Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
07. Október , 2024, 05:20:00
Strán: [1] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Co na vylestenie laku?  (Prečítané 1229 krát)
0 užívateľov a 5 Hostí prehliada túto tému.
mcmaros
stály hosť
*****
Príspevkov: 1173


Max for President!


« kedy: 30. Marec , 2009, 12:05:04 »

Aky pripravok je najlepsi na zalestenie jemnych skrabancov v laku? Mam dve miesta, ktore som jemne smirgloval vodnym smirglom a potom som to skusal zalestit Silichromom a Fix1 polisom. Ale vysledok sa mi stale nelubi. Kato mi odporucal Safe Cut od Turtle Wax, ale ten som este nekupil. Mame nejaky High Gloss od Turtle Wax, ale to vobec nelesti, je to iba vosk. Chcem aby to chytilo taky lesk ako zbytok laku. Ako nato?
Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2309



« Odpoveď #1 kedy: 30. Marec , 2009, 12:10:22 »

silichromom by sa malo dat vylestit uplne bez stopy do zrkadlova, ci neda sa ? aky mas lak ? ja mam skusenost ne acetonaku.
Zaznamenané
mcmaros
stály hosť
*****
Príspevkov: 1173


Max for President!


« Odpoveď #2 kedy: 30. Marec , 2009, 12:21:16 »

Mam polyuretan a Silichrom zanecha jemne skrabance.
Zaznamenané

Ďu-FFO
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 135



« Odpoveď #3 kedy: 30. Marec , 2009, 17:14:41 »

a ak by si skúsil leštidlo + voda + leštiaci kotúč? ale voda+ gitara bojim bojim (Sorry ohladom toho som amatér a neviem čo znamenajú tie názvy); v košiciach c entroglobe mi raz hovoril jeden chlapík že by mi vedel vyleštiť gitaru do vysokého lesku a zadara, ale neviem či to ešte platí... neviem či je tu niekto s košíc to len tak ma napadlo...
Zaznamenané

tenson LP, Kustom Quad100 HEAD, Kustom 4x12
mcmaros
stály hosť
*****
Príspevkov: 1173


Max for President!


« Odpoveď #4 kedy: 31. Marec , 2009, 17:46:24 »

Tak som zohnal Turtle Wax Safe Cut pastu a s nou to ide celkom dobre. Ale rucne je to riadna drina. Nechajte ma vydýchať Aj tak som to uplne nespravil ako som chcel, ale je to ok. Nechcel som aby mi upadla ruka. Jemne ryhy su prec a lak je leskly. Je mozne, ze aj ten Silichrom by fungoval, ale ten moj je tazky vintage Bavím sa skvele , tak to uz neni take ake by to malo byt. Ale na prazce a silnejsie lestenie funguje dobre.
Zaznamenané

Strán: [1] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.115 sekund, 22 otázok.