Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
28. Marec , 2024, 23:08:24
Strán: [1] 2  Všetko |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Mark-Bass-Mini-CMD-121P  (Prečítané 13401 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
zakky
Hosť
« kedy: 18. Apríl , 2009, 00:14:03 »

Diskusia k článku

http://www.gitaristi.sk/Mark-Bass-Mini-CMD-121P
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #1 kedy: 18. Apríl , 2009, 13:36:33 »

som nedavno kdesi zachytil vyrok - "pokial to neni krava, co zavadza, vela kuri a vela zere elektriky, nemoze to dobre hrat" :)
Zaznamenané
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #2 kedy: 18. Apríl , 2009, 13:42:12 »

som nedavno kdesi zachytil vyrok - "pokial to neni krava, co zavadza, vela kuri a vela zere elektriky, nemoze to dobre hrat" :)

dnes ti ide  :) bol som toho nazoru kym som si nevypocul marky.
Zaznamenané

o-yep sro
Locksmith
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3186



« Odpoveď #3 kedy: 18. Apríl , 2009, 17:25:37 »

je to pekne napisany clanok. cena sa mi vsak zda privysoka.
Zaznamenané
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #4 kedy: 18. Apríl , 2009, 18:02:03 »

s tou cenou je to tak vselijak. ja som si novu vec nekupil ani nepametam, ak by som zhanal nieco male, lahke a vykonne, tak po tomto by som sa urcite pozeral, ale asi by som sa orientoval na bazar. v kazdom pripade, priama konkurencia ako EBS o moc lacnejsia nie je.

edit: EBS Neo Drome 12 co je porovnatelne kombo ale iba so 150 w je okolo 1100 euro
« Posledná zmena: 18. Apríl , 2009, 18:07:05 od pista58 » Zaznamenané

o-yep sro
ondreee
stály hosť
*****
Príspevkov: 1085



« Odpoveď #5 kedy: 18. Apríl , 2009, 18:42:46 »

mne tieto Mark Bass-y imponuju.. aj vo Frankfurte ma uz par krat zaujali.. a nasho basaka tiez.. len u nas by to chcelo trosku vacsie cosi..
Zaznamenané

pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #6 kedy: 18. Apríl , 2009, 20:29:29 »

mne tieto Mark Bass-y imponuju.. aj vo Frankfurte ma uz par krat zaujali.. a nasho basaka tiez.. len u nas by to chcelo trosku vacsie cosi..

nie je problem, robia aj 8x10  :) v obboarde maju na vyber aj normalne zosiky a 4x10 bedne.
Zaznamenané

o-yep sro
matkosafko
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 517



« Odpoveď #7 kedy: 07. December , 2009, 18:35:27 »

aky je rozdiel medzi little mark 2 a little mark 3 ?
Zaznamenané
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #8 kedy: 08. December , 2009, 08:11:06 »

je to pokracovanie marku 2, ktory sa uz nevyraba.
ma impedancne upravene Inputs a Outputs. Konecne dali ovladanie Pre/Post EQ switch na zadny panel a netreba kvoli tomu rozoberat amp. zmenil sa rozsah Gainu, pridali ovladanie urovne Line Out na predny panel. vykony sa myslim nemenili.
Zaznamenané

o-yep sro
matkosafko
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 517



« Odpoveď #9 kedy: 08. December , 2009, 08:19:43 »

vdaka
Zaznamenané
garde
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2967



« Odpoveď #10 kedy: 08. December , 2009, 08:39:12 »

.....skúšal som s LMII aj s LMIII.....no pri týchto minimalistických počinoch markbass-u som sa nevedel zbaviť dojmu gumeného zvuku.....navyše si myslím, že je prehnané tlačiť taký výkon do jedného repra.....ale na 102P som tú gumovitosť už nepostrehol.....malo to gule tak ako to má byť.....korekcie sú čistý luxus.....ale tie prachy čo to stojí, sa dajú minúť aj lepšie......myslím si.......
Zaznamenané

"povedz debilovi, že je debil a neuverí ti"
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #11 kedy: 08. December , 2009, 11:01:43 »

.....skúšal som s LMII aj s LMIII.....no pri týchto minimalistických počinoch markbass-u som sa nevedel zbaviť dojmu gumeného zvuku.....navyše si myslím, že je prehnané tlačiť taký výkon do jedného repra.....ale na 102P som tú gumovitosť už nepostrehol.....malo to gule tak ako to má byť.....korekcie sú čistý luxus.....ale tie prachy čo to stojí, sa dajú minúť aj lepšie......myslím si.......

ja som velmi nejaku gumenost nepostrehol, skor totalnu sterilitu a to ja moc nemusim. miestami som mal pocit ako keby som hral priamo do linky. mam rad ked ma aparat nejake zaujimave prifarbenie zvuku.
tie peniaze su velmi otazne. ak by som to mal brat z pohladu toho aka je konkurencia na slovensku atd, tak okej. ale ked sa na to pozriem z realneho pohladu moznosti tak jasne, stoji to velmi vela. pre niekoho kto sa boji kupovat ojazdene a nema moznost ist do zahranicia + chce zaruku... (fuj esteze to nieje moj pripad)
Zaznamenané

o-yep sro
garde
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2967



« Odpoveď #12 kedy: 08. December , 2009, 12:39:51 »

....to je pravda, že tu doma to máme také všelijaké a že ak sa človek nedostane zahranice tak nemá šancu veľmi tie menej bežné veci vyskúšať....

Zaznamenané

"povedz debilovi, že je debil a neuverí ti"
matkosafko
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 517



« Odpoveď #13 kedy: 08. December , 2009, 20:54:48 »

ja som tam gumenost tiez nepostrehol, prave si myslim ze dva potenciometre VLE a VLF davaju velku univerzalnost tomuto aparatu.
Zaznamenané
garde
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2967



« Odpoveď #14 kedy: 09. December , 2009, 09:54:20 »

ja som tam gumenost tiez nepostrehol, prave si myslim ze dva potenciometre VLE a VLF davaju velku univerzalnost tomuto aparatu.

.....potom máš o dôvod menej aby si si to nekúpil.....  Na zdravie!
Zaznamenané

"povedz debilovi, že je debil a neuverí ti"
Strán: [1] 2  Všetko |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.033 sekund, 23 otázok.