Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
16. Apríl , 2024, 12:22:35
Strán: 1 ... 38 39 [40] 41 42 ... 172 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Marshall VS. Mesa Boogie  (Prečítané 501757 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Mlha
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 169



« Odpoveď #585 kedy: 06. Máj , 2008, 11:47:52 »

Čím viac to počúvam tým sa mi to viac ľúbi  :)  Bravooo

« Posledná zmena: 06. Máj , 2008, 12:02:32 od Mlha » Zaznamenané

Rock it!
koktavyalojz
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 351



« Odpoveď #586 kedy: 06. Máj , 2008, 12:32:48 »

povedzte mi co je na tom take zazracne. hm???
takyto zvuk je tazsie zo zosiku vymacknut, ako higainovy hrmot... pri velkom skresleni odchadzaju prec so zvuku tie najzaujimavejsie nuansy (aj ked zase vylezu ine zaujimave), ktore pri takychto starodavnych zvukoch su prave uplne najklucovejsie...

to je akoby si pozeral na nejake auto - veterana a divil si sa, co z neho vsetci seru, vsak dnesne auta jazdia rychlejsie... a este to nebude uplne presne porovnanie, pretoze veterany su na ozdobu, kdezto taketo vintage skreslene zvuky sa daju aj pouzit a aj sa este stale dnes realne pouzivaju...

vdaka. pekna odpoved  Zdravíčko
Zaznamenané
koktavyalojz
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 351



« Odpoveď #587 kedy: 06. Máj , 2008, 12:42:03 »

všetko hra to super...a čo je zazračne????golem?Huh!?nerozumieš tomu...
ty uz daj tomu Golemu pokoj
si porovnaj cena:vykon

urcite, ak by to iste ako Golem skonstruovali v Marshalle, tak by si sa z toho mohol pokakat
« Posledná zmena: 06. Máj , 2008, 12:47:04 od koktavyalojz » Zaznamenané
jjaannkkoo
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 460



« Odpoveď #588 kedy: 06. Máj , 2008, 13:14:33 »

všetko hra to super...a čo je zazračne????golem?Huh!?nerozumieš tomu...

ak si si nevsimol tak nikto tu nespominal Golem....a da sa odpovedat, vysvetlit, a povedat svoj nazor aj normalnejsie.... napriklad ako rastis
a fakt s toho co tu pises mi je niekedy az smiesno, proste vsetky marshally su naj aparaty, a ostatne je len dopoctu....mozno sa ta to uz niekto pytal..ale kolko ti za tie kecy marshall plati?  ja nehovorim ze je marshall zly, ale nemyslim si ze je to jedina znacka na svete co stoji za to

takyto zvuk je tazsie zo zosiku vymacknut, ako higainovy hrmot... pri velkom skresleni odchadzaju prec so zvuku tie najzaujimavejsie nuansy (aj ked zase vylezu ine zaujimave), ktore pri takychto starodavnych zvukoch su prave uplne najklucovejsie...

to je akoby si pozeral na nejake auto - veterana a divil si sa, co z neho vsetci seru, vsak dnesne auta jazdia rychlejsie... a este to nebude uplne presne porovnanie, pretoze veterany su na ozdobu, kdezto taketo vintage skreslene zvuky sa daju aj pouzit a aj sa este stale dnes realne pouzivaju...

 Na zdravie!
« Posledná zmena: 06. Máj , 2008, 13:18:42 od jjaannkkoo » Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #589 kedy: 06. Máj , 2008, 13:15:57 »

a tu mate pre vyvazenost Mesa Mark III na takmer plnom gaine + vintage Fender Strat:

http://youtube.com/watch?v=6rZvxaqUCHw

tiez sa to vie pekne ozvat :)
Zaznamenané
jjaannkkoo
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 460



« Odpoveď #590 kedy: 06. Máj , 2008, 13:23:02 »

a tu mate pre vyvazenost Mesa Mark III na takmer plnom gaine + vintage Fender Strat:

http://youtube.com/watch?v=6rZvxaqUCHw

tiez sa to vie pekne ozvat :)

noooo, tu vidno kolko robi typ gitary a styl hry :) aj ked je to Mesa s gain skoro na max tak to nemusi byt zakonite metal a da sa to pouzit aj inde :)
Zaznamenané

exhumer
stály hosť
*****
Príspevkov: 1477


Egatimer


« Odpoveď #591 kedy: 06. Máj , 2008, 13:44:42 »

noooo, tu vidno kolko robi typ gitary a styl hry :) aj ked je to Mesa s gain skoro na max tak to nemusi byt zakonite metal a da sa to pouzit aj inde :)
presne tak, ja hram na mojom calibri 50+ hlavne metal, ale ked chcem hardrock, tak nemusim zakonite stahovat gain...
inak ten marshall sa mi tiez lubi
Zaznamenané

WEIRD THRASH
Dugo
Hosť
« Odpoveď #592 kedy: 06. Máj , 2008, 13:47:07 »

najlepsi je vox  Na zdravie!
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #593 kedy: 06. Máj , 2008, 13:53:20 »

progi takto to ma hrat pusti si stare kapely ako im to škrečalo...a tie gulate zvuky robili overdrivmi do čistych zvukov

Ja mam napocuvanych starych kapiel viac ako vsetci clenovia fora dokopy, takze viem co a ako ma zniet :). Co sa tejto ukazy tyka, pocul som ovela pre mna zaujimavejsie stare Marshally. Napriklad Robova 72ka hra pre mna ovela lepsie ako tato bluesova masinka.
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #594 kedy: 06. Máj , 2008, 13:57:28 »

a tu mate pre vyvazenost Mesa Mark III na takmer plnom gaine + vintage Fender Strat:

http://youtube.com/watch?v=6rZvxaqUCHw

tiez sa to vie pekne ozvat :)

Asi budes teraz kukat, ale tato ukazka sa m lubi viac ako ten nemastny neslany Marshall. :)
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
udry
Hosť
« Odpoveď #595 kedy: 06. Máj , 2008, 14:03:29 »

Modifikovana Plexina http://youtube.com/watch?v=3ZkCZEGAIzE&feature=related
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #596 kedy: 06. Máj , 2008, 14:06:38 »

Asi budes teraz kukat, ale tato ukazka sa m lubi viac ako ten nemastny neslany Marshall. :)

tak to teda cumim jak blaaazen  Bavím sa skvele
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #597 kedy: 06. Máj , 2008, 14:08:33 »


mne to uz zneje pomaly jak 900vka
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #598 kedy: 06. Máj , 2008, 14:09:57 »

mne to uz zneje pomaly jak 900vka

Presne, blati sa to a nema to razanciu a agresivitu ako Plexiny.
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #599 kedy: 06. Máj , 2008, 14:18:03 »

na moje ucho to vsetko nejako tak divne skriabe a piska. ale da sa, v kapele to viem pretrpiet  Bavím sa skvele
Zaznamenané

o-yep sro
Strán: 1 ... 38 39 [40] 41 42 ... 172 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.059 sekund, 23 otázok.