Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
23. September , 2024, 12:14:41
Strán: [1] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Bastion, dnes vecer, Jackpotband  (Prečítané 1409 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Dejvo
Hosť
« kedy: 27. Marec , 2009, 13:57:38 »

Hra fasa kapela, co hra rockove covery, vyborna muzika, vyborni hosi  Som frajer

Takze dnes vecer v Bastione, par stolov este bude volnych asi, vstup zadara samozrejme...

 Na zdravie!
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #1 kedy: 27. Marec , 2009, 14:05:07 »

pozrel som si playlist.. ved to je to iste co bola ta druha kapela kde Riso spieval..Whatever sa to vola..  Bavím sa skvele nerozumiem tomu aky to ma zmysel inak..
Zaznamenané

Dejvo
Hosť
« Odpoveď #2 kedy: 27. Marec , 2009, 14:11:51 »

pozrel som si playlist.. ved to je to iste co bola ta druha kapela kde Riso spieval..Whatever sa to vola..  Bavím sa skvele nerozumiem tomu aky to ma zmysel inak..

Tak za prve Riso je Rasto asi nie..., ta kapela Whatever uz neexistuje a jeho byvaly kolega si nechal ten nazov.

Dojdi si Jackpotband pozriet, je to fakt fasa.
 Zdravíčko
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #3 kedy: 27. Marec , 2009, 14:19:07 »

loool jasne..Rasta som myslel toto je moj vecny problem s menami Riso vs Rasto.. hmm ja uz presne viem ako to bude vyzerat.. ale verim, ze si to isto raz pozrem..
Zaznamenané

Dejvo
Hosť
« Odpoveď #4 kedy: 27. Marec , 2009, 14:22:07 »

loool jasne..Rasta som myslel toto je moj vecny problem s menami Riso vs Rasto.. hmm ja uz presne viem ako to bude vyzerat.. ale verim, ze si to isto raz pozrem..

 Zdravíčko
Zaznamenané
cubaka
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 456



WWW
« Odpoveď #5 kedy: 27. Marec , 2009, 16:14:06 »

sak su dobry len ten gitarista hlavny cs cs, dava sa napreteky s akordama, neznie mu to, volako suche, spatny hluchy strat ma, teraz si kupil novu hluchu ibanezku ,
asi tak... akurat ze nic z toho nie je pravda! rasto je super, skoda ze nemozem prist  Je mi do plaču
Zaznamenané

Strán: [1] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.035 sekund, 22 otázok.