Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
28. Marec , 2024, 19:03:16
Strán: 1 ... 42 43 [44] 45 46 ... 172 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Marshall VS. Mesa Boogie  (Prečítané 501415 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #645 kedy: 09. Jún , 2008, 22:40:38 »

ten roadster ma aky zvuk tiež sa dá na tom nakrútit taký hi gain ako na dual rektajfiééry  Popiskujem si
hej...hraju cca rovnako, vsak aj v papieroch mas napisane, ze roadster ma okrem dvoch kanalov z lonestaru aj dva kanaly zo stareho dual recta 2ch  Som metlak
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #646 kedy: 09. Jún , 2008, 22:42:35 »

uz to nenatahuj a daj to tricko

sorry, pre vacsiu by som musel najst original fotku a oskenovat...

Zaznamenané
homar
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3635



« Odpoveď #647 kedy: 09. Jún , 2008, 22:46:55 »

sorry, pre vacsiu by som musel najst original fotku a oskenovat...


tak z tejto fotky nic nevidno, sorry  ha ha ha
Zaznamenané

Fender Stratocaster, Epiphone Les Paul Standard
Marshall JCM 900 MkIII, Marshall 1960B Lead
TC-Electronic Nova System
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #648 kedy: 09. Jún , 2008, 22:57:01 »

tusim dusan v tatrach spominal, ze ju ma od joe-a, robena cca kopia kramera, nikto nevie povod  :) ale fajne hra, tazka jak hovado (mahagon telo), tucnejsi krk, ale velmi pohodlny..mal na nej nahodene take fajne struny - tusim hbridy 10-52
sorry za male OT, este som si spomenul na jednu "nezvycajnu" vec u tejto gitarky - bartolini snimace
Zaznamenané
C3llario.HQ
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 494



WWW
« Odpoveď #649 kedy: 09. Jún , 2008, 23:13:32 »

sorry za male OT, este som si spomenul na jednu "nezvycajnu" vec u tejto gitarky - bartolini snimace

na gitare Huh! fakt moc nevídane  Bavím sa skvele
Zaznamenané
Majo Fero
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3686


večne usmiaty gitarista :-)


« Odpoveď #650 kedy: 10. Jún , 2008, 18:55:49 »

Vela sa tu na fore teoretizuje, vela pise, ale aj vela nepodlozenych nazorov bez praktickej casti veci.  Žmurk Cest vynimkam.  Na zdravie! Clovek par veci urobi nie koli sebe, ale pre vas a vy si toho nevazite.  ha ha ha
Moznoze Mates chcel napisat len tolko, ze sme si to boli cele vyskusat v praxi. Co ako hra. Pripadne ake kombinacie aparatov si sedia viac (ci dva podobne, alebo dva rozdielne, .... ). Nenahravalo sa to (aj koli skapatej baterke), ale pravdu povediac: naco to nahravat? Aby sa to zbytocne popisalo 10 stran OTcok a vznikli hadky, vyhrazanie sa smrtou a pod.   Žmurk
Zaznamenané
homar
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3635



« Odpoveď #651 kedy: 10. Jún , 2008, 18:57:56 »

naco to nahravat? Aby sa to zbytocne popisalo 10 stran OTcok a vznikli hadky, vyhrazanie sa smrtou a pod.   Žmurk
ale tak to tu je aj bez toho  ha ha ha
Zaznamenané

Fender Stratocaster, Epiphone Les Paul Standard
Marshall JCM 900 MkIII, Marshall 1960B Lead
TC-Electronic Nova System
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #652 kedy: 10. Jún , 2008, 19:22:12 »

naco to nahravat? Aby sa to zbytocne popisalo 10 stran OTcok a vznikli hadky, vyhrazanie sa smrtou a pod.   Žmurk
mohli ste dat nejaky lekvarik a sprijemnili by ste den uzivatelom peknym kulturnym zazitkom  Na zdravie!
Zaznamenané
MaTeS
stály hosť
*****
Príspevkov: 1353


digitál je digitál, ten ničím nenahradíš ..


« Odpoveď #653 kedy: 10. Jún , 2008, 22:33:30 »

Moznoze Mates chcel napisat len tolko, ze sme si to boli cele vyskusat v praxi. Co ako hra. Pripadne ake kombinacie aparatov si sedia viac (ci dva podobne, alebo dva rozdielne, .... ).
vobec nie, chcel som spravit par pekych fotiek a potom s nimi spravit dojem na tomto fore  ha ha ha ha ha ha
Zaznamenané

FALLGRAPP
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #654 kedy: 10. Jún , 2008, 23:27:08 »

mozno som sledoval diskusiu len velmi povrchne, ale okrem tych fotiek sem nepribudla ziadna informacia, len - "boli sme testnut" , "bolo to spontanne" , "lebo den predtym bola jammka" .... ci objavili sa este najeka dalsie info ?
Zaznamenané
MaTeS
stály hosť
*****
Príspevkov: 1353


digitál je digitál, ten ničím nenahradíš ..


« Odpoveď #655 kedy: 10. Jún , 2008, 23:45:17 »

mozno som sledoval diskusiu len velmi povrchne, ale okrem tych fotiek sem nepribudla ziadna informacia, len - "boli sme testnut" , "bolo to spontanne" , "lebo den predtym bola jammka" .... ci objavili sa este najeka dalsie info ?
a co cakas viac??
ved vsetko dvolezite bolo povedane hned v uvode:
sme poskusali, pohrali a utvrdili sa v tom co sme predpokladali : Marshall je marshall a mesa je mesa.. :)
no boli sme vsetci zvedavy ako to bude vedla seba zniet a ked sa vyskytla prilezitost.. su to vsetko skvele aparaty. Kazdy ma svoje kvality. bolo fajn to pocut vedla seba a dohromady..
zvuk slovami tazko opises a davat sam prirovnania strkopieskomedovozamatove je len na smiech.
sme si pravili kazdy svoj nazor, moj je taky, ze su to vsetko vynikajuce aparaty s pouzitelnym zvukom. Mne Marshall vyhovoval najviac.
Zaznamenané

FALLGRAPP
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #656 kedy: 10. Jún , 2008, 23:50:06 »

...a davat sam prirovnania strkopieskomedovozamatove je len na smiech....

ale hovno na smiech :) pokial sa vsetci zhodneme na tzerminologii, tak je to vysokosofistikovana metoda popisu ampov  Bavím sa skvele

Cundo tu z fora daval na ine forum terminologiu nejakych death metalistov co tocil, ze ako nazyvaju styly bubnovania :

Citácia: Cundo
... Chalani maju super"terminologiu" pre rytmicke vzorce.Na ilustraciu uvadzam aspon: sekacky, triolky, tuka-tuka a jebot... :)

... tiez dobre  Bavím sa skvele
« Posledná zmena: 10. Jún , 2008, 23:50:31 od rastis » Zaznamenané
udry
Hosť
« Odpoveď #657 kedy: 10. Jún , 2008, 23:55:27 »

a co cakas viac??
 
sme si pravili kazdy svoj nazor, moj je taky, ze su to vsetko vynikajuce aparaty s pouzitelnym zvukom.
To je akože zaver toho "testnutia" ? No,keby tie aparaty mali nepoužitelny zvuk,tak by ste si ich nekupili. Alebo najskor kupit a potom testnut,či je zvuk použitelny? Aj tak sa da. Na zdravie!
Zaznamenané
MaTeS
stály hosť
*****
Príspevkov: 1353


digitál je digitál, ten ničím nenahradíš ..


« Odpoveď #658 kedy: 10. Jún , 2008, 23:57:23 »

To je akože zaver toho "testnutia" ? No,keby tie aparaty mali nepoužitelny zvuk,tak by ste si ich nekupili. Alebo najskor kupit a potom testnut,či je zvuk použitelny? Aj tak sa da. Na zdravie!
viem, ze nema zmysel ti oponovat, takze ano, je to tak, mas pravdu...
btw ..a co si tym chcel akoze povedat??
« Posledná zmena: 10. Jún , 2008, 23:57:53 od MaTeS » Zaznamenané

FALLGRAPP
udry
Hosť
« Odpoveď #659 kedy: 11. Jún , 2008, 00:01:09 »

viem, ze nema zmysel ti oponovat, takze ano, je to tak, mas pravdu...
btw ..a co si tym chcel akoze povedat??
Ale ved sa tak rychlo nevzdavaj.Noc je ešte mlada. Na zdravie! 
Zaznamenané
Strán: 1 ... 42 43 [44] 45 46 ... 172 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.292 sekund, 23 otázok.