Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
29. Apríl , 2024, 00:25:55
Strán: [1] 2 3 ... 7 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Buro sa konečne dočkal  (Prečítané 22610 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
buro
stály hosť
*****
Príspevkov: 754


http://sk-sk.facebook.com/people/Maros-Jurina/1544


WWW
« kedy: 26. Marec , 2009, 19:06:11 »

Zdravím. Tak konečne možem to tejto témy prispieť aj ja  Na zdravie! Akotak som dal dokopy svoj aparát, teda aspoň jeho základ ,keďže mám v pláne dokúpiť ešte nejaké pedále (Maxon OD808, MXR Carbon Copy & Boss TU2), ale to až neskôr.
Predtým som mal kombo Line6 Spider II - bolo ok,avšak kým som nezistil aký je to pocit keď hrá človek na celolampe. A tak som ho predal a zháňal peniaze na aparát a v podstate aj aparát samotný. V pláne som mal kúpiť Peavey 5150/6505 avšak dostal som ponuku na M/B Single recto za podobnú sumu, tak som ju využil. Tu je foto mojej terajšej "zostavy". Gitare Kellyne by som po lete chcel dokúpiť sestru Schecteru ,alebo brata LesPaula , ale to je ešte vo hviezdach  Na zdravie! 

Existujú aj lepšie zostavy/ampy ,avšak mne tento stačí.
Gitare Kellyne by som po lete chcel dokúpiť sestru Schecteru ,alebo brata LesPaula , ale to je ešte vo hviezdach  Na zdravie! 
« Posledná zmena: 26. Marec , 2009, 22:32:39 od buro » Zaznamenané

Schecter C7 Hellraiser, Sterling by MM JP70, Ibanez MTM2 - Dunlop DB Wah - JTamps screamer - Korg Pitchblack - BOSS NS2 - Peavey 6505 - MXR Carbon Copy - HB 2x12
the rocker
Hosť
« Odpoveď #1 kedy: 26. Marec , 2009, 19:09:53 »

Paradicka,

Fajny apec, gratulujem, nech ti sluzi a nech si spokojny.

 Na zdravie!
Zaznamenané
Sammko
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 625


muck :-*


« Odpoveď #2 kedy: 26. Marec , 2009, 19:40:59 »

jaknic extra ... ja by som za taky amp aj psa predal .....ale nemozem . gratulujem nech ti bavi  Zdravíčko
Zaznamenané

buro
stály hosť
*****
Príspevkov: 754


http://sk-sk.facebook.com/people/Maros-Jurina/1544


WWW
« Odpoveď #3 kedy: 26. Marec , 2009, 19:49:52 »

Vdaka chlapi  Na zdravie!
To nič extra som mal namysli ,že sa nejedná o nejakú raritu ,resp. neobvyklý aparát. Veľmi si ho vážim a poctivo ho nosím po každej skúške domov  ha ha ha Ale tak sú na tomto fóre aj uživatelia s lepšimi mašinami  Zdravíčko preto som to tak napísal
Zaznamenané

Schecter C7 Hellraiser, Sterling by MM JP70, Ibanez MTM2 - Dunlop DB Wah - JTamps screamer - Korg Pitchblack - BOSS NS2 - Peavey 6505 - MXR Carbon Copy - HB 2x12
Krtko
*** BACHAR ***
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2659


« Odpoveď #4 kedy: 26. Marec , 2009, 20:00:06 »

ja by som tiez bral radsej single ako 5150, podla mna si sa dobre rozhodol, ta bedna je s V30? a som zvedavy dokedy ta bude bavit si ju trepat zo skusky domov, ani to nie je velmi zdrave, vies, caste otrasy a tak  Popiskujem si
Zaznamenané
buro
stály hosť
*****
Príspevkov: 754


http://sk-sk.facebook.com/people/Maros-Jurina/1544


WWW
« Odpoveď #5 kedy: 26. Marec , 2009, 20:13:31 »

ee ten box je klasicky 1960B , mozno niekedy v buducnosti bude origos Mesa ,ale zatial stačí. No tak zatial ju nosím lebo tam kde mame skúšobnu je v takomto chladnom období minimum ľudí , takže ak by nahodou chcel niekto kradnúť tak ... a takisto je to koli tomu že cez týždeň som v KE a doma len na výkendy pričom neskúšame každý výkend. Čakal som na ňu dosť dlho a keď si spomeniem ako som na ňu zohnal prachy tak by ma asi porazilo keby mi ju niekto u.ebal alebo s ňou niekto niečo spravil - ide o US verziu a nerád bysom aby to išiel nejaky technický typ zapojil do našej siete  Bavím sa skvele
Zaznamenané

Schecter C7 Hellraiser, Sterling by MM JP70, Ibanez MTM2 - Dunlop DB Wah - JTamps screamer - Korg Pitchblack - BOSS NS2 - Peavey 6505 - MXR Carbon Copy - HB 2x12
Locksmith
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3186



« Odpoveď #6 kedy: 26. Marec , 2009, 20:13:35 »

vlacit to na kazdu skusku by som urcite dlho nevydrzal. ale gratulujem:)
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #7 kedy: 26. Marec , 2009, 22:12:36 »

...
Viem že to nieje nič extra ,ale zatiaľ mi to stačí...

zaujimave sledovat, ako sa medzigeneracne menia u ludi hodnoty. mas aparat drahy jak cert, ale nie je extra... aspon ze Ti zatial staci  Žmurk prepac, neber to osobne - mozno som sa strasne sekol a ty hras normalne bezne vela muziky na vaznej urovni - ja som sa iba tak nahlas zamyslel  Na zdravie!

a ze kriza - tolko drahych profi fasa aparatov tu na fore je, az sa jeden cuduje :) potom nerozumiem tym temam, kde sa chodi plakat, ako je to biedne s gitarovou hudbou a rockom a metalom, a specialne na Slovensku... hovno tam - ked vidim tolko dobrych aparatov a predstavim s k nim tolko mladych dravych sikovnych gitaristov, tak som kludny :)

Buro - fakt nie osobne - blahozelam Ti hlavne k tomu dobremu pocitu, co teraz prezivas :)  Na zdravie!

« Posledná zmena: 26. Marec , 2009, 22:13:32 od rastis » Zaznamenané
udry
Hosť
« Odpoveď #8 kedy: 26. Marec , 2009, 22:24:46 »

ked vidim tolko dobrych aparatov a predstavim s k nim tolko mladych dravych sikovnych gitaristov, tak som kludny :)




Že,človek by si až myslel,že slovensko je zaplavene gitarovymi skupinami hrajucimi každy den v dakom klube daku echtovu muziku,že je až problem si vybrat,kde íst.A realita je taka,že všetko je zalezene v pivniciach,garažach a obyvačkach.Ale.čo už,každy rieši len aparat aby bol čo najznačkovejší. A pritom rastis,ty to až tak neriešiš,hraš si s kapelou ,nahravaš,proste žiješ hudbou a tak by to malo byt./teda aspon si myslim,sice viem,že zas odpišeš niečo intelektualne,ale neva Bavím sa skvele /
Zaznamenané
buro
stály hosť
*****
Príspevkov: 754


http://sk-sk.facebook.com/people/Maros-Jurina/1544


WWW
« Odpoveď #9 kedy: 26. Marec , 2009, 22:30:48 »

uz som raz na to reagoval , ze ako som to myslel. Ak by pre mna tento aparát bol "nič moc" tak nanho nečakám viac ako 6 mesiacov a netrepem sa poň do nejakej dediny vzdialenej 150km od Prahy kde pomaly ani neidu autobusy a potom sa s nim nevlacim 4 hodiny po Vaclavaku  Bavím sa skvele Tento aparat budem menit akurat ked sa budem hudbou živiť, resp budem mat dostatocny finančný príjem aby som si takéto veci mohol dovoliť,alebo naopak ak budem v takej finančnej kríze,že ho budem musieť predať. Takže opakujem , napísal som to len preto lebo viem že su na tomto fóre uživatelia ktorí majú aj lepšie aparáty (dual , roadking , VHT , myslim ze tu niekto mal Diezel... ) .
Ale radsej si upravím ten prvý príspevok ,lebo ako sa naň dívam, tak mi dochádza ze kebyze to citam po niekom tak nanho asi tiez reagujem podobne Na zdravie! A ak by som ho nemal možnosť mať za necelých 1100 dolarov tak sa k nemu tak skoro určite nedostanem  Popiskujem si
Rastis - nemaš sa za čo ospravedlňovať  Žmurk
Zaznamenané

Schecter C7 Hellraiser, Sterling by MM JP70, Ibanez MTM2 - Dunlop DB Wah - JTamps screamer - Korg Pitchblack - BOSS NS2 - Peavey 6505 - MXR Carbon Copy - HB 2x12
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #10 kedy: 26. Marec , 2009, 22:31:15 »

...teda aspon si myslim,sice viem,že zas odpišeš niečo intelektualne,ale neva Bavím sa skvele /

ale nie, tak to proste je - som dokonalost sama   Zdravíčko

(boze, zase o 5 neprajnikov viac som si prave spravil  No hanbím sa..)
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #11 kedy: 26. Marec , 2009, 22:34:13 »

uz som raz na to reagoval , ze ako som to myslel. Ak by pre mna tento aparát bol "nič moc" tak nanho nečakám viac ako 6 mesiacov a netrepem sa poň do nejakej dediny vzdialenej 150km od Prahy kde pomaly ani neidu autobusy a potom sa s nim nevlacim 4 hodiny po Vaclavaku  Bavím sa skvele Tento aparat budem menit akurat ked sa budem hudbou živiť, resp budem mat dostatocny finančný príjem aby som si takéto veci mohol dovoliť,alebo naopak ak budem v takej finančnej kríze,že ho budem musieť predať. Takže opakujem , napísal som to len preto lebo viem že su na tomto fóre uživatelia ktorí majú aj lepšie aparáty (dual , roadking , VHT , myslim ze tu niekto mal Diezel... ) .
Ale radsej si upravím ten prvý príspevok ,lebo ako sa naň dívam, tak mi dochádza ze kebyze to citam po niekom tak nanho asi tiez reagujem podobne Na zdravie! A ak by som ho nemal možnosť mať za necelých 1100 dolarov tak sa k nemu tak skoro určite nedostanem  Popiskujem si
Rastis - nemaš sa za čo ospravedlňovať  Žmurk

dobre si kupil, mohlo to byt aj horsie - napriklad nejaky Marshall  Bavím sa skvele
Zaznamenané
udry
Hosť
« Odpoveď #12 kedy: 26. Marec , 2009, 22:35:19 »

Takže opakujem , napísal som to len preto lebo viem že su na tomto fóre uživatelia ktorí majú aj lepšie aparáty (dual , roadking , VHT , myslim ze tu niekto mal Diezel... ) .

To nie su lepšie aparaty. Oni su len INE  Na zdravie!
Zaznamenané
Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #13 kedy: 26. Marec , 2009, 22:37:53 »

To nie su lepšie aparaty. Oni su len INE  Na zdravie!
Presne tak, v tejto kategorii je to uz skoro jedno.
Zaznamenané

Krtko
*** BACHAR ***
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2659


« Odpoveď #14 kedy: 26. Marec , 2009, 22:43:18 »

nerozumiem tym temam, kde sa chodi plakat, ako je to biedne s gitarovou hudbou a rockom a metalom, a specialne na Slovensku... hovno tam - ked vidim tolko dobrych aparatov a predstavim s k nim tolko mladych dravych sikovnych gitaristov, tak som kludny :)

zial, je to skutocne tak ale pricinu preco scena v niektorych krajinach existuje a v niektorych nie sa mi nepodarilo odhalit, najsmutnejsie na tom je ze stojim uprostred toho "nicoho"
Zaznamenané
Strán: [1] 2 3 ... 7 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.063 sekund, 22 otázok.