Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
07. Október , 2024, 13:25:23
Strán: 1 2 [3] 4 5 6 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: tuning peavey 6505+ hladam fanynku  (Prečítané 11322 krát)
0 užívateľov a 4 Hostí prehliada túto tému.
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2309



« Odpoveď #30 kedy: 21. Apríl , 2009, 13:20:19 »

Kaolko, vyser sa na to. Rozdiel tam nejaky bude, ale tyzden kvoli tomu budes spekulovat. Vzdy ked vymyslam podobne somariny tak si poviem, ze lepsieho gitaristu to zo mna nespravi, lepsiu pesnicku na tom nezlozim :)

Zlate slova  Na zdravie! Na zdravie!
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #31 kedy: 21. Apríl , 2009, 13:29:35 »

ja viem ze to zo mna lepsieho gitaristu nespravi, ale! a teraz jedno velke ALE!!! ten aparat sa v hluku straca.. (uznavam, moze to byt aj tou lipovou ibadneskou) proste hra to na takych nejakych vyskovych frekvenciach, ze obcas vyslovene som ohucany, ale nepocujem presne co sa vo zvuku deje.. teraz to myslim uplne vazne, ze som ochotny to risknut a utlmit tomu trochu tu 'brightness' inak toto ma vcelku prekvapilo lebo vsade pisu ze pivo je pomerne dost 'dark' znejuci aparat, ale mam pocit, ze praveze je tam az moc vysok (to plati aj pre lead aj pre cisty ten je dokonca neprijemne kusavy semish bude vediet co mam na mysli) teraz mam na aprate nastaveny EQ ze basy na 5, stredy 7 a vysky asi 4,5 a stale mam pocit  ze je ich tam pomerne dost vela.. tato uprava by mohla snad sposobit to, ze sa tie korekcie zacnu spravat zivsie
Zaznamenané

zakky
Hosť
« Odpoveď #32 kedy: 21. Apríl , 2009, 13:33:07 »

fuha nepocujes pivi? ja mam prave taku skusenost ze je tuto 6505ku pocut skoro vzdycky, a nestrati sa anipri roadkingu.....a lipa za to nemoze jaky mas k tomu box?
« Posledná zmena: 21. Apríl , 2009, 13:33:30 od Zakky » Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #33 kedy: 21. Apríl , 2009, 13:33:33 »

ja viem ze to zo mna lepsieho gitaristu nespravi, ale! a teraz jedno velke ALE!!! ten aparat sa v hluku straca.. (uznavam, moze to byt aj tou lipovou ibadneskou) proste hra to na takych nejakych vyskovych frekvenciach, ze obcas vyslovene som ohucany, ale nepocujem presne co sa vo zvuku deje.. teraz to myslim uplne vazne, ze som ochotny to risknut a utlmit tomu trochu tu 'brightness' inak toto ma vcelku prekvapilo lebo vsade pisu ze pivo je pomerne dost 'dark' znejuci aparat, ale mam pocit, ze praveze je tam az moc vysok (to plati aj pre lead aj pre cisty ten je dokonca neprijemne kusavy semish bude vediet co mam na mysli) teraz mam na aprate nastaveny EQ ze basy na 5, stredy 7 a vysky asi 4,5 a stale mam pocit  ze je ich tam pomerne dost vela.. tato uprava by mohla snad sposobit to, ze sa tie korekcie zacnu spravat zivsie
Podla mna by Ti pomohol aj druhy box.
Neskusenec napise, ze: NACO viac hluku ?
Clovek(cize aj ja), ktory hral cez dva boxy napise: Ak pridas dalsi box, tak okamzite stiahnes aparat, zvuk sa rozjasni a hlavne ZKONKRETNI a gitaru je pocut vsade. NIE NAHLAS, ALE vsade. :)
 Na zdravie!
Zaznamenané

kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #34 kedy: 21. Apríl , 2009, 13:34:25 »

EVH 4X12 ..praveze.. ten box sa mi k tomu uplne hodi aj vsetko.. a nie ze by som mal pocit, ze mi nevyhovuje ten aparat, je to super, len ho chcem doladit podla predstav, preto sa pytam, ci mu ta zmena moze skor pomoct, alebo uskodit.. aj ked to asi clovek nevie kym to neskusi
Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2309



« Odpoveď #35 kedy: 21. Apríl , 2009, 13:35:05 »

vyskovy je ? vsak to by malo byt dobre, nech sa presadi, nie ?
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #36 kedy: 21. Apríl , 2009, 13:35:23 »

aparat stiahnut nepotrebujem.. a vlastne ani nizsie uz nemozem, lebo to pivo hra dobre ked je koncove zosilenie tak apson na 3ke a to uz vcelku huci..  :)
Zaznamenané

kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #37 kedy: 21. Apríl , 2009, 13:36:32 »

vyskovy je ? vsak to by malo byt dobre, nech sa presadi, nie ?

dojdi niekedy, az budes mat cas, chut.. sam si spravis nazor.. budes vitany ..som myslel ze skor stredy su to, co pocut prave
« Posledná zmena: 21. Apríl , 2009, 13:36:57 od kaolko » Zaznamenané

joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4779


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #38 kedy: 21. Apríl , 2009, 13:39:40 »

ty ho tak vylepšiš že ho nebude počut Bavím sa skvele Bavím sa skvele piva su hodne zastrete aj tak sa zle presadzaju tak ho treba ešte viac dojebat
ked sa ti to zda vyškove otoč bednu do steny Zdravíčko
Zaznamenané

temo
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1928


LONG LIFE ROCK,N,ROLL


« Odpoveď #39 kedy: 21. Apríl , 2009, 13:40:26 »

ty ho tak vylepšiš že ho nebude počut Bavím sa skvele Bavím sa skvele piva su hodne zastrete aj tak sa zle presadzaju tak ho treba ešte viac dojebat
ked sa ti to zda vyškove otoč bednu do steny Zdravíčko
Predaj a kup si Marshall  Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele ten budeš počuť vždy  Na zdravie!
Zaznamenané

LET´S GO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #40 kedy: 21. Apríl , 2009, 13:43:52 »

 ha ha ha zas az tak zle na tom nie som ze by som musel marshall kupovat
Zaznamenané

RobG
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3484



« Odpoveď #41 kedy: 21. Apríl , 2009, 13:45:59 »

Raz na to prídeš....možno....zatiaľ letuj... Na zdravie!
Zaznamenané
temo
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1928


LONG LIFE ROCK,N,ROLL


« Odpoveď #42 kedy: 21. Apríl , 2009, 13:51:21 »

Raz na to prídeš....možno....zatiaľ letuj... Na zdravie!
Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele
Zaznamenané

LET´S GO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4779


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #43 kedy: 21. Apríl , 2009, 13:54:02 »

ha ha ha zas az tak zle na tom nie som ze by som musel marshall kupovat
prave že si ,ale na to"možno raz" prideš my sme na to hravali s robom a dnes by som radšej nehral ako na hentom Bavím sa skvele
a temo ten to preistotu ani neskušal,koli pivam som prestal počuvat halena lebo odvtedy mu to hra na koko*t Zdravíčko
Zaznamenané

RobG
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3484



« Odpoveď #44 kedy: 21. Apríl , 2009, 13:55:14 »

 Na zdravie!


* 800px-MarshallStack_Slayer.jpg (66.56 KB, 800x524 - prehliadnuté 205 krát.)
« Posledná zmena: 21. Apríl , 2009, 13:55:45 od RobG » Zaznamenané
Strán: 1 2 [3] 4 5 6 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.057 sekund, 23 otázok.