Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
25. Apríl , 2024, 13:48:23
Strán: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 34 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: struny  (Prečítané 106499 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11904



« Odpoveď #105 kedy: 25. August , 2010, 07:29:07 »

ja som nedavno daval niekomu na nejaku gitaru nejake cierne struny, neviem ci to boli DR, ale nehcel by som to ani zadarmo. to cierne semeno hned zliezlo pri udierani trsom a ani na pohmat to nebolo prijemne po tom behat
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #106 kedy: 25. August , 2010, 08:33:25 »

dobre ze vravis .. to som aj nespomenul.. na dotyk to bolo  fakt neprijemne, mestami take kvazi drsne ako ked ma clovek prekazku pod rukou
Zaznamenané

yeah
Hosť
« Odpoveď #107 kedy: 25. August , 2010, 08:52:39 »

To musia byt kvalitne struny - neprijemne na dotyk, zliezajuca farba a este aj zle hraju  ha ha ha ha ha ha ha ha ha
Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #108 kedy: 25. August , 2010, 08:54:50 »

Zatial co citam na nete, aj napr. Harmony Central, tak praveze ludia su spokojni.  Bavím sa skvele Dokonca tam aj pisu o tom zliezani farby, ale netreba sa bat a ani mat nejake predsudky voci tomu, je to len ten material a na kvalite strun sa to neodraza. Musim skusit, dam vediet, urcite.  Na zdravie!
Zaznamenané

kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #109 kedy: 25. August , 2010, 08:57:38 »

skus a uvidis sam..pre mna boli jak mrtve.. mal som dvakrat po sebe cervene.. a v made mali na gitare natiahnute cierne DRky a bol tam ten isty problem.. to hra jak 2mesiace stare struny.. ale to je len moj nazor mozno sa to niekomu paci tak moc vizualne ze sa vie presvedcit o tom ze aj kvalitne zneju
Zaznamenané

Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #110 kedy: 25. August , 2010, 09:03:17 »

Basaci si tieto struny nevedia vynachvalit, vraj na slap uplne kralovske.
Zaznamenané

kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #111 kedy: 25. August , 2010, 09:05:55 »

cierne gitarove struny na basu?  Bavím sa skvele inak ked si citate ludia recenzie pisane kade tade na roznych portaloch.. treba brat veci aj s rezervou..este stale existuju PR agentury, ktore su platene firmami za to ze sa ich zamestnanci prihlasuju na roznych takychto forach a potom pisu ze ako to oni skusili tento produkt a ze ake to je uzasne ..to len tolko.. kamaratka v takej firme robila heh
« Posledná zmena: 25. August , 2010, 09:07:40 od kaolko » Zaznamenané

styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11904



« Odpoveď #112 kedy: 25. August , 2010, 09:10:45 »

nech je s tym spokojny kto chce, pre mna su take struny pucovina, ja potrebujem aby sa mi na strunach dobre hralo a dobre sa slidovalo a nie aby tam bol nejaky sajrajt, ktory brani strunam zniet a slajduje sa tom jak na dvestorocnych, nikdy necistenych strunach
Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #113 kedy: 25. August , 2010, 09:12:05 »




Ani sa mi to nepaci nejak..  Bavím sa skvele
Zaznamenané

kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #114 kedy: 25. August , 2010, 09:16:14 »

vyzera to jak pancusky.. inak.. sranda je ked si na ciernu gitaru s ebenovym hamtnikom jebnes ciern struny.. clovek ma miestami ked sa potom pozera na gitaru pri hre dost neprjemny pocit.. tazsie sa odhaduje vzdialenost medzi strunami.. je lepsie sa nekukat radsej aby to nemiatlo podvedome mozog (nesrandujem fakt..)
Zaznamenané

yeah
Hosť
« Odpoveď #115 kedy: 25. August , 2010, 09:24:57 »

vyzera to jak pancusky.. inak.. sranda je ked si na ciernu gitaru s ebenovym hamtnikom jebnes ciern struny.. clovek ma miestami ked sa potom pozera na gitaru pri hre dost neprjemny pocit.. tazsie sa odhaduje vzdialenost medzi strunami.. je lepsie sa nekukat radsej aby to nemiatlo podvedome mozog (nesrandujem fakt..)
Nebude to to iste jak na svetlom hmatniku svetle struny? Pamatam si davnejsie.. som dlho hral na tmavom a potom som si trosku musel zvykat.
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #116 kedy: 25. August , 2010, 09:42:37 »

nie lebo svetly hmatnik a svetle drevo ti aj pri dennom svetle a aj jemnej  tme oci vcelku fajn vidia..totrochu inak odraza svetlo ako cierna farba.. ked si zoberies gitaru s ciernym telom, ciernm hmantikom.. ciernymi strunami tak budes mat fakt schizu je to naozaj neprijemne uz aj pri obycajnom cviceni po sediacky dokonca az unvavne mi to prislo pre oci
Zaznamenané

yeah
Hosť
« Odpoveď #117 kedy: 25. August , 2010, 09:52:56 »

nie lebo svetly hmatnik a svetle drevo ti aj pri dennom svetle a aj jemnej  tme oci vcelku fajn vidia..totrochu inak odraza svetlo ako cierna farba.. ked si zoberies gitaru s ciernym telom, ciernm hmantikom.. ciernymi strunami tak budes mat fakt schizu je to naozaj neprijemne uz aj pri obycajnom cviceni po sediacky dokonca az unvavne mi to prislo pre oci
klameš Bavím sa skvele
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #118 kedy: 25. August , 2010, 09:56:09 »

FAKE!  Bavím sa skvele
Zaznamenané

styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11904



« Odpoveď #119 kedy: 25. August , 2010, 10:04:58 »

cierne struny su pre black metalistov, ktori chcu mat true black metalovy zvuk
Zaznamenané
Strán: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 34 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.054 sekund, 23 otázok.