Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
29. Apríl , 2024, 14:55:21
Strán: 1 [2] 3 4 ... 10 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: LoneStar kombo  (Prečítané 26571 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Radomír
stály hosť
*****
Príspevkov: 980



« Odpoveď #15 kedy: 30. Marec , 2009, 14:42:54 »

Tento amp je super.Skúšal som ked som bol v Katoviciach pre tu mesu expres.Su ťažké oba-tiež rozmýšlám že tam Rišovo namontujem na kraje dve rúčky.Aj na to Lone Star to môže urobiť-Adam a syn-dobrý výber.Lone star je jeden z najlepších aparátov podla mna-respektive naj kombo.Gratulujem.
Zaznamenané

Nečum-uč sa,cvič a hraj!Nech si dobrý ako VAI :)
Yaro
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 692



WWW
« Odpoveď #16 kedy: 30. Marec , 2009, 15:03:10 »

Tento amp je super.Skúšal som ked som bol v Katoviciach pre tu mesu expres.Su ťažké oba-tiež rozmýšlám že tam Rišovo namontujem na kraje dve rúčky.Aj na to Lone Star to môže urobiť-Adam a syn-dobrý výber.Lone star je jeden z najlepších aparátov podla mna-respektive naj kombo.Gratulujem.
Hod nejaky postreh ked si ich mal vedla seba aj s Expresom. Preco ste nakoniec doniesli prave Express? Rozhodla cena?
Zaznamenané

Mesa Boogie Mark V head, 4x12 MB Rectifier, Fender Custom Shop Deluxe Tele, B.C.Rich Exclusive, Warwick Thumb Bolt On 5 string
Sammko
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 625


muck :-*


« Odpoveď #17 kedy: 30. Marec , 2009, 18:25:21 »

pane jane ... take si kupim ked raz vyrastiem .....
Zaznamenané

Yaro
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 692



WWW
« Odpoveď #18 kedy: 31. Marec , 2009, 22:09:01 »

super kombo, tiez som nad nim davnejsie pokukoval  Na zdravie!
jedna rada po prichode: daj si zmerat Bias  Popiskujem si
A nie je bias u Mesa aparatov prednastaveny fixne?
Zaznamenané

Mesa Boogie Mark V head, 4x12 MB Rectifier, Fender Custom Shop Deluxe Tele, B.C.Rich Exclusive, Warwick Thumb Bolt On 5 string
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #19 kedy: 31. Marec , 2009, 22:12:46 »

A nie je bias u Mesa aparatov prednastaveny fixne?
je, majo to povedal presne. daj si zmerat, ak by bolo nieco v neporiadku, tak by sa to dalo vyriesit napr zasahom do ampu, alebo ako to pouziva momentalne majo, ze bezi na 6L6 a bias switch na ampe ma nastaveny na EL34..
Zaznamenané
Yaro
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 692



WWW
« Odpoveď #20 kedy: 01. Apríl , 2009, 09:33:28 »

je, majo to povedal presne. daj si zmerat, ak by bolo nieco v neporiadku, tak by sa to dalo vyriesit napr zasahom do ampu, alebo ako to pouziva momentalne majo, ze bezi na 6L6 a bias switch na ampe ma nastaveny na EL34..
Ja verim, ze bude vsetko ok, ale predsa len sa natiska otazka .... co by mohlo mat na svedomi, ze by mohlo byt nieco v neporiadku?
Zaznamenané

Mesa Boogie Mark V head, 4x12 MB Rectifier, Fender Custom Shop Deluxe Tele, B.C.Rich Exclusive, Warwick Thumb Bolt On 5 string
garde
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2967



« Odpoveď #21 kedy: 01. Apríl , 2009, 12:47:22 »

.....krásny kúsok, vôbec by som neriešil výzor......nech Ti hrá.....
Zaznamenané

"povedz debilovi, že je debil a neuverí ti"
cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #22 kedy: 01. Apríl , 2009, 13:05:01 »

.....krásny kúsok, vôbec by som neriešil výzor......nech Ti hrá.....

mne sa prave ten vyzor velmo paci  Na zdravie!
Zaznamenané
Gila
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 745



« Odpoveď #23 kedy: 01. Apríl , 2009, 13:11:17 »

este nejaky telecaster  a ides :)...vyborné kombo! gratulujem Na zdravie!
Zaznamenané

. . .
cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #24 kedy: 01. Apríl , 2009, 13:22:32 »

este nejaky telecaster  a ides :)...vyborné kombo! gratulujem Na zdravie!

mne by sa k tomu najviac hodil strat ale aj telkac musi byt brutal  Na zdravie!
Zaznamenané
Yaro
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 692



WWW
« Odpoveď #25 kedy: 01. Apríl , 2009, 13:30:25 »

mne by sa k tomu najviac hodil strat ale aj telkac musi byt brutal  Na zdravie!
Asi vas sklamem, ale mam doma len ementalovy Gibson Les Paul BFG  Bavím sa skvele
Zaznamenané

Mesa Boogie Mark V head, 4x12 MB Rectifier, Fender Custom Shop Deluxe Tele, B.C.Rich Exclusive, Warwick Thumb Bolt On 5 string
Gila
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 745



« Odpoveď #26 kedy: 01. Apríl , 2009, 13:37:56 »

a si spokojny? ja som nad tym tiez rozmyslal, ale co ja viem...
Zaznamenané

. . .
Radomír
stály hosť
*****
Príspevkov: 980



« Odpoveď #27 kedy: 01. Apríl , 2009, 13:40:32 »

Hod nejaky postreh ked si ich mal vedla seba aj s Expresom. Preco ste nakoniec doniesli prave Express? Rozhodla cena?
Rozhodlo tých 5W.Myslel som že to bude aj na doma vhodné ale nemá to ten naj zvuk.Až ked to prepneš na 50 tak je to pravé orechové.
Zaznamenané

Nečum-uč sa,cvič a hraj!Nech si dobrý ako VAI :)
Yaro
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 692



WWW
« Odpoveď #28 kedy: 01. Apríl , 2009, 13:53:04 »

Rozhodlo tých 5W.Myslel som že to bude aj na doma vhodné ale nemá to ten naj zvuk.Až ked to prepneš na 50 tak je to pravé orechové.
Ano cital som tu recenziu - vyborna, objektivna. No ale to si mozno mohol vypozorovat aj tam na predajni, ci sa nedalo?
Zaznamenané

Mesa Boogie Mark V head, 4x12 MB Rectifier, Fender Custom Shop Deluxe Tele, B.C.Rich Exclusive, Warwick Thumb Bolt On 5 string
Yaro
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 692



WWW
« Odpoveď #29 kedy: 01. Apríl , 2009, 14:09:41 »

a si spokojny? ja som nad tym tiez rozmyslal, ale co ja viem...
S tym Gibsonom? Ja som tu gitaru chcel od prveho momentu co som ju videl na poslednej strane Muzikusu. Podla mojho nazoru bola najkrajsia gitara aku som kedy videl a (stale je) aj ked si uvedomujem ze je to subjektivne a vela ludom sa zda prave nejaka polosurova. Myslel som ze bude stat nenormalne prachy a myslel som ze si ju budem moct dovolit az za prvu platinovu platnu, no nastastie to tak nebolo.  Žmurk Ked som nahodil normal ladenie, tak gitarka pekne spievala, iskrila. Lenze ja mavam gitary pernamentne podladene a s tymto podladenim sa iskra kazdej gitary trochu vytratí. Ale viem o tom a som s tym v pohode. Chvilu som si zvykal na iny krk nez na mojej B.C.Rich Exclusive, ale to bola asi chvila 10 minut. Ludia sa jej boja ze pre svoje "chambered body" bude neziaduco napiskovat, ale podla mojich skusenosti az pri nenormalnom vytoceni gainu, ake ani nie je mozne vyuzit v kapele naozaj napiskuje (ale to uz by pri tej urovni robila kazda gitara) Mozem len potvrdit nazor co som niekde na fore cital, ze "Gibson nevyraba cajove gitarky" aj ked su lacnejsie. Gitara vyborne ladi, ladenie drží. No a to video co na jej podporu natocil Gibson tak to robi pravy opak. Podla toho videa, na nu treba hrat total rozladeny  Nechajte ma vydýchať ...proste to je hruza co tam na nej zahral chlap asi po opici. Cize bez toho ze by som si chcel prihrievat svoju polievocku, ja som velmi spokojny  :)
Zaznamenané

Mesa Boogie Mark V head, 4x12 MB Rectifier, Fender Custom Shop Deluxe Tele, B.C.Rich Exclusive, Warwick Thumb Bolt On 5 string
Strán: 1 [2] 3 4 ... 10 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.039 sekund, 22 otázok.