Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
28. Apríl , 2024, 14:52:07
Strán: 1 ... 17 18 [19] 20 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Mamay MassRiot Tour  (Prečítané 46095 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Krtko
*** BACHAR ***
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2659


« Odpoveď #270 kedy: 20. Máj , 2009, 15:49:34 »

tak to je pravda, uz ked je organizacia od zakladov napicu tak aspon poriadne zrat halusky
Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #271 kedy: 20. Máj , 2009, 15:50:28 »

inak ake je vlastne celkove hodnotenie tohto turne? lebo z toho co sa povedalo mozem sudit ze to dopadlo temnym fiaskom ked do levic ci kde vpici prisli siesti pankaci do kina sadnut na rit a do randalu prislo 20 ludi  Bavím sa skvele  ale hlavne ze sa rusi kvalitne stravovali a ubytovali, vsak to je najpodstatnejsie
podla mna dobra vizitka pre organizatora, slaba ucast na koncertoch je skor vizitka fanusikovskej zakladne. a potom nariekaju, ze sa nerobia metalove koncerty, ked je chrapac ozrata, prefetovana, leniva dojst na koncert a zriect sa par piv

btw v com bola podla teba organizacia zla?
Zaznamenané
lacrosse
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2743



« Odpoveď #272 kedy: 20. Máj , 2009, 15:50:37 »

tak to je pravda, uz ked je organizacia od zakladov napicu tak aspon poriadne zrat halusky
Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele..nemas ani sajnu co to je zorganizovat koncert..a este ktomu aj so zahranicnou kapelou..
Zaznamenané

www.myspace.com/adamnoska

www.mkmb.sk/adamnoska
fender stratocaster,greco les paul standart 77, EVH5150 lll, EVH5150 4x12, ehx small clone, vintage cry baby
musicman
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4903



« Odpoveď #273 kedy: 20. Máj , 2009, 15:53:00 »

to bol uz nejaky problem pri tych nakladoch zaplatit 50 divakov nech pridu ?
Zaznamenané

http://www.999th.eu         RIG:  2x DIGIDESIGN PRO TOOLS HD3, 3 x DIGIDESIGN 192 I/O ANALOG , DIGIDESIGN PRE, Focusrite, UAD, J&T       http://www.facebook.com/pages/999th-studio/124192809296?v=wall&ref=ts
miso_kolo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3208


on neni koko*t on je retardovany


« Odpoveď #274 kedy: 20. Máj , 2009, 15:54:22 »

podla mna dobra vizitka pre organizatora, slaba ucast na koncertoch je skor vizitka fanusikovskej zakladne. a potom nariekaju, ze sa nerobia metalove koncerty, ked je chrapac ozrata, prefetovana, leniva dojst na koncert a zriect sa par piv

btw v com bola podla teba organizacia zla?

po celej bratislave som nevidel jeden plagat, to je dost zle, ako sa mali ludia o tom dozvediet?
Zaznamenané

stoka!
Krtko
*** BACHAR ***
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2659


« Odpoveď #275 kedy: 20. Máj , 2009, 15:56:12 »


btw v com bola podla teba organizacia zla?

v tom, ze okrem tohto fora nebola ziadna propagacia, v tom, ze namiesto ludmi obyvanych casti krajiny sa konali koncerty na takych miestach ze som to ani na mape nenasiel okrem randallu, v tom, ze spolukapela bola drislak revival band
Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #276 kedy: 20. Máj , 2009, 15:57:14 »

po celej bratislave som nevidel jeden plagat, to je dost zle, ako sa mali ludia o tom dozvediet?
pokial viem, tak organizator do BA dodal kopu plagatov
Zaznamenané
miso_kolo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3208


on neni koko*t on je retardovany


« Odpoveď #277 kedy: 20. Máj , 2009, 15:58:53 »

pokial viem, tak organizator do BA dodal kopu plagatov

to ze ich dodal je jedna vec, to ze nikde neboli to je skutocnost, ci ty si ich niekde videl? ked maju v randalli koncert kadejaki pankaci cela bratislava je ovesana plagatmi
« Posledná zmena: 20. Máj , 2009, 16:06:25 od miso_kolo » Zaznamenané

stoka!
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #278 kedy: 20. Máj , 2009, 16:21:20 »

to ze ich dodal je jedna vec, to ze nikde neboli to je skutocnost, ci ty si ich niekde videl? ked maju v randalli koncert kadejaki pankaci cela bratislava je ovesana plagatmi
vsak ok, ja len chcem naznacit, ze toto je trosku ina zalezitost, ako ked si nejaki pankaci chodia a opblepuju mesto plagatmi. ze organizator dodal plagaty do klubu, kde sa organizuje s tym, ze ten klub vylepovanie zabezpeci. cize povedal by som, ze je to zla vizitka organizujuceho klubu a nie organizatora celeho turne
Zaznamenané
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #279 kedy: 20. Máj , 2009, 16:24:45 »

organizator turne by mal dohliadat aj na podriadene organizovania  Žmurk
Zaznamenané

miso_kolo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3208


on neni koko*t on je retardovany


« Odpoveď #280 kedy: 20. Máj , 2009, 16:25:12 »

vsak ok, ja len chcem naznacit, ze toto je trosku ina zalezitost, ako ked si nejaki pankaci chodia a opblepuju mesto plagatmi. ze organizator dodal plagaty do klubu, kde sa organizuje s tym, ze ten klub vylepovanie zabezpeci. cize povedal by som, ze je to zla vizitka organizujuceho klubu a nie organizatora celeho turne

je to chyba len a len organizatora, ze si nevie zabezpecit taketo zakladne veci. Oraganizujuci klub ma taketo veci na salame, oni dostanu zaplatene tak ci tak... su len prenajimatelia priestoru, nic viac
« Posledná zmena: 20. Máj , 2009, 16:26:06 od miso_kolo » Zaznamenané

stoka!
ondreee
stály hosť
*****
Príspevkov: 1085



« Odpoveď #281 kedy: 20. Máj , 2009, 16:25:41 »

vsak ok, ja len chcem naznacit, ze toto je trosku ina zalezitost, ako ked si nejaki pankaci chodia a opblepuju mesto plagatmi. ze organizator dodal plagaty do klubu, kde sa organizuje s tym, ze ten klub vylepovanie zabezpeci. cize povedal by som, ze je to zla vizitka organizujuceho klubu a nie organizatora celeho turne

mas zial velku pravdu.. my sme uz na  to par krat doplatili.. ale naposledy sme sa do toho nemiesali.. a mohli sme.. mozno je to aj chyba nas kapiel, co sme ucinkovali, ze sme neskusili plagaty vylepovat.. a ver, ze podpora priebehala aj inde ako na gitaristoch..
rovnako ma prekvapuje a vlastne neprekvapuje, ze neprisli ludia, co ucast slubili..
Zaznamenané

ondreee
stály hosť
*****
Príspevkov: 1085



« Odpoveď #282 kedy: 20. Máj , 2009, 16:27:35 »

je to chyba len a len organizatora, ze si nevie zabezpecit taketo zakladne veci. Oraganizujuci klub ma taketo veci na salame, oni dostanu zaplatene tak ci tak... su len prenajimatelia priestoru, nic viac

ale keby tam mali od sto alebo dvesto ludi viac, tak maju ovela vacsi vynos z barov.. co je ovela viac ako prachy od organizatora koncertu za prenajom priestorov.

zial chalani z randalu sa tieto veci ucia pomalsie..

o ich progrese by ti vedel porozpravat Sumo (zvukar)
Zaznamenané

miso_kolo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3208


on neni koko*t on je retardovany


« Odpoveď #283 kedy: 20. Máj , 2009, 16:28:36 »

ale keby tam mali od sto alebo dvesto ludi viac, tak maju ovela vacsi vynos z barov.. co je ovela viac ako prachy od organizatora koncertu za prenajom priestorov.

zial chalani z randalu sa tieto veci ucia pomalsie..

o ich progrese by ti vedel porozpravat Sumo (zvukar)

ondro vies sam ake je to unas, vacsi vynos z barov by znamenal viac roboty a kto chce u nas viac robit?  Bavím sa skvele
Zaznamenané

stoka!
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #284 kedy: 20. Máj , 2009, 16:30:31 »

a ver, ze podpora priebehala aj inde ako na gitaristoch..
neboj, viem. tiez som prispel svojou troskou  Zdravíčko
Zaznamenané
Strán: 1 ... 17 18 [19] 20 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.092 sekund, 22 otázok.