Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
28. Apríl , 2024, 05:35:49
Strán: 1 2 [Všetko] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: predstavenie Malý Princ s doprovodom hudby Kinga Crimsona  (Prečítané 3151 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
bara
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 417



« kedy: 09. Apríl , 2009, 15:26:24 »

dnes, České centrum (Na Vŕšku 1), 19:00, zadarmo - polhodinové divadelné predstavenie študentov VŠMU, budú sa do toho púšťať improvizácie na hudbu K.Crimsona. vyzerá to tak, že to bude pekné.  :)
Zaznamenané
Radomír
stály hosť
*****
Príspevkov: 980



« Odpoveď #1 kedy: 09. Apríl , 2009, 15:28:34 »

Na polhodinku a zadara to sa oplatí odbehnuť  Popiskujem si Už si tam Barborka?  :)
Zaznamenané

Nečum-uč sa,cvič a hraj!Nech si dobrý ako VAI :)
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #2 kedy: 09. Apríl , 2009, 15:30:25 »

vyzerá to tak, že to bude pekné.  :)

podla coho usudzujes?  ha ha ha
Zaznamenané

bara
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 417



« Odpoveď #3 kedy: 09. Apríl , 2009, 15:35:20 »

podla coho usudzujes?  ha ha ha

 :) kamarátka k tomu robila scénu a kamoš hudbu. možno ho poznáš, je to Pablo z Art of Creation.
Zaznamenané
bara
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 417



« Odpoveď #4 kedy: 09. Apríl , 2009, 15:38:18 »

Na polhodinku a zadara to sa oplatí odbehnuť  Popiskujem si Už si tam Barborka?  :)

čo by som tam tak skoro robila?  Bavím sa skvele ešte stále upratujem - a celkom sa mi to oplatilo, vo vreckách kabátov som si ponachádzala kľúče a dosť veľa SK :) a to ma celý čas štvalo, že som si žiadne neodložila na pamiatku.  :)
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #5 kedy: 09. Apríl , 2009, 15:40:25 »

:) kamarátka k tomu robila scénu a kamoš hudbu. možno ho poznáš, je to Pablo z Art of Creation.

coze?Huh!Si píš!!!!!  Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele PABLO! :D neverim
Zaznamenané

bara
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 417



« Odpoveď #6 kedy: 09. Apríl , 2009, 15:42:52 »

coze?Huh!Si píš!!!!!  Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele PABLO! :D neverim

áno, Pablo zo Zvolena  :) a tá kamarátka, ktorá robila scénu, je jeho frajerka Iva.
Zaznamenané
bara
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 417



« Odpoveď #7 kedy: 09. Apríl , 2009, 15:44:27 »

jejda, jasné že poznáš, veď on nás zoznámil na Pain of Salvation  Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele tak prídeš? dnes tam bude aj Pablo.
« Posledná zmena: 09. Apríl , 2009, 15:45:47 od bara » Zaznamenané
Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #8 kedy: 09. Apríl , 2009, 20:09:12 »

Pekne ako si King Crimson sperzonifikovala Bavím sa skvele
Zaznamenané

much
stály hosť
*****
Príspevkov: 762



« Odpoveď #9 kedy: 09. Apríl , 2009, 20:32:37 »

Pekne ako si King Crimson sperzonifikovala Bavím sa skvele
s doprovodom hudby Krala Karmina  Bavím sa skvele
Zaznamenané
bara
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 417



« Odpoveď #10 kedy: 09. Apríl , 2009, 21:24:15 »

Pekne ako si King Crimson sperzonifikovala Bavím sa skvele

no áno, máš pravdu, keď som bola dieťa, bol to pre mňa Kráľ Karmín  :) a vždy som kričala, nech si pustíme Kinga Crimsona, je to môj pozostatok z detstva.  :) :)

a práve som sa odtiaľ vrátila, Radomír, môžeš ľutovať, že si neprišiel, bolo to krásne umelecky spracované... a na konci sa rozdávala mňamková torta  Žmurk
Zaznamenané
midnightstranger
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1612


nech sa práši...


WWW
« Odpoveď #11 kedy: 09. Apríl , 2009, 21:45:45 »

no áno, máš pravdu, keď som bola dieťa, bol to pre mňa Kráľ Karmín  :) a vždy som kričala, nech si pustíme Kinga Crimsona, je to môj pozostatok z detstva.  :) :)

a práve som sa odtiaľ vrátila, Radomír, môžeš ľutovať, že si neprišiel, bolo to krásne umelecky spracované... a na konci sa rozdávala mňamková torta  Žmurk
Skoda, ze sa mi to nedalo stihnut. Smútim Ake skladby boli pouzite? Spoluziaci raz pouzili pri div. hre od Sarah Cane, motivy z Power to Believe a ustredna melodia bola One Time.
Zaznamenané

Mam na haku ci je niekde gitara alebo nie je ... kaslite na gitary a radsej viac pocuvajte. Žmurk
bara
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 417



« Odpoveď #12 kedy: 09. Apríl , 2009, 22:07:45 »

Skoda, ze sa mi to nedalo stihnut. Smútim Ake skladby boli pouzite? Spoluziaci raz pouzili pri div. hre od Sarah Cane, motivy z Power to Believe a ustredna melodia bola One Time.

aj oni púšťali Power to Believe a striedali to so svojimi improvizáciami - perkusie, píšťalky, gitara - to bola Pablova tvorba.
Ešte to chcú asi o mesiac zopakovať, tak potom Ti môžem dať vedieť. Ja tam pôjdem určite znova  Na zdravie!
Zaznamenané
Misko
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1987



« Odpoveď #13 kedy: 09. Apríl , 2009, 23:13:13 »

jejda, jasné že poznáš, veď on nás zoznámil na Pain of Salvation  Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele tak prídeš? dnes tam bude aj Pablo.
Tak to uz ked si pomylis mna s Karolom, tak mam asi naozaj dovod sa urazit.   Bavím sa skvele
« Posledná zmena: 09. Apríl , 2009, 23:13:36 od Misko » Zaznamenané
bara
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 417



« Odpoveď #14 kedy: 09. Apríl , 2009, 23:21:42 »

Tak to uz ked si pomylis mna s Karolom, tak mam asi naozaj dovod sa urazit.   Bavím sa skvele

no s Tebou som sa tam zoznámila, ale nebol tam aj Karol?  Fuuha zíram
Zaznamenané
Misko
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1987



« Odpoveď #15 kedy: 09. Apríl , 2009, 23:31:32 »

no s Tebou som sa tam zoznámila, ale nebol tam aj Karol?  Fuuha zíram
Nie nebol tam aj Karol. To si ho potom asi myslis aj s Palom.  Bavím sa skvele
My sme mali koncert v skusobni a pochybujem, ze Karmínový Kráľ by nás bavil viac ako Evergrey.A vobec co sa tu vybavujeme, uz si mala davno spat!  To co bolo? červená-von
Zaznamenané
bara
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 417



« Odpoveď #16 kedy: 09. Apríl , 2009, 23:32:06 »

Karol, už som si spomenula, kde sme sa spoznali  No hanbím sa..  na koncerte Evergrey v Nitre, cestovali sme spolu do BA, aj s Maťom z Mobydicku  :)
Zaznamenané
bara
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 417



« Odpoveď #17 kedy: 09. Apríl , 2009, 23:47:20 »

Nie nebol tam aj Karol. To si ho potom asi mylis aj s Palom.  Bavím sa skvele

s nikým si ho nemýlim, viem, že tam bol aj Palo. len som si tam nejako primyslela Karola.  :)
Zaznamenané
Strán: 1 2 [Všetko] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.086 sekund, 22 otázok.