Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
29. Apríl , 2024, 08:43:50
Strán: 1 ... 13 14 [15] 16 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Ľaváci gitaristi  (Prečítané 38608 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Sanchez
stály hosť
*****
Príspevkov: 802



WWW
« Odpoveď #210 kedy: 23. Apríl , 2009, 14:06:31 »

sa Ti ulavilo, ze ? cloveku je luto to vyhodit, ked ho uz dostane, ale este ze je JOE ferovy  Na zdravie!

Donesiem ho. Dúfam, že sa mi podarí dostať na Topfest Sivčáka.
Zaznamenané

ondreee
stály hosť
*****
Príspevkov: 1085



« Odpoveď #211 kedy: 23. Apríl , 2009, 17:26:49 »

Donesiem ho. Dúfam, že sa mi podarí dostať na Topfest Sivčáka.

ked sa ti to podari, tak mi daj vediet :-)

nebodaj si tiez jeho klientom? :-)
Zaznamenané

Sanchez
stály hosť
*****
Príspevkov: 802



WWW
« Odpoveď #212 kedy: 23. Apríl , 2009, 17:47:53 »

ked sa ti to podari, tak mi daj vediet :-)

nebodaj si tiez jeho klientom? :-)

Už áno. Tento rok bude v Novom Meste nad Váhom Topfest a Openjazz fastival, tak ho snáď aspoň na jednu akciu dostanem. A okrem toho dávam do pozornosti nový stánok hudby tiež v Novom Meste nad Váhom a to www.bluenote.sk.
Zaznamenané

arnysimilar
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 480



WWW
« Odpoveď #213 kedy: 30. Apríl , 2009, 20:23:45 »

Padol tu názor, že keď hrá ľavák a pravák v kapele, zle to vyzerá, mne sa to práveže páčilo, keď basák bol pravák a ja ľavák - bola to taká zrkadlová symetria. Je to výhodné aj v tenise, stolnom tenise, tak prečo nie v kapele?!  Bavím sa skvele
Zaznamenané

Byť hlupákom je veľmi ťažké, pretože je veľmi veľka konkurencia...
Sanchez
stály hosť
*****
Príspevkov: 802



WWW
« Odpoveď #214 kedy: 30. Apríl , 2009, 20:40:42 »

Padol tu názor, že keď hrá ľavák a pravák v kapele, zle to vyzerá, mne sa to práveže páčilo, keď basák bol pravák a ja ľavák - bola to taká zrkadlová symetria. Je to výhodné aj v tenise, stolnom tenise, tak prečo nie v kapele?!  Bavím sa skvele

Ja som to písal len, ako môj pocit. Človek je zvyknutý na fotky a obraz pravákov gitaristov a potom mu je divné, keď to vidí nejak inak...
Zaznamenané

arnysimilar
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 480



WWW
« Odpoveď #215 kedy: 30. Apríl , 2009, 21:07:58 »

Ja keď som kedysi hrával klasiku, tak aby som mal kontrolu polohy gitary, uhla rúk a pod. poradil mi učiteľ, že mám hrať pred zrkadlom, tak som bol v zrkadle pravák a nevadilo mi to.  Bavím sa skvele To len v politike niečo znamená ľavá a pravá strana, v živote to je jedno ... aspoň myslím ...
Zaznamenané

Byť hlupákom je veľmi ťažké, pretože je veľmi veľka konkurencia...
Sanchez
stály hosť
*****
Príspevkov: 802



WWW
« Odpoveď #216 kedy: 01. Máj , 2009, 08:00:35 »

Ja keď som kedysi hrával klasiku, tak aby som mal kontrolu polohy gitary, uhla rúk a pod. poradil mi učiteľ, že mám hrať pred zrkadlom, tak som bol v zrkadle pravák a nevadilo mi to.  Bavím sa skvele To len v politike niečo znamená ľavá a pravá strana, v živote to je jedno ... aspoň myslím ...

Teraz som si spomenul, že je super, keď ako ľavák odkukávam iného gitaristu praváka. Pozerám sa na neho ako v zrkadle. Lepšie sa sleduje pohyb prstov a rúk...
Zaznamenané

arnysimilar
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 480



WWW
« Odpoveď #217 kedy: 01. Máj , 2009, 12:42:56 »

Super postreh, takže to má aj výhody .. to len aby ste nevraveli, že mi ľaváci vkuse len vyplačkávame ..  Bavím sa skvele
Zaznamenané

Byť hlupákom je veľmi ťažké, pretože je veľmi veľka konkurencia...
Sanchez
stály hosť
*****
Príspevkov: 802



WWW
« Odpoveď #218 kedy: 01. Máj , 2009, 20:05:01 »

Super postreh, takže to má aj výhody .. to len aby ste nevraveli, že mi ľaváci vkuse len vyplačkávame ..  Bavím sa skvele

Hm. Praváci... My ľaváci celý život improvizujeme. To je škola!!!
Zaznamenané

ondreee
stály hosť
*****
Príspevkov: 1085



« Odpoveď #219 kedy: 02. Máj , 2009, 10:22:06 »

Hm. Praváci... My ľaváci celý život improvizujeme. To je škola!!!

a hlavne nam nikto nechyta nastroje :-) myslim gitary  Bavím sa skvele  Bavím sa skvele  Bavím sa skvele
Zaznamenané

Sanchez
stály hosť
*****
Príspevkov: 802



WWW
« Odpoveď #220 kedy: 02. Máj , 2009, 13:20:44 »

a hlavne nam nikto nechyta nastroje :-) myslim gitary  Bavím sa skvele  Bavím sa skvele  Bavím sa skvele

To je pravda!!! Žiadni okukávači a chytači so zapotenými prstami!!!
Zaznamenané

Sanchez
stály hosť
*****
Príspevkov: 802



WWW
« Odpoveď #221 kedy: 02. Máj , 2009, 13:21:49 »

My si svoje nástroje opocujeme sami!!! Ľavácki gitaristi všetkých krajín, spojte sa!!!
Zaznamenané

ondreee
stály hosť
*****
Príspevkov: 1085



« Odpoveď #222 kedy: 02. Máj , 2009, 13:33:07 »

rad sa s tebou na pive spojim a pokecam o trabloch lavackych :-) ake mas nastroje, ak to nie je tajne, Sanchez
« Posledná zmena: 02. Máj , 2009, 13:33:35 od ondreee » Zaznamenané

Sanchez
stály hosť
*****
Príspevkov: 802



WWW
« Odpoveď #223 kedy: 03. Máj , 2009, 06:40:51 »

rad sa s tebou na pive spojim a pokecam o trabloch lavackych :-) ake mas nastroje, ak to nie je tajne, Sanchez

Zatiaľ mám home made, ktorú som vyrobil ešte za komunizmu. Telo jelša, krk Kramer. Ostatné som tunoval nedávno v spolupráci s Rudom Sivčákom. Nedávno som si kúpil drevotriesku od jedného mládenca, ktorý si chce kúpiť LP. Tá drevotrieska bola strašne zle nastavená, tak som sa s ňou trocha pohral a hrá sa na nej celkom pekne - je to kópia Stratocaster. Preto som ju aj chcel. Tá moja je zvukovo skor do driveu a má taký krásny mäkký tón. Teraz som si dal urobiť u Sivčáka Strat s dvomi HB bez páky. Potom tu ukážem fotky. Ale najviac sa teším z gitarky, ktorú som nedávno poskladal pre dcéru. Mal som materiál zo svojich pokusov a zostal mi z toho krk s krátkou menzúrou. Vyšla z toho taká uletená šípka pre malé detské ruky. Dcérkina radosť a jej chuť učiť sa hrať je super. 
Zaznamenané

Sanchez
stály hosť
*****
Príspevkov: 802



WWW
« Odpoveď #224 kedy: 03. Máj , 2009, 06:45:32 »

A na to pivko samozrejme skočíme. Budem sa teraz často pohybovať okolo Zelenej vody v Novom Meste nad Váhom - čiže Topfest a Openjazz fest to istí!!! Ale ak by si cestoval na stredné Slovensko, tak napíš a sadneme na kus reči.
Zaznamenané

Strán: 1 ... 13 14 [15] 16 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.076 sekund, 22 otázok.