videl som uz pekne dreva na stavbu mojej gitary..  opakujem, zatial sa nikto nikdy nestazoval :)
ak chces spravit dobru vec posli 1 euro na adresu uvedenu v mojom podpise ide to na zachranu deti z azie, vdaka
« Posledná zmena: 30. Január , 2010, 20:19:23 od kaolko » Zaznamenané

Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #17 kedy: 30. Január , 2010, 20:20:46 »

dokatoval akym sposobom a kedy? lebo tuto z fora k nemu nosime veci asi 10 ludia minimalne a zatial mame len a len dobre skusenosti.. dnes som sa vratil z kralovho brodu zas s tym ze som mu tam nastroj nechal a videl som uz pekne dreva na stavbu mojej gitary..  opakujem, zatial sa nikto nikdy nestazoval :)
ak chces spravit dobru vec posli 1 euro na adresu uvedenu v mojom podpise ide to na zachranu deti z azie, vdaka
Bavím sa skvele Bavím sa skvele

Ano, aj ja som spokojny s Karo... ehm.. s Igorom ! :)
Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #18 kedy: 31. Január , 2010, 10:28:16 »

Igor Keller kdesi od nitry mi totalne dokatoval moju niekedy nadhernu yamahu sg. takze ruky prec od tohto gitarara


rozvin to. Igor tu ma doveru mnohych ludi, takze ak mas inu skusenost, je spravne na nu poukazat, ale chce to viac, ako "mi totalne dokatoval moju niekedy nadhernu yamahu sg" od pre nas zatial neznameho prispievatela  Na zdravie!
Zaznamenané
filip
okukávač

Príspevkov: 2


« Odpoveď #19 kedy: 16. Február , 2010, 20:53:37 »

Ja som si dal kedysi u p. Kellera opravovat jednu specificku zavadu na mojej predoslej gitare, bola to Ibanez RG 470 MIJ s ibanezackym floyd roseom a v podstate sa mi stale uvolnoval srobik, ktory je na konci puzdra v ktorom je pichnuta paka, uz som bol uplne zufaly, lebo som si tu gitaru kupil na pakove blaznenie ala vai a paka bola stale vyvaklana, nepouzitelna a ked som oslovil inych majstrov v zapadnom kraji, nemali moc cas a volu sa tomu venovat. Neviem ako, ale problem bol odstraneny relativne rychlo a lacno, uz si nepamatam presne za kolko. Po gitaru som prisiel s kamaratom, ktory si zobral so sebou svoj americky strat, kde sa mu podarilo ulomit paku a p. Keller mu ten ulomok z tremola na pockanie vytiahol. Potom sme isli este na 5 minut na pivo, takze celkovo mam velmi pozitivnu skusenost a velmi tazko si viem predstavit, ze by niekto tak skuseny dokatoval niekomu gitaru, aj ked aj majster sa utne...Pristup bol ale velmi fajn.
Zaznamenané
Strán: 1 [2]  Všetko |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.044 sekund, 22 otázok.