Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
28. September , 2024, 17:51:19
Strán: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 172 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Marshall VS. Mesa Boogie  (Prečítané 521305 krát)
0 užívateľov a 11 Hostí prehliada túto tému.
guitman
otec
miestny štamgast
****
Príspevkov: 1986


guitman


WWW
« Odpoveď #135 kedy: 02. August , 2005, 12:31:51 »

MÄSoooooooooo ale aj Marshal by som mal rád doma aj Laney aj Engl, ale to je už iný príbeh: ako sa Billy dostal k miliónom a a tam ja nehrám :cry:
Zaznamenané

tatko fóra
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2309



« Odpoveď #136 kedy: 02. August , 2005, 13:33:59 »

Tak som nedavno hral nechtiac na podiu na Marshall. Mohol som si vybrat JCM 800 alebo 900. Takticky som vsadil na 800 a poviem Vam - bolo to utrpenie, bol to boj... To co mne z Marku lezie uz pri najjemnejsej dynamike a normalnej hlasitosti som tu musel vymackavat celou silou a aj tak to tam pri tej hlasitosti na cca polovici vykonu (50W hlava) stale nebolo Smútim. Doslova Galeje. To nie je o tom, ze Mesa Boogie nieco zakryje - to je o tom, ze z Mesa Boogie to leze jedna radost, no z Marshallu to treba dolovat zbyjackou alebo v pripade dokrmenia krompacom... Aj v najhorsom nastaveni Marku, ked to fakt uz hra jak z prdele sa to pod rukami sprava vdacnejsie :!
Zaznamenané
dusan uk
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 247



« Odpoveď #137 kedy: 02. August , 2005, 14:38:43 »

Mne vyhovuje mesa.Vzdy sa mi ten zvuk pacil.Marshall sa mi ale tiez paci,len ma to potom nuti hrat zanrovo ine veci. Este k tej lahkosti hrania,kad som prvy krat rozbalil dual recto,tak som bol trochu nestastny z toho,ako tazko sa mi na to hra,zvukovo to ale bola bomba.Po kratkej dobe som zmenil styl hrania{pravej ruky}a teraz by so to nevymenil za nic.
Zaznamenané
Majo Fero
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3686


večne usmiaty gitarista :-)


« Odpoveď #138 kedy: 02. August , 2005, 14:44:31 »

Podobnu skusenost mam aj ja Rastis. Hlavne Mark verzus JCM. Iny je Rectifier (stary dvojkanal), na ten sa treba naucit hrat, takisto ako aj na Marshall.
Zaznamenané
mr. redwine
stály hosť
*****
Príspevkov: 965



« Odpoveď #139 kedy: 02. August , 2005, 20:13:23 »

Máte niekto skúsenosti s MB sudio preampom? Hode sem recenziu.
Zaznamenané

„a beer a day keeps the doctor away.“
Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #140 kedy: 02. August , 2005, 21:07:12 »

Hmm Rasto, ten moj sa sice choval divne, mal si ho vsak skoro cely tyzden, tak nieco napis.
Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2309



« Odpoveď #141 kedy: 02. August , 2005, 21:25:20 »

Citácia
Originally posted by dr.karpathorky ...Iny je Rectifier (stary dvojkanal), na ten sa treba naucit hrat, takisto ako aj na Marshall...
To si az tak netrufam odhadnut, pretoze Recto poznam malo...
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2309



« Odpoveď #142 kedy: 02. August , 2005, 21:28:27 »

Citácia
Originally posted by Mr. Redwine Máte niekto skúsenosti s MB sudio preampom? Hode sem recenziu.
Ak ma niekto nepredbehne, mozno by som si trufal napisat par riadkov, ale daj mi par dni :)...
Zaznamenané
Darthez
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2196



« Odpoveď #143 kedy: 02. August , 2005, 21:37:16 »

rasto: tak tu recenziu si moc rad precitam. ale jak ta poznam, teda co som Ta pocul hrat, tak Ty si z toho riadne maso urcite vytlkol. o tom niet pochyb Žmurk :hairy
Zaznamenané

BOOGIESOUND

za rock  Bacha na vec kamo! a za gemer  Na zdravie!
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2309



« Odpoveď #144 kedy: 02. August , 2005, 21:42:15 »

Citácia
Originally posted by Darthez ...ale jak ta poznam, teda co som Ta pocul hrat, tak Ty si z toho riadne maso urcite vytlkol. o tom niet pochyb Žmurk...
Myslis z toho Marshallu ? Ani nie - ono toho bolo vtedy viac. Okrem ineho som si zabudol aj gitaru (:!), takze som hral na fesackom Fender Telecaster so strunami o niekolko cisel hrubsimi (inak dakujem gitaristovi z Appendixu) :). Ale tomu nasemu SKA to zase az tak neprekaza :cool: ...
Zaznamenané
Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #145 kedy: 02. August , 2005, 22:01:36 »

Citácia
Originally posted by rastis
Citácia
Originally posted by Mr. Redwine Máte niekto skúsenosti s MB sudio preampom? Hode sem recenziu.
Ak ma niekto nepredbehne, mozno by som si trufal napisat par riadkov, ale daj mi par dni :)...[/b]
Sam som zvedavy. Redeine> Mne trvalo par mesiacov po tom co som to kupil, nez som si na to zvykol. No to bolo sposobene aj zvyskom mojho gitaroveho vybavenia hehe. Ked som to kupoval, tak som ani nevedel aky to ma presne zvuk, len som vedel, ze to je kvalitny preamp a teda to nemoze byt zla volba. Aj ked..
Zaznamenané

Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #146 kedy: 02. August , 2005, 22:04:16 »

Rastis, v tom ska hráš na nejaký brutal lead zvuk?? Myslel som, že hlavne využiješ čistý kanál.
Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2309



« Odpoveď #147 kedy: 02. August , 2005, 22:21:20 »

Citácia
Originally posted by Pitu Rastis, v tom ska hráš na nejaký brutal lead zvuk?? Myslel som, že hlavne využiješ čistý kanál.
Vsak som nic take nespominal... Prave naopak som Darthezovi tvrdil, ze muzike co hram az tak nejake zle skreslenia neprekazaju. Lenze mne aparat hra velmi svizne aj na cistom kanaly, vlastne som ho vdaka SKA len nedavno objavil a poriadne docenil :). Co ten Marshall mi prisiel chciply aj na cistom zvuku.
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4299


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #148 kedy: 02. August , 2005, 22:39:01 »

Na akej gitare hras? Ja som sice na JCM800 vela nehral, ale rozhodne maju podla mna lepsi a muzikalnejsi zvuk ako JCM900 napr.
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
Darthez
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2196



« Odpoveď #149 kedy: 02. August , 2005, 23:08:35 »

Rastis: ja som to myslel tak, ze si urcite z tej martinovej MESY vytlkol riadny zvuk. nie o marshall som pisal :) :hairy
Zaznamenané

BOOGIESOUND

za rock  Bacha na vec kamo! a za gemer  Na zdravie!
Strán: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 172 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.056 sekund, 22 otázok.