Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
29. Marec , 2024, 08:34:22
Strán: 1 ... 34 35 [36] 37 38 ... 172 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Marshall VS. Mesa Boogie  (Prečítané 501480 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4783


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #525 kedy: 02. Apríl , 2008, 22:25:52 »

DR je jedina mesina čo za niečo stoji a ktoru by som použil keby nebol marshall a to každy lepši o triedu..moja 900 sa zotavuje rastik nemusiš sa bat kedže nieje uplne nova občas sa dojebka ako každy starši kram ak ju predam kupim si funglač a to je jedno aky marshall""..mam este novy Vintage Modern ten je super a rakove maršaliky všetky čo vyrobili
Zaznamenané

temo
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1928


LONG LIFE ROCK,N,ROLL


« Odpoveď #526 kedy: 02. Apríl , 2008, 22:28:38 »

DR je jedina mesina čo za niečo stoji a ktoru by som použil keby nebol marshall a to každy lepši o triedu..moja 900 sa zotavuje rastik nemusiš sa bat kedže nieje uplne nova občas sa dojebka ako každy starši kram ak ju predam kupim si funglač a to je jedno aky marshall""..mam este novy Vintage Modern ten je super a rakove maršaliky všetky čo vyrobili
Keby si Marshally nevozil v aute jak zemáky tak sa nič nestane   Bavím sa skvele  Bavím sa skvele  Bavím sa skvele
Zaznamenané

LET´S GO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4783


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #527 kedy: 02. Apríl , 2008, 22:39:19 »

čo k....t?Huh! kupim si novy a bude ale ta 900ka to je dobra maserka...dnes sme cvičili a kamoš hned predava 5150 do čereva lebo to je bzučak proti marshallu
Zaznamenané

acdc100
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 246


« Odpoveď #528 kedy: 02. Apríl , 2008, 23:07:14 »

Už tých kamošov pošli do..a ideme na to, furt musia neco predávat...jedene ENGL 60, druhý pivo 5150.....ja postavím Plexi + nejaké 900vky a nakŕmime to....idem to skúšky, ten TUBE FACTOR do PLEXI, to je vražda...tie Vintage gitary sú v poriadku ako by povedal Frenkie Griglák, ale Gibson to nie je.... :-(
« Posledná zmena: 02. Apríl , 2008, 23:09:47 od acdc100 » Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #529 kedy: 03. Apríl , 2008, 11:10:04 »

On vlastne ani nemusí hrať,načo?  Bavím sa skvele  Bavím sa skvele  Bavím sa skvele

Ani spievat radsej nemusi. Bavím sa skvele
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #530 kedy: 03. Apríl , 2008, 11:12:40 »

občas sa dojebka ako každy starši kram

Mne sa este ziaden stary plesnivec nedojebkal a to su o par desatroci starsie Beeee Žmurk.
« Posledná zmena: 03. Apríl , 2008, 11:12:59 od Progrocker » Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
RobG
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3483



« Odpoveď #531 kedy: 03. Apríl , 2008, 11:13:59 »

Zaklop si radšej. Keď sa to pojebká v skúšobni, nič sa nedeje, keď sa to pojebká na kšefte ako Joemu, tak je to prúser keď nemáš náhradu..
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #532 kedy: 03. Apríl , 2008, 11:17:24 »

Zaklop si radšej. Keď sa to pojebká v skúšobni, nič sa nedeje, keď sa to pojebká na kšefte ako Joemu, tak je to prúser keď nemáš náhradu..

Klop klop. :) Hoci je fakt, ze so starymi Marshallmi som mal tiez problemy (sum, blbe kondiky atd.). S Hiwattmi ziadne, tie su neznicitelne a najspolahlivejsie. 1970ku co mam tak ked je naplno tak nepocujes praticky ziaden sum, este som nepocul tak nesumiaci aparat, pritom ma povodne kondiky a vsetko od vyroby. Ked zapnem potom stary Marshall, tak sa az zlaknem, ze ci nehori od tych pazvukov.
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #533 kedy: 03. Apríl , 2008, 12:37:06 »

Mne sa este ziaden stary plesnivec nedojebkal a to su o par desatroci starsie Beeee Žmurk.

tak ale zase nasad tu prasinu do praxe (pravidelne skusky, koncerty, prevlacanie) a pozoruj  Bavím sa skvele
Zaznamenané
RobG
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3483



« Odpoveď #534 kedy: 03. Apríl , 2008, 12:47:00 »

Tak je  Na zdravie!
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #535 kedy: 03. Apríl , 2008, 13:20:16 »

tak ale zase nasad tu prasinu do praxe (pravidelne skusky, koncerty, prevlacanie) a pozoruj  Bavím sa skvele
Prevlacam ju pravidelne, lebo ju mam doma, aj v zime.
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4783


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #536 kedy: 03. Apríl , 2008, 13:25:35 »

a natriasaj ju vaute Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele brano ved mi daj ten aparat na mesiac a uvidime ti ho vyhrkam ako hrkalku...problem je že treba mat keisty na tieto kramy,ale marshale sa kazia ale na to sa vysrat treba ich mat viac  aj boeingy padaju lebo ich je najviac........tie šumy a škreky to je ono to je rakenrol kua bez toho su to line6ky Bacha na vec kamo!
Zaznamenané

pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #537 kedy: 03. Apríl , 2008, 13:33:58 »

Prevlacam ju pravidelne, lebo ju mam doma, aj v zime.

ty pivniciak. tak ale neda sa tvoje prevlacanie porovnavat s aktivnym hranim  Bavím sa skvele Bavím sa skvele
Zaznamenané

o-yep sro
joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4783


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #538 kedy: 03. Apríl , 2008, 13:39:06 »

ty pivniciak. tak ale neda sa tvoje prevlacanie porovnavat s aktivnym hranim  Bavím sa skvele Bavím sa skvele
on je taky hrač ako ja pravnik Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele
mysliš že prečo maju viac aparatov na javysku na paradu ako u nas?Huh!?? Na zdravie!
Zaznamenané

pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #539 kedy: 03. Apríl , 2008, 13:51:17 »

odporucil som branovi nech si zozenie este jednu 4x12 na fullstack.to potom bude randal, brano umrie blahom.
ja branovi rozumiem,lebo vela ampov sa poserie lebo sa poserie kym ten jeho drzi ako hluchy dvere, ale prave to natriasanie sa na tom podpisuje nenormalne.
Zaznamenané

o-yep sro
Strán: 1 ... 34 35 [36] 37 38 ... 172 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.058 sekund, 23 otázok.