Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
18. Apríl , 2024, 04:50:18
Strán: 1 ... 49 50 [51] 52 53 ... 172 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Marshall VS. Mesa Boogie  (Prečítané 501829 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
predator
Hosť
« Odpoveď #750 kedy: 17. Jún , 2008, 10:33:05 »

Marshall stále vie vyrobiť poriadny aparát, nikdy som nepovedal, že nevedia  :) ale vieš, ekonomika nepustí a cost saving je dnešné heslo svetlých globalizačných zajtrajškov. A tieto superšetriace maniere zatiaľ majú chvalabohu iba pri nových modeloch od JCM200 série cez JVM ... Keďže máš rád jednokanály, môžeš ešte kľudne spať, plexi reissue aj osemstovky sú (ešte) stále robené poctivo a solídne, ako za starých čias. Ak ale začnú šetriť vo veľkom aj na nich, bude to rýchly koniec jednej legendy.
Zaznamenané
joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4783


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #751 kedy: 17. Jún , 2008, 10:33:11 »

Od Brda som pocul teda na tuto temu pri pive dost. Bavím sa skvele
ja zas nie,nechapem vobec tieto žvasty...
Zaznamenané

proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #752 kedy: 17. Jún , 2008, 10:34:22 »

ja zas nie,nechapem vobec tieto žvasty...

Ved aby rec nestala.  :)
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
predator
Hosť
« Odpoveď #753 kedy: 17. Jún , 2008, 10:34:39 »

Možno sa Brďo iba nechce s tebou hádať, Joe  :) vie, čo by si mu na to povedal ...  Na zdravie!
« Posledná zmena: 17. Jún , 2008, 10:34:56 od Predator » Zaznamenané
joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4783


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #754 kedy: 17. Jún , 2008, 10:34:49 »

mal som ten Triaxis2.0FATmod a oproti NonFAT modelu je rozdiel tusim len na Recto kanale.
a zrovna ten kanal hra na triaxe velmi nepresvedcivo.  :)
tak jest inak tie rozdiely ked to vyguliš su takmer nijake...
Zaznamenané

joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4783


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #755 kedy: 17. Jún , 2008, 10:37:15 »

Možno sa Brďo iba nechce s tebou hádať, Joe  :) vie, čo by si mu na to povedal ...  Na zdravie!
zbil by som ho nie?Huh! Bavím sa skvele Bavím sa skvele
hlavne že tie jednokanale su dobre vydichol som si a končim ...zhanam stary HIWAT pre pokoj na fore Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele
Progi maš?Huh!?
Zaznamenané

styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11903



« Odpoveď #756 kedy: 17. Jún , 2008, 10:41:12 »

mal som ten Triaxis2.0FATmod a oproti NonFAT modelu je rozdiel tusim len na Recto kanale.
a zrovna ten kanal hra na triaxe velmi nepresvedcivo.  :)
ty si to mal, ty vies.. :) okrem ineho mal v racku aj special EQ postaveny (v krabici od studia preampu :) ), kvoli tomu triaxu - mozno preto, ze ten recto kanal hral tak nepresvedcivo  ha ha ha
Zaznamenané
MaTeS
stály hosť
*****
Príspevkov: 1353


digitál je digitál, ten ničím nenahradíš ..


« Odpoveď #757 kedy: 17. Jún , 2008, 10:42:15 »

ale vieš, ekonomika nepustí a cost saving je dnešné heslo svetlých globalizačných zajtrajškov. A tieto superšetriace maniere zatiaľ majú chvalabohu iba pri nových modeloch od JCM200 série cez JVM ... Keďže máš rád jednokanály, môžeš ešte kľudne spať, plexi reissue aj osemstovky sú (ešte) stále robené poctivo a solídne, ako za starých čias. Ak ale začnú šetriť vo veľkom aj na nich, bude to rýchly koniec jednej legendy.
uz sa tesim ked mi zhori na podiu moje DSLko..
a nebude to nahodou aj tak, ze horeli tie Marshally v ktorych sa hrabali technici kvoli "lepsiemu" zvuku?
Zaznamenané

FALLGRAPP
RobG
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3484



« Odpoveď #758 kedy: 17. Jún , 2008, 10:43:35 »

V sobotu som hral na vyhulene PLEXI, všetko super, len sme nemali svojho zvukára, a ten čo zvučil nepoznal veci, nevedel kedy vytiahnuť sólo a podobne, tak boli celkom nervy. Končím s tým. Na LIVE hru potrebujem viackanálový amp, najlepšie nejaký nový, aj keď možno trochu na úkor diskutabilnej kvality zvuku oproti 1 kanálu, ale bez stresu s tromi prepínačmi pred sebou a usmievavým pohľadom do publika. To je dôležitejšie. Možno si kúpim u THOMANNA jednu alebo dvey BUGERY 6220 za 5 korun a je vymaľované.  Na zdravie!
Zaznamenané
udry
Hosť
« Odpoveď #759 kedy: 17. Jún , 2008, 10:44:28 »

Pišete tu same bludy
najlepši je Marsha-Boogie. Bavím sa skvele
Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11903



« Odpoveď #760 kedy: 17. Jún , 2008, 10:49:22 »

Pišete tu same bludy
najlepši je Marsha-Boogie. Bavím sa skvele
myslis preamp z mesa hlavy pichnuty do konca hlavy marsahall? aj tak sa hralo  :)
Zaznamenané
joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4783


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #761 kedy: 17. Jún , 2008, 10:49:45 »

V sobotu som hral na vyhulene PLEXI, všetko super, len sme nemali svojho zvukára, a ten čo zvučil nepoznal veci, nevedel kedy vytiahnuť sólo a podobne, tak boli celkom nervy. Končím s tým. Na LIVE hru potrebujem viackanálový amp, najlepšie nejaký nový, aj keď možno trochu na úkor diskutabilnej kvality zvuku oproti 1 kanálu, ale bez stresu s tromi prepínačmi pred sebou a usmievavým pohľadom do publika. To je dôležitejšie. Možno si kúpim u THOMANNA jednu alebo dvey BUGERY 6220 za 5 korun a je vymaľované.  Na zdravie!
kup aj mne potrebujem vymalovat
Zaznamenané

Tom70
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 518



« Odpoveď #762 kedy: 17. Jún , 2008, 10:50:51 »

uz sa tesim ked mi zhori na podiu moje DSLko..
a nebude to nahodou aj tak, ze horeli tie Marshally v ktorych sa hrabali technici kvoli "lepsiemu" zvuku?


Nie ze by som ta chcel strasit, ale je fakt ze za cely svoj zivot som prisiel do kontaktu dokopy s dvoma JCM2000kami, a v obidvoch nieco odislo. Iba nejake drobnosti, ja tomu nerozumiem, ale bolo ich treba opravovat, co nepotesi, hlavne ked to odide na podiu. V tych aparatoch sa pred tym zarucene nikto nevrtal. Cize u mna nove Marshally vobec nebudia doveru, spolahlivost nie je ich silna stranka a osobne by som si to nekupil, hlavne ked to mam podlozene osobnou skusenostou.
Zaznamenané
joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4783


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #763 kedy: 17. Jún , 2008, 10:51:35 »

uz sa tesim ked mi zhori na podiu moje DSLko..
a nebude to nahodou aj tak, ze horeli tie Marshally v ktorych sa hrabali technici kvoli "lepsiemu" zvuku?

bude Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele,
mne sa pokazil stary nie novy...pekne si ho drž Na zdravie!
Zaznamenané

Alfonz2
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 337


...


WWW
« Odpoveď #764 kedy: 17. Jún , 2008, 10:59:23 »

V sobotu som hral na vyhulene PLEXI, všetko super, len sme nemali svojho zvukára, a ten čo zvučil nepoznal veci, nevedel kedy vytiahnuť sólo a podobne, tak boli celkom nervy. Končím s tým. Na LIVE hru potrebujem viackanálový amp, najlepšie nejaký nový, aj keď možno trochu na úkor diskutabilnej kvality zvuku oproti 1 kanálu, ale bez stresu s tromi prepínačmi pred sebou a usmievavým pohľadom do publika. To je dôležitejšie. Možno si kúpim u THOMANNA jednu alebo dvey BUGERY 6220 za 5 korun a je vymaľované.  Na zdravie!

v piatok som požičal kamošovi moju plexinu že nech ju poradno prevetra ked ma koncert.... ked to vyhulil tak ako to má plexi rada tak ho zvukár nechcel pustiť von lebo je moc hlasno... a v takej kinosále by to znelo dosti napi.. hrať bez PA    .... tak to nakonec musel dať uplne len na štvrtinku... čož ma dosť sklamalo lebo na takej hlasitosti je to nuda .... po tomto ma tiež začala dožierať otázka či si tiež nekúpim niečo modernejšie s viacej kanálmi....

Zaznamenané

katocaster, Zdenek Vavruša strat, Dowina DE111 LE --> JTamps 808 screamer, TC Nova repeater, TC Polytune, Cry baby --> Koch Studiotone
GUITAR CABLE SHOOTOUT - http://www.youtube.com/playlist?list=PL241AB3DB5E7B1074
Test tubescreamerov - http://youtu.be/h-ssot8PSRI
Strán: 1 ... 49 50 [51] 52 53 ... 172 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.062 sekund, 23 otázok.