Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
28. Apríl , 2024, 21:16:03
Strán: 1 [2] 3 4 ... 7 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Buro sa konečne dočkal  (Prečítané 22607 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
buro
stály hosť
*****
Príspevkov: 754


http://sk-sk.facebook.com/people/Maros-Jurina/1544


WWW
« Odpoveď #15 kedy: 26. Marec , 2009, 22:44:17 »

To nie su lepšie aparaty. Oni su len INE  Na zdravie!

Jasne , ale islo my hlavne o to ,že single recto sa dá zohnať ľahšie a lacnejšie ,ako napr. roadking alebo Diezel. Single alebo 2kanalove dualy uz mozes vidiet aj na koncerte lepsie zabehnutej kapely/resp kapely ktorá už hrá nejaký ten rok. Keď som prvýkrat videl naživo Duala tak som bol v riti , nieco neskutocne. No za posledne 2 roky som tento aparat videl na viacerých koncertoch , zatial co napr taký VHT som videl len na obrázku. Jasne ,nevyskytuje sa MB rectifier v kazdej druhej kapele na Slovensku...  Proste islo mi o to ze MB rectifiery su viac rozsirene aparaty. Ale zas som to asi blbo vysvetlil , tak ma nechytajte za slova prosim  ha ha ha
« Posledná zmena: 26. Marec , 2009, 22:47:58 od buro » Zaznamenané

Schecter C7 Hellraiser, Sterling by MM JP70, Ibanez MTM2 - Dunlop DB Wah - JTamps screamer - Korg Pitchblack - BOSS NS2 - Peavey 6505 - MXR Carbon Copy - HB 2x12
Krtko
*** BACHAR ***
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2659


« Odpoveď #16 kedy: 26. Marec , 2009, 22:47:36 »

naco by ti bola taka p*čovina ako roadking, singlac na moj vkus uplne staci; teraz ale ti uz neostava nic ine nez hrat, uz nebude vyhovaranie sa na aprat  Ja som čert..  (neber osobne)
Zaznamenané
udry
Hosť
« Odpoveď #17 kedy: 26. Marec , 2009, 22:47:47 »

zial, je to skutocne tak ale pricinu preco scena v niektorych krajinach existuje a v niektorych nie sa mi nepodarilo odhalit, najsmutnejsie na tom je ze stojim uprostred toho "nicoho"
Je to len v ludoch.Niektori pre to aby koncertovali,nahravali aj niečo urobia / vid Česko/ a niektori o tom len kecaju pri pive alebo kompe /vid Slovensko/.  P.S. Nič osobné.
Zaznamenané
zakky
Hosť
« Odpoveď #18 kedy: 26. Marec , 2009, 22:48:45 »

Je to len v ludoch.Niektori pre to aby koncertovali,nahravali aj niečo urobia / vid Česko/ a niektori o tom len kecaju pri pive alebo kompe /vid Slovensko/.  P.S. Nič osobné.

tiez si myslim, tu je akurat kazdy producent, zvukovy inzinier, alebo andergraundovy virtuoz  Bavím sa skvele
« Posledná zmena: 26. Marec , 2009, 22:50:05 od Zakky » Zaznamenané
Krtko
*** BACHAR ***
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2659


« Odpoveď #19 kedy: 26. Marec , 2009, 22:53:31 »

Je to len v ludoch.Niektori pre to aby koncertovali,nahravali aj niečo urobia / vid Česko/ a niektori o tom len kecaju pri pive alebo kompe /vid Slovensko/.  P.S. Nič osobné.

No jasne ze je to len v ludoch, ale otazka je co to je TO v ludoch. Keby to bolo len nejakou "lenivostou" na koncerty a nahravky, tak by tu boli aspon dobre kapely ktore nekoncertuju a nenahravaju, lenze nie su. Pretoze slovaci rovnako ako napriklad juhoslavcania, spaniely, cinania a neviem ki kok*ti metal jednoducho robit nevedia!
Zaznamenané
miso_kolo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3208


on neni koko*t on je retardovany


« Odpoveď #20 kedy: 26. Marec , 2009, 22:54:30 »

No jasne ze je to len v ludoch, ale otazka je co to je TO v ludoch. Keby to bolo len nejakou "lenivostou" na koncerty a nahravky, tak by tu boli aspon dobre kapely ktore nekoncertuju a nenahravaju, lenze nie su. Pretoze slovaci rovnako ako napriklad juhoslavcania, spaniely, cinania a neviem ki kok*ti metal jednoducho robit nevedia!

vsak ty mas moznost zmenit to, spas nas, zachran nas!!
Zaznamenané

stoka!
buro
stály hosť
*****
Príspevkov: 754


http://sk-sk.facebook.com/people/Maros-Jurina/1544


WWW
« Odpoveď #21 kedy: 26. Marec , 2009, 22:54:47 »

Je to len v ludoch.Niektori pre to aby koncertovali,nahravali aj niečo urobia / vid Česko/ a niektori o tom len kecaju pri pive alebo kompe /vid Slovensko/.  P.S. Nič osobné.

Toto je aj moj nazor.Aj ked neviem či som pochopil podstatu správne.  Ja som si itento aparát kupil hlavne pre seba. Neriešil som to či sa mi to oplatí,či s ami kapela rozpadne,alebo nie a pod. Všetko čo som si zarobil išlo len do gitary,alebo na vstupne na nejaký koncert. NIekto tie prachy prepije , prefajci , niekto si nakupi  znackove oblecenie , niekto tie prachy da do ampu/gitary
« Posledná zmena: 26. Marec , 2009, 22:59:21 od buro » Zaznamenané

Schecter C7 Hellraiser, Sterling by MM JP70, Ibanez MTM2 - Dunlop DB Wah - JTamps screamer - Korg Pitchblack - BOSS NS2 - Peavey 6505 - MXR Carbon Copy - HB 2x12
buro
stály hosť
*****
Príspevkov: 754


http://sk-sk.facebook.com/people/Maros-Jurina/1544


WWW
« Odpoveď #22 kedy: 26. December , 2009, 03:36:15 »

Takze Marshall v stredu odisiel a vystriedal ho Harley Benton 2x12 osadený Vintage 30, tie lahodia v spojení s rectom mojmu uchu viac nez 75T. Takisto k narodkam/pod stromcek pribudla aj ladicka Korg Pitchblack , z ktorej sa veľmi teším. Nevedel som či ísť do Boss TU2 alebo tejto a dobre ,ze som s arozhodol pre ten korg. Omnoho pohodlnejsie ladenie  Zdravíčko
Zaznamenané

Schecter C7 Hellraiser, Sterling by MM JP70, Ibanez MTM2 - Dunlop DB Wah - JTamps screamer - Korg Pitchblack - BOSS NS2 - Peavey 6505 - MXR Carbon Copy - HB 2x12
buro
stály hosť
*****
Príspevkov: 754


http://sk-sk.facebook.com/people/Maros-Jurina/1544


WWW
« Odpoveď #23 kedy: 30. December , 2010, 23:13:41 »

Takže ako vianočný darček som si kúpil Sennheiser freeport , no bohuzial som ho zatial stihol vyskusat  na jednom koncerte a asi v 4to songu sa mi dodrbal kabel z vysielacky do gitary - neviem ci mi to predavaju uz poslal poskodené alebo som to oddrbal ja ,v kazdompripade sa budem musiet pohrať s letovačkou  Neser ma! Na basse to hralo ok tak dufam ze to nebude zrat signal ,alebo nieco podobné...
A ak všetko vyjde tak behom týždňa vymením Single Rectifier za Peavey 6505  Som frajer
Zaznamenané

Schecter C7 Hellraiser, Sterling by MM JP70, Ibanez MTM2 - Dunlop DB Wah - JTamps screamer - Korg Pitchblack - BOSS NS2 - Peavey 6505 - MXR Carbon Copy - HB 2x12
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #24 kedy: 30. December , 2010, 23:14:37 »

Co stoji ta vysielacka ?
Zaznamenané

buro
stály hosť
*****
Príspevkov: 754


http://sk-sk.facebook.com/people/Maros-Jurina/1544


WWW
« Odpoveď #25 kedy: 30. December , 2010, 23:20:56 »

U thomanna myslim ze okolo 160€ , ja som ju kupil cez Ebay od nejakeho belgicana za 80€ (uz aj s postou)
Zaznamenané

Schecter C7 Hellraiser, Sterling by MM JP70, Ibanez MTM2 - Dunlop DB Wah - JTamps screamer - Korg Pitchblack - BOSS NS2 - Peavey 6505 - MXR Carbon Copy - HB 2x12
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #26 kedy: 30. December , 2010, 23:23:04 »

U thomanna myslim ze okolo 160€ , ja som ju kupil cez Ebay od nejakeho belgicana za 80€ (uz aj s postou)
Tak to je v pohodke... Uz som ta chcel nahovorit na ten line6. Ale to je cenou niekde inde.
Zaznamenané

buro
stály hosť
*****
Príspevkov: 754


http://sk-sk.facebook.com/people/Maros-Jurina/1544


WWW
« Odpoveď #27 kedy: 30. December , 2010, 23:29:57 »

Tak to je v pohodke... Uz som ta chcel nahovorit na ten line6. Ale to je cenou niekde inde.
jj ,ale nejak extra som momentalne wireless nezhanal, tento bol v drazbe za 50€ tak som pľrihodil 1€ a nakoniec som to vyhral  Bavím sa skvele
Zaznamenané

Schecter C7 Hellraiser, Sterling by MM JP70, Ibanez MTM2 - Dunlop DB Wah - JTamps screamer - Korg Pitchblack - BOSS NS2 - Peavey 6505 - MXR Carbon Copy - HB 2x12
miso_kolo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3208


on neni koko*t on je retardovany


« Odpoveď #28 kedy: 30. December , 2010, 23:48:56 »

brano a co je na tych line6 take zazracne okrem ceny?  Bavím sa skvele skusal si to? kde sa to da vlastne u nas skusit?
Zaznamenané

stoka!
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #29 kedy: 31. December , 2010, 00:03:02 »

brano a co je na tych line6 take zazracne okrem ceny?  Bavím sa skvele skusal si to? kde sa to da vlastne u nas skusit?
Precitaj si o tom, je to uplne novy system vysielaciek. Mas tam dvojity signal na jednu cestu + vyber tej lepsej.
Janko to skusal, ja som zatial cital referencie + pocuval ukazky medzi monster kablami a G90.

Jednu mas aj tu:   Sice iny kabel, ale pekna recenzia. :)
« Posledná zmena: 31. December , 2010, 00:03:37 od Branko » Zaznamenané

Strán: 1 [2] 3 4 ... 7 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.109 sekund, 22 otázok.