Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
18. Apríl , 2024, 05:53:53
Strán: 1 ... 43 44 [45] 46 47 ... 172 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Marshall VS. Mesa Boogie  (Prečítané 501833 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4783


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #660 kedy: 11. Jún , 2008, 06:42:18 »

+1  Na zdravie!
plus dva ja som za dva Bavím sa skvele Bavím sa skvele
to je jasne za čo ,lebo na pičovinach nehram
Zaznamenané

joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4783


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #661 kedy: 11. Jún , 2008, 06:48:07 »

inak co je to za gitaru uplne napravo ?
to som mu ja predal taku mahagonovu kopiu kmra s aktivkou bartolini elektrikou...hra ako svina určite tam bola naj.. Bavím sa skvele
hlavne som chuj že som ju vobec za take pachy predal...ale dušky si zasluži ,vyborny gitarista =vyborny nastroj,ešte ked tu MB da preč tak to bude OK Na zdravie!
Zaznamenané

joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4783


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #662 kedy: 11. Jún , 2008, 06:51:03 »

Vela sa tu na fore teoretizuje, vela pise, ale aj vela nepodlozenych nazorov bez praktickej casti veci.  Žmurk Cest vynimkam.  Na zdravie! Clovek par veci urobi nie koli sebe, ale pre vas a vy si toho nevazite.  ha ha ha
Moznoze Mates chcel napisat len tolko, ze sme si to boli cele vyskusat v praxi. Co ako hra. Pripadne ake kombinacie aparatov si sedia viac (ci dva podobne, alebo dva rozdielne, .... ). Nenahravalo sa to (aj koli skapatej baterke), ale pravdu povediac: naco to nahravat? Aby sa to zbytocne popisalo 10 stran OTcok a vznikli hadky, vyhrazanie sa smrtou a pod.   Žmurk
škoda mohol byt prijemny konflikt.nabuduce donesem moju 800ku a plexinu...potom skonči sranda
Zaznamenané

styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11903



« Odpoveď #663 kedy: 11. Jún , 2008, 07:04:36 »

ale dušky si zasluži ,vyborny gitarista =vyborny nastroj,ešte ked tu MB da preč tak to bude OK Na zdravie!
nemusi, spolu im to v tatrach pristalo  Na zdravie!
Zaznamenané
MaTeS
stály hosť
*****
Príspevkov: 1353


digitál je digitál, ten ničím nenahradíš ..


« Odpoveď #664 kedy: 11. Jún , 2008, 09:04:38 »

škoda mohol byt prijemny konflikt.nabuduce donesem moju 800ku a plexinu...potom skonči sranda
Sranda to veru bola, ked som pocul jak tie mesy huhlaly a bučali oproti Marshallu..
moj zaver bol jasny.. Marshall, čo iné...  Na zdravie! Zdravíčko
Zaznamenané

FALLGRAPP
joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4783


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #665 kedy: 11. Jún , 2008, 09:06:24 »

a to si predstav ešte ako hra ta 800ka a už ani nevravim plexi to ti pustim ked budeš mat narodky aby to malo logiku Bavím sa skvele
Zaznamenané

spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4851



WWW
« Odpoveď #666 kedy: 11. Jún , 2008, 09:10:52 »

a este jedna

Podla tejto olympijskej fotky je vitaz jasny - prvy Rectifier, potom JCM2000 a posledny je Roadster  Na zdravie!
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #667 kedy: 11. Jún , 2008, 09:13:47 »

priklanam sa k nazorom, ze vypovedna hodnota testu je nulova. skor to posobi tak, ako keby ste sa chceli nenapadne pochvalit. napisat nejake resume, je myslim si, ze nie az take tazke, ako to na Vas zaposobilo. ukazky su samozrejme najidealnejsie, aleto chapem - mne by sa tiez moc nechcelo Zdravíčko
Zaznamenané

Radomír
stály hosť
*****
Príspevkov: 980



« Odpoveď #668 kedy: 11. Jún , 2008, 09:14:39 »

Marshallisti sa odbavujú.  :) Nerobte z MB zase taký šunt lebo mám chuť to predať  Bavím sa skvele Každý aparát ma svoje plus aj mínus a toto je nikdy nekončiaci spor.Ale nestavajte sa k tomu tak že len Marshall existuje a je naj.Ved naj je predsa MESA BOOGIE  Bavím sa skvele  Na zdravie!
Zaznamenané

Nečum-uč sa,cvič a hraj!Nech si dobrý ako VAI :)
joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4783


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #669 kedy: 11. Jún , 2008, 09:25:15 »

keby bol naj tak ho mam..odskušal som všetko...a je to jasne už nemamčo riešit...skresleny zvuk marshall.čisty fender Tvin...ostatne škoda času...recto je dobre na to ked chceme tenky skresleny zvuk
Zaznamenané

MaTeS
stály hosť
*****
Príspevkov: 1353


digitál je digitál, ten ničím nenahradíš ..


« Odpoveď #670 kedy: 11. Jún , 2008, 09:27:41 »

a to si predstav ešte ako hra ta 800ka a už ani nevravim plexi to ti pustim ked budeš mat narodky aby to malo logiku Bavím sa skvele
Tu 800vku sme mali zapojenu u mna  Žmurk a na JTM45 tvojho pána brata som hral na jednej jammke, viem o com to je.
a DSLko by mal byt sklbenina JCM800vky a SLP1959.. kazdopadne, som s tym zvukom uplne spokojny.
Zaznamenané

FALLGRAPP
Radomír
stály hosť
*****
Príspevkov: 980



« Odpoveď #671 kedy: 11. Jún , 2008, 10:01:28 »

keby bol naj tak ho mam..odskušal som všetko...a je to jasne už nemamčo riešit...skresleny zvuk marshall.čisty fender Tvin...ostatne škoda času...recto je dobre na to ked chceme tenky skresleny zvuk

Aj mne reže plexina v niektorých veciach.Niesom odporcom.Ale vyhlásit že to je naj je velmi relativné.Ako už bolo parkrát spomenuté-naj je mať oba.Aj marshall aj MB.
Zaznamenané

Nečum-uč sa,cvič a hraj!Nech si dobrý ako VAI :)
homar
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3635



« Odpoveď #672 kedy: 11. Jún , 2008, 10:11:24 »

Podla tejto olympijskej fotky je vitaz jasny - prvy Rectifier, potom JCM2000 a posledny je Roadster  Na zdravie!
nenechaj sa pomylit...vzdy v strede byva VITAZ  Na zdravie!
Zaznamenané

Fender Stratocaster, Epiphone Les Paul Standard
Marshall JCM 900 MkIII, Marshall 1960B Lead
TC-Electronic Nova System
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11903



« Odpoveď #673 kedy: 11. Jún , 2008, 10:18:57 »

nenechaj sa pomylit...vzdy v strede byva VITAZ  Na zdravie!
a dobreho je malo  ha ha ha
Zaznamenané
MaTeS
stály hosť
*****
Príspevkov: 1353


digitál je digitál, ten ničím nenahradíš ..


« Odpoveď #674 kedy: 11. Jún , 2008, 10:22:40 »

priklanam sa k nazorom, ze vypovedna hodnota testu je nulova. skor to posobi tak, ako keby ste sa chceli nenapadne pochvalit. napisat nejake resume, je myslim si, ze nie az take tazke, ako to na Vas zaposobilo.
vypovedna hodnota testu ?? co chces aby o com vypovedal?? ze Marshall je lepsi, alebo horsi?? je to absurdne ako cela tato tema.. Je to len na subjektivnom nazore jednotlivcov, ktory sa urcite odlisuje.
Dusan ma rad tvrdsie styly - ma mesu dual
Majo ma rad vsetky styly a potrebuje univerzalnost - mesa roadster
Ja mam rad classic rock - mam marshall DSL
vsetci sme spokojní a máme aparáty ktoré nám vyhovujú.
mne sa najviac pačil z tých troch Marshall, ale nehovorím, že mesy sú zlé, mne jednoducho Marshall najviac vyhovuje.
a to isté povie aj Dušan aj Majo o svojom aparáte.
Je hlúposť povedať na niečo, že to hrá zle..
a Chvalim sa tu len ja, chalanov z toho vynechaj  ha ha ha ..
Ja som svoje resume napisal..
Zaznamenané

FALLGRAPP
Strán: 1 ... 43 44 [45] 46 47 ... 172 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.064 sekund, 23 otázok.